2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

gülfer

evet canım haklısın doktorla alakalı ama iyi bir doktor bulmam lazım

neyse eşime erdem hastanesinin fiyatlarını bi söyleyim ya canım tam olarak ne kadar tutar

normal doğum olursa yani hastaneden çıkmamız falan nekadarı bulur

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bana sölenen 400 normal dogum sezeryan 750 paket fiyatlarıymıs
bana uygun geldi  :-\
ekstra bişeyler cıkmadıgı sürece bu fiyatlarla cıkıyomussun gittigin zaman hastaneye konusursun anlatıyolar suan muane ücreti kampanyaya girmiş 15 lira muane ücreti
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

arzuhatem

sibelciğim merhaba bende erdem hastanesine gidiyorum diler ceylan benim dr.da çok memnunum gerçekten çok güler yüzlü birisi bbende şuanda 27+2 allahtan bişey olmaasa inş. bende orda düşünüyorum doğumumu
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

merhaba arzucum bende 28+2 yim aramızda 1 hafta var  ;) bakarsın son haftalarda hastanede karsılasırız  :k06:

{safişim}

kızlar erdesinizz neler yaşıyorsunuz be çok sabırsızım bana günler geçmiyo artık ya :-ooo :-ooo  yarın itibariyle 28 haftaya giricez inş oğluşumla :muzz: :muzz: sizlerin günleri nasıl geçiyo bebişler için neler aldınız veya e zaman almayı düşünüyorsunuz ben okul bitince yani haftaya sınavlar bitince inş yavaş yavaş almayı planlıyorum ağırlaşmadan hemde ev temizliği yapmak istiyorum kapı cam halı nasıl yapıcam bilmiyorum  :cildir: :cildir: :cildir:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

merhaba safişimmm gün sayıyoruzzz bizde  :k06: :k06: henüz daha bişi almadım bebişime magazalara giriyorum bişi almak için elim bos cıkıyorum içime sinen bişi olmuyo  :-\ diyolar altı üstü bebek giycek ama olsunn ben en guzelini içime sinenini almak istiyorum  :occasion14: sonucta ilk bebegim ve istedigim gibi olmalı dimi ama  :ehi: :ehi:

{safişim}

evet caım öyle ama ben bebeklerle ilgili herşeyi çok beğeniyorum aksine çokda dışarı çıkamadım ders çalışmaktan çok sabırsızlanıyorum artık bide geçen arkadaşım yapmış yiğenine süs bi mağaza var orada malzemeler var bende heveslendim çok yapmıcam zaten bizimkiler bu ne falan derler herkeze vermicem 10 15 tae yapsam yeter hatıra olur en azıdan bu arada canım bebişin ismi bellimi

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 13 Mayıs , 2010, 12:50:25
ben eylül annesi olucam allh nasip ederse kasıklarımda agrı oluyor kasılma oluyor bide sızlıyor 3 çeşit agrı diyim size ama bende intihapta çıktı ilaç kullandım ama geçmeyince bidaha doktor ilaç yazmadı bacakalrımda agrı belimde agrı oluyor bu ğünde dişimi çektirdim allh hepişmizin yardımcısı olsun :amin: sonu güzel şeyler için bu agrıları çekmeye mecburuz  :y25:

canım vallh normal 25 eylül de olucak ama benim sezaryan olucagı için 2 hafta önceden alırlar  :opucuk:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 17 Mayıs , 2010, 14:13:17
Alıntı yapılan: Pınar86 - 17 Mayıs , 2010, 14:05:10
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 17 Mayıs , 2010, 14:01:27
bendede bi kaç parça eşya var , bende birileri gelsede göstersem diye hevesleniyorum..olmadı kendi kendime bakıyorum :ehi:

aynı bende göstermeyide cok seviyorum ama kimse olmadığı için 4 yaşında eltimin kızı var onla kalıyorum gündüzleri onunla birlikte acıp acıp duruyoruz  :D

ayy kıyamam tatlım ben geliyim bakmaya :ehi: sonra sen bana gel bakmaya :ehi:

bi arada bana ugrayım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

valla bende heveslaniyorum alıyım diye ama yok bulamıyom begendiklerim 6 aylıklar için  :ehi: :ehi: :ehi: yenidogcaklar için aynı seyler oldugu için pek begenemiyorum  :toothy10: :toothy10: var bende bi sorun ama neyse  :ehi: belli canım ALİ EYMEN olucak allah nasip ederse dün doktora gittik cok asil sert adam olcak bu diyo catmıs kasları öle duruyo diyo bende dedim o hep öle duruyo zaten bi gülerken yakalayamadık  :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

kızlarrrrrr...
ayın 15nde acil sezeryana aldı doktorum muayneye gıttıgımın aksamı saat 21:40 ta ruzgar cım dogdu..erken dogudu ıcın ve bende enfeksıyon cıktıgı ıcın küvöze aldılar koruma amaclı antibiyotık tedavısıne baslamak ıcın cok sukur baska bir şeyi yok herseyımız yolunda ben dun cıktım hastaneden oglumda allahım nasip ederse haftasonunda kollarımda olacak..sımdı hastane ev arasında mekik dokuyorum süt taşıorum..yarın küvözden cıkacak normal yatakta tedavisine dvm edecekler sanırım allahımda ızın verırse ılk defa kucagıma alıp ben emzırebılecegım..dua edın olur muuuu..hepinizi çoook seviyo ve öpüyorummm..allahım hepinizi tez zamanda evladlarınıza kavustursun.. :amin: :amin: :amin: :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

hayırlı olsunnnnn canımmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
rabbim bebişini nazarlardan korusunn hayırlı bi evlat olur inşallahh  :amin: :amin:
genel anestezilimi oldu sezeryanın canım yoksa epidural mi simdi nasılsın  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 19 Mayıs , 2010, 00:24:10
hayırlı olsunnnnn canımmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
rabbim bebişini nazarlardan korusunn hayırlı bi evlat olur inşallahh  :amin: :amin:
genel anestezilimi oldu sezeryanın canım yoksa epidural mi simdi nasılsın  :opucuk:
sağol tatlım cok teşekkür ederim..genel anestezi ile oldum güzellik..doktorum epidüralin nasıl oldugunu anlatınca biraz ürktüm..her sekılde sezeryan olacaktım ztn bebegım ters geldıgı ıcın bir de acil olunca..epidüral de hani dişçi nasıl sadece dişi uyuşturuyor ama ellediğini filan hissediyorsun aynen oyle dayanamazdım herhalde ztn şoktaydım..cok sukur ıyıyım dıkıs alınma diye bir devır yok artık ztn yapıştırma ıle dıkıyorlar agrım yok ama acım var rahat hareket edemıyorum daha bir hafta bile olmadı :) ama dogumdan 6 sa snr hemen ayaga kalktım oglumun yanına indim herkes cok sasırdı ınsanlar 2.günlerinde goruyordu cocuklarını cunku cok sukur allahıma daha ıyı gunlerımızıde goruces.. :amin: :nazar:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

masallah canımm  :nazar: :nazar: :nazar:
alıcan bebişiini kucagına yakındaa ne guzel kokusnu içine cekiceksin  :hello2: :hello2: :hello2:
darısı basımıza gelsede dogum gunlerimiz bebişimizi alsak kucagımıza  :amin: :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 17 Mayıs , 2010, 22:55:08
Alıntı yapılan: gülfer - 17 Mayıs , 2010, 22:40:20
erdem hastanesinin doğum fiyatları nasıl ?
canım 400 normal 750 sezeryan

doktor konusurken benimle normal dogum olucak dedi ancak seni sezeryana söle alırım senin veye bebegin riskli oldugu durum olur öle sezeryana alırım dedi
dogumhanesine girdim hastanenin herkes görme etkilenirsin dedi ama öle olmadı hatta benim içim daha bi rahat etti  :laughing7: hasta odalarıda güzel ben begendim  :icon_thumright: :icon_thumright:

Selam Sibelcim bende çakmaktaki Erdem hastanesine gidiyorum fiyatı banada uygun geldi odalarıda senin anlattığın gibiyse iyimiş tabi bende zamanım yaklaşınca bir görmek isterim. Yalnız doğumu orada yapacağını doktora mı söylüyorsun o gününü ayarlıyor? Hani sonrada demesinler yerimiz yok burada doğuma alamıyoruz diye :)