2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

gülfer

Alıntı yapılan: arzuhatem - 12 Mayıs , 2010, 08:35:35
merhaba arkadaşlarr size bi sorum olucak lütfen yardım edin dün dr. gittim 26+3 hamileyim bebeğim 802 gr çıktı dr. gelişimi güzel ama zayıf kalmış biraz dedi doğal olarak bende 2 kilo almuştım onuda geri vermişim ne yapa bilirim bebeğime ne iyi glir ne yemeliyim birde bende tansiyon olduğu için çoğu şeylerden uzakk durmak zorundayım yardım edin lütfn 15 gün sonra tekrar gidicem bebeğin kilosu içinn

CANIM BEBEĞİN KİLO ALMASI İÇİN MUZ YE MUZ GERÇEKTEN KİLO ALDIRIYO DİYE DUYMUŞTUM GÜNDE İKİ TANE YE

SÜT.YOĞURT,YE KENDİNİ ÜZME  :flowers:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

gülfer

°o.O євяυ O.o°

gülfer

GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENDE İKİ DEFA OLDUM BOĞAZIM FALAN ŞİŞMİŞTİ ÇOK ŞÜKÜR ATLATTIM

CANIM ACIYI SEVİYOMUSUN BİLMİYORUM AMA KALK Bİ ŞEHRİYE ÇORBASI YAP Bİ YEMEK KAŞIĞIDA PUL BİBER AT

İNAN BEN ÖYLE ATLATTIM

°o.O євяυ O.o°

çok saol cnm evet cnm severim acı çok saol yaparımm  :binkybaby:

gülfer

maşallah 16 haftalıkmı oldun ne güzel ya günler geçmiyo diyorum ama geçiyomuş

°o.O євяυ O.o°

aynen yaa valla geçmio gbi ama geçio sanırım :k06: haftaya cnsiyetmzi kesn öğrencez inş :muzz:

gülfer

inşallah gösterir bizimki gibi olmaz iki defa gittik görmek için pipiyi  :k06:

°o.O євяυ O.o°

ne değerli pipişi varmış be :k06: bnm geçen ay dr erkeğe bnzetti ama bu ay kesnleşcekmş çok heycanlı :D

gülfer

1hafta önce kontrol için gittik dktr tekrar bakalım dedi ama yine göstermedi çok terbiyeli dedi

ya içimden senin oğlun olacak gibi geliyo hayırlısı olsun

gülfer

erkeğe benziyo dediyse erkektir çünkü dktrlar anlıyo hareketlerinden kasıklarından

°o.O євяυ O.o°

ayy cnmm bnmde içime hep öle doğuo zaten bakalım haylısı olsun  :amin: bebişimi de görcem yaa çok güzel bişe dmi onu izlemek dr izin verrse kameraya da çekcm  :muzz:

gülfer

güzel olmaz olurmu canım çok güzel hemde izin verirse çek erkek olmasını istiyosun galiba bende çok istiyodum

rabbime dua ettim çok şükür allahıma nasip etti sanada verir inşallah dua et allaha  :amin:

°o.O євяυ O.o°

eşim çok istio onun için istiodum ben cnm hep hayrlısını istiorum ama eşim için ilk bebeğimi erkek istiorum inş rabbim sağlıklı hayrlı verr :amin: