2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 08 Mayıs , 2010, 21:40:56
allah yardımcın olsun gözdee  :amin: :amin: rabbim sana guc kuvvet versinnn bebişinle cok mutlu olursunn inşallah :amin:

sağolasın sibelcim herkese guc kuvvet versın rabbım..bebeklerimiz sayesınde daima iyi olalım inşallahhh.. :love9:

CeRoXiMo

tşk ederim canım benimmmm cumlemize inşallahhh..vallahi beşiğiydi emziğiydi battaniyesiydi ilk etaptaki "acil" listenizi bu ara tamamlayın.bebek aşağıya ınmeye baslayınca devamlı uyuyasın yatasın gelıyor hamılelıgın basındakı gibi sanki :)başı ve sonu aynı yani :)..aman gümbür gümbür hareket etsinlerde sağlıkla gelsin bebişlerrr:)şeker taramanı yaptırdın dimi aman aksatma..ztn sağlıklı anne ve baba olduktan snr ikinci düzey ult ve şeker taraması haricinde rutin kontrollerin dışında tahlıllere grk duymuyorlar,isteyen dr larda sadece para için onada dikkat edin !
şimdiden kolay gelsin sanada tatlım ikinizide öpüyorum :)  :opucuk:
[/quote]

Şeker taraması haftaya, düşününce bile midem bulanıyor   :igrenc:  Şekerli hiçbirşeyi almıyor midem bir de glikoz offf, yanıma limon sularını alıp gidicem inşallah. Benim doktor güvenilir çok şükür, amniyosentezi kendi muayenehanesinde yapabilecekken istersen tıpta yaptır diyip orada bir doktor adı verip  gönderdi beni, bir travel sistem parası cebe kaldı  :honk:
Bu gün kuzucuk yine pek hareketli, sırtüstü yatarken açıyorum karnımı, biriki kung-fu hareketi çekip keyiflendiriyor bizi. Canımı da yaksa umurumda değil, sağlıkla kıpraşsınlar da :)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Valla canıkom ben amniyosentezi yaptırmadım cok sukur hıcbır problemımız yok herseyımız yolunda ikinci duzeyde ztn hersey bellı oluyor  :sunny:
taramadan sankın cekınme bende cok korkarak gittim ama 50 mg yukledıler ac karna iki tane plastik bardaga suyun ıcınde karıstırıyorlar tadında bişi yok öyle ahım şahım 1 saat bekletip tekrar kan olcumu yapıyorlar o ilk kan alımında fena oldum ben biraz gözüm karardı damarlarımda zor bulundugu ıcın ıkıncı alımda daha kolaydı..
allah hepimize iyilikler versin :)...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

selamm kızlarr  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
bugun 27 haftalık olduk doktor amcamıza gittik bu ay erken gitmek zorunda kaldım sol kasıgımda cok agrı oldu  :sad1: bebişim asagıdaydı korktuk ve cok sükür ki bebekle alakalı olan bi durum deglmiş korkmamızın bir sebebide bebgimin hareketlerini hissetmedim 3 gun kadar  :-\ bugun ama pasamın kyfinin yerinde oldugunu ögrendim  :hieyt: hiç hareket etmeye niyeti yoktu ultrasondada hareket etmedi pek  :) 1.035 gr olmus cok iyimiş kilosu bu ayda 1 kilo almısım toplam 2 kilo almıs oldum  :muzz: :hello2:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

{safişim}

gözün aydın sibelcim 1 kilolara ulaştık desene artıkın benim oğluşda bu aralar hep aşalarda geçiriyo zamanını kasıklarımı ağrıtıyo bugün staja gittim ve öğretmenim bebek belki erken gelir diyo bana çok üzüldüm çünkü çok aşağıda dedi benim mide bomboş kaldı şimdi sadace göbek eliğinin oralarda ya Allahım inş bişi olmaz daha çok çok küçükler yavrularımız allah korusun tüm bebişleri ve anneleri  :amin: :amin: :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

benimde cok asagıda bası o baskı yapıyo kasıklara benim 5 ayımdan beri asgıda bebiş  :-ooo onun için korkuyoruz erken dogum olabilir demişti doktorumuz rabbim bebişlerimizi korusun  :amin: :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

CeRoXiMo

Kızlar merhaba; Bu gün (24. hafta) kasıklarımdaki adet ağrısı benzeri bir ağrıyla hemen acile gittim, yarım saate gelmeyi becerebilen doktor hemen idrar tahliline bakıp ultrasona aldı, idrarda çok fazla enfeksiyon- bakteri varmış. Erken doğum olabilir hemen hastaneye yatırıyoruz seni dedi yüzünde ve sesinde panik havasıyla, yatmayı kabul etmeyip , imza atıp çıktım hastaneden, kendi doktorumun muayenehanesine gittim, gözler şiş şiş tabi, surat bembeyaz. Aynı hastanede çalışan doktora çok kızdı, hemen birkaç ilaç verdi, 1 hafta kullan tekrar test edelim, yatmana falan gerek yok, sakın panikleme dedi. Doktorların işi hastayı rahatlatmaktır, hele ki hamilelerin tansiyonuyla oynamamak lazım, doktorluk korkutma mesleği değil, sakinleş , esas panik yaparsan erken doğurursun dedi. Hay azına sağlık, 2 saatlik işkence çektim resmen. Ağrı kendi kendine dindi şu anda, yarın da enfeksiyon için ilaçlara başlıyorum.Ultrasonda kuzucum gayet sağlıklıydı,  Bebişime zarar vermeden geçer inşallah. Anlamıyorum ben bu doktorları, biraz daha sakin, anlayışlı olamazlar mı, dertleri nedir bizimle. Enfeksiyondan değil ama sinir kriziyle erken doğuracaktım, Allah hepimizi anlayışsız insanlardan korusun.

.:.Zamansız.:.

çok geçmiş olsun canım benim  :opucuk:
dikkat et kendine cerencim..güzel kızınada tabikide..gerçekten stresten uzak olmak gerekiyor. biraz suratım asılsın bizimkisi ogün daha az oynuyor. herşeyi
farkediyorlar.  :opucuk:

CeRoXiMo

İyi dedin vallahi, ben kızımı dün hiç hissetmedim, bu sabah bir kez hafif bir his, sanki 1 ay önceki gibi, çok hafif, canım kızım benim, yeni geldi kendine, şimdi şimdi başladı tekmelemeye anasını:) Doktorum da dün bebeğin kalp atışları çok hızlanmış , o yüzden senin sakinleşmen gerek demişti. Her bir şeyi hissediyor bu el kadar bıcırıklar   :binkybaby: :love3: :love7: :love9: :binkybaby:

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 11 Mayıs , 2010, 14:38:19
İyi dedin vallahi, ben kızımı dün hiç hissetmedim, bu sabah bir kez hafif bir his, sanki 1 ay önceki gibi, çok hafif, canım kızım benim, yeni geldi kendine, şimdi şimdi başladı tekmelemeye anasını:) Doktorum da dün bebeğin kalp atışları çok hızlanmış , o yüzden senin sakinleşmen gerek demişti. Her bir şeyi hissediyor bu el kadar bıcırıklar   :binkybaby: :love3: :love7: :love9: :binkybaby:

senin kalp atışların sakinleştirimiş bebişi tatlım unutma..sakin sakin dur yerinde sende :k06: herşey güzel olucak ..aynı anda doğurcaz senle :ehi:

SABIRTAŞI

İNŞALLAH KIZLAR SAĞ SALİM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN MEVLAM..... MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN...........

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 11 Mayıs , 2010, 17:01:13
İNŞALLAH KIZLAR SAĞ SALİM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN MEVLAM..... MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN...........

amin canım çok saol :opucuk: rabbim isteyen herkeze versin :amin:

Pınar86

32+5 oyyy cooooookk heyecanlıyım:) Benden bir ay ileri olan arkadaşım bu sabah doğum yapmış, 4 haziranda yapacaktı bebişimiz erken gelmiş :) ne güzel darısı bana bebişim gelsiiiin artık :flowers:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

SABIRTAŞI

HAYIRLISI İLE KOLAY DOĞUMLARDAN GEÇERSİN SENDE İNŞALLAH ARKADAŞIM........

Pınar86

coook teşekkür ederim arkadaşım ya :) amin herkese inşallah. Bizimki şımarıklık :D

Ya kızlar bilenlere sormak istiyorum 2 gündür bebeğimin başının olduğu karın kısmım agrıyor bebek hareket ettikçe ağrı yapıyor normalmi sizce?
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...