2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

sabina

Alıntı yapılan: elif35 - 03 Mayıs , 2010, 18:12:32
Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 03 Mayıs , 2010, 01:36:11
Geçmiş olsun kızlar hepinize, bol bol su için, solunuza yatın. Bende de fena halde sağ bacakta uyuşma var. Sadece oturduğum zaman oluyor. Beldeki sinirlere baskı yapıyormuş bizim minik. Çözümü yokmuş, hatta bebiş büyüdükçe daha da artacakmış bu uyuşma hissi. 

Ayakta durmak biraz zorlaştı, yatarken sırtüstü pozisyon belde ağrı yapıyor, oturamıyorum. Doktor dalgaya vurdu artık, yüzüstü yat madem ne yapalım diyor ;D gıcık. Bir tek yüzmek çok çok iyi geliyor, bakalım ilerki aylarda neler olacak:(

vallah cennet annelerin ayakları altında diyorlar gerçekten çok doğru  bir cümle onlar sağlıklı olsun diye biz ler nelere katlanıyoruz annemi daha iyi anlıyorum şimdi ben  :y25:
aynen katılıyorum..dğmadan daha bu kadar endişeliysek doğunca düşünmek istemiyorum

Uploaded with ImageShack.us

elif35

doğduktan sonra o ağladımı oturur bende onunla ağlarım heralde  :ehi: :ehi:

Dilek&Yusuf

annelik böyle bişey demekki en başından beri endişelerle yaşıyoruz..25 haftalık olduk ağustosta doğum var bakalm inş.hepimiz  sağ salim kucağımıza alırız bebeklerimizi görürüz o günleri. demin bi yerde okudumda annede çatıya falan bakıyolarmş normal doğum için hani olabilirmi diye nasıl bakılıyor acaba bilgisi olan varmı?

elif35

kızlaaarrrr nerelerdesiniz yine nasıl gidiyo bebeişlerle aranız.....duruyo mu yaramazlar yoksa benim cimcime gibi kıpır kıpır hiç durmuyorlar mı  :k06: :k06:

ben de dün gece çok acayip bişey oldu karnımdan acayip bir ses geldi hani horlar gibi bir ses ilk defa oldu 5-6 kez arka arkaya oldu neydi acaba çok merak ettim benim kız mı horluyordu acaba  :ehi: :ehi: :ehi:

Shadowqueen

İyilik canım ne olsun herşey yolunda sayılır.Benimki artık yavaş yavaş karnımda kıpırdanmaya başladı, özellikle erik ve tatlı yediğimde kıpır kıpır :)) Biran önce tekme felan atmaya başlasada o güzel duyguları yaşasam diye bekliyorum. Ayrıca senin kız şimdiden horluyorsa yandn valla :) o başka bişeyin sesidir bence hehehe

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: shadowqueen - 07 Mayıs , 2010, 12:59:25
İyilik canım ne olsun herşey yolunda sayılır.Benimki artık yavaş yavaş karnımda kıpırdanmaya başladı, özellikle erik ve tatlı yediğimde kıpır kıpır :)) Biran önce tekme felan atmaya başlasada o güzel duyguları yaşasam diye bekliyorum. Ayrıca senin kız şimdiden horluyorsa yandn valla :) o başka bişeyin sesidir bence hehehe

tatlım selam..
artık eskisi gibi uğramıyorsun sanki..herşey yolunda sanırım..:)
yakında başlar seninkide 18. haftadan sonra kıpır kıpırlar :D

{safişim}

GIŞLAR napiyonuz nasıl geçiyo hamişleik valla ben 100 altına düüştüm allahıma şükür bugün ittibariyle 26+2 günlüğüz nasıl geçiyor bebekler artık daha kuvvetli değil mi bi oradan bir buradan  :muzz: aynen bu muz gibi  :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: {safişim} - 07 Mayıs , 2010, 13:15:51
GIŞLAR napiyonuz nasıl geçiyo hamişleik valla ben 100 altına düüştüm allahıma şükür bugün ittibariyle 26+2 günlüğüz nasıl geçiyor bebekler artık daha kuvvetli değil mi bi oradan bir buradan  :muzz: aynen bu muz gibi  :ehi: :ehi:

ehehhehh :k06: canım akşam benim ileri düzey ultrasyona girmem gerekiyor.eşim gelcek 5 gibi doktora gidicez saatler geçmiyor :D kızımda ufak ufak hareketli bugün yorgun sanırım  :k06: sen nasılsın?

{safişim}

[/quote]

ehehhehh :k06: canım akşam benim ileri düzey ultrasyona girmem gerekiyor.eşim gelcek 5 gibi doktora gidicez saatler geçmiyor :D kızımda ufak ufak hareketli bugün yorgun sanırım  :k06: sen nasılsın?
[/quote]
canım e olsun iş güç dersler öyle iyiyim yani bebebk iyidir inş öyle şafak sayıyoruz inş gecer günler çabucak  :basardim: :basardim:

Alıntı yapılan: {safişim} - 07 Mayıs , 2010, 14:00:48

[/quote]
canım e olsun iş güç dersler öyle iyiyim yani bebebk iyidir inş öyle şafak sayıyoruz inş gecer günler çabucak  :basardim: :basardim:
[/quote]

inşallah safişim inşallahh...geçsinde zaman kavuşalım bizim zıpırlara :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

slmmm kızlarrrrrr
zamansız sekerim az kalmıs zıpırını görmeye benim daha 2 haftam var  görmeme pıtırcıgımı  :k06:

bu gunlerde tembelleştide eskisi  2 hafta öncesine kadar ki hareketliligi gitti yvas yavas oynamaya basladı zor hissediyorum  :sad1:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 07 Mayıs , 2010, 14:26:56
slmmm kızlarrrrrr
zamansız sekerim az kalmıs zıpırını görmeye benim daha 2 haftam var  görmeme pıtırcıgımı  :k06:

bu gunlerde tembelleştide eskisi  2 hafta öncesine kadar ki hareketliligi gitti yvas yavas oynamaya basladı zor hissediyorum  :sad1:

selam siboşummmm :opucuk:
tatlım birgünü birgününü tutmuyor bu zıpırların :k06:

akşam görücem canım çok heycanlıyım ben yaa :ehi: kime benziyor acep :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

hem de hiçç tutmuyooo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kafa buluyolar bizimlee  :laughing7: :toothy10:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

CeRoXiMo

Kızlarr detaylı ultrasona girdim, benim kız kıpır kıpır yine, yüzü anneye boyu babaya benziyor,, yani yuvarlak yüzlü uzun boylu, tahmini 522gr çıktı, çok iyiymiş, hiçbir problemi yok, çok rahatladık ;D
2 gün önce de 5-6 tekme üst üste attı ve dışarıdan görülüyor artık , karnım kalkıp indi resmen, şoktayım :occasion14:  Çok güzel , tekmeye başladığı an açıyorum göbüşü, bebişi seyrediyorum  :D :D