2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

TABİKİ NORMAL CANIM ÇOCUK HAREKET ETTİKÇE KARINDA GERİLİ OLDUĞUNDAN ORAYA Bİ BASINÇ OLUYOR ONDANDA HAFİF BİR AĞRI HİSSEDEBİLİRSİN...  AMA ÇOK ŞİDDETLİ İSE AĞRI ONU BİLMİYORUMM......

Pınar86

hı yok canım cok şiddetli değil arada bir oluyor vurup geciyor
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

SABIRTAŞI

TAMAM CANIM SON AYLARDA ÇOK NORMAL BİRŞEY HATTA BENİM ÇOK HOŞUMA GİDERDİ O AĞRI Bİ BİLSEN....OKADAR GÜZEL Bİ DUYGU Kİ O HAFİF AĞRILARI ÇEKMEK....AMA O ANDADA YAVRUNUN SENİN İÇİNDE OLDUĞUNU HİSSETTİRMESİ KIMILDAYIP İŞTE O YÜZDEN ÇOK GÜZEL Bİ DUYGU.......

gülfer

merhaba arkadaşlar size bir sorum olacaktı ben 22+5günlüğüm bebeğimin tekmelerini bazen çok iyi hissediyorum

bazen hiç hissetmiyorum 3gündür net olarak hissetmiyorum hafif hafif kıpırdıyo inanın bu yüzden hep ağlıyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

sizce normalmi  :dontknow:

SABIRTAŞI

CANIM ÇOCUK ANNE KARNINDA SON AYLARDA RİTİMLİ HAREKET EDER....AMA SENİNKİ YİNE KIMILDIYORMUŞ....NEDEN AĞLAYIP MORALİNİ BOZUYORSUN....DOKTORUNA DANIŞ SOR İÇİNİ RAHATLAT.....BAK SENİN AYINDA BEBEKLER ANNELERİNİ ÇOK İYİ HİSSEDERLER BEBİŞİDE ETKİLEMEK İSTEMEZSİN DEĞİLMİ.......O YÜZDEN ÜZÜLÜP KAFAYA TAKMA....BENCE NORMALDİR....AMA YİNEDE DOKTORUNLA İRTİBAT KUR İÇİNİ RAHATLAT.....

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

gülfercim canım hiç sıkma kendiniii aynı durum bendede var bebişim 27 haftalık oldu ama su sn 5 gundur hareketlerini hissetmiyodum yani o cok kıpırdayan bebek gitti yerine hiç hareket etmeyen bebk geldi cok az hissediyorum hareketlerini oda 1 kere oluyo bu yüzden dun doktora gttim ve kasık agrısında bebegin iyi oldugunu gayet halinden memnun bi sekilde yattıgını gördükk rahatladık bacak bacak üztüne atmıs öle yatıyo oglusumm doktoromuz diyo ohhh keyfe bakkk  :laughing7: :laughing7:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 10 Mayıs , 2010, 20:29:22
selamm kızlarr  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
bugun 27 haftalık olduk doktor amcamıza gittik bu ay erken gitmek zorunda kaldım sol kasıgımda cok agrı oldu  :sad1: bebişim asagıdaydı korktuk ve cok sükür ki bebekle alakalı olan bi durum deglmiş korkmamızın bir sebebide bebgimin hareketlerini hissetmedim 3 gun kadar  :-\ bugun ama pasamın kyfinin yerinde oldugunu ögrendim  :hieyt: hiç hareket etmeye niyeti yoktu ultrasondada hareket etmedi pek  :) 1.035 gr olmus cok iyimiş kilosu bu ayda 1 kilo almısım toplam 2 kilo almıs oldum  :muzz: :hello2:

kız maşşallah damadıma 1 kiloyu geçmiş ne güzel benim randevum haziranın 3 ünde daha çok var kızımı görmeye ozamana kadar benimkide 1 kiloyu bayağı bir geçer heralde mayısın 3 ünde gitmiştim 855 gram 35 cm di bakalım konrolümüzde kaç çıkçak

elif35

Alıntı yapılan: {safişim} - 10 Mayıs , 2010, 20:45:10
gözün aydın sibelcim 1 kilolara ulaştık desene artıkın benim oğluşda bu aralar hep aşalarda geçiriyo zamanını kasıklarımı ağrıtıyo bugün staja gittim ve öğretmenim bebek belki erken gelir diyo bana çok üzüldüm çünkü çok aşağıda dedi benim mide bomboş kaldı şimdi sadace göbek eliğinin oralarda ya Allahım inş bişi olmaz daha çok çok küçükler yavrularımız allah korusun tüm bebişleri ve anneleri  :amin: :amin: :amin:

yok kız sen herksein lafına bakma hemen diyorlar erken doğurursun çok biliyo bizim milletimiz benimde aynı mide bomboş bebek hep kasıkta duruyo daha mayısın 3ünde kontrolüm vardı hem de renkliye girdim doktorum erken doğum riskin hiç yok herşeyin gayet güzel dedi soğuk bişeyler yeme dikkat et idrar yolu enfeksiyonuu olup sakın yanıma gelme bozuşuruz dedi bu kadar sağlıklı bir hamileliği bozma erken doğum yapma dedi  ;D sen millete bakma ağzı olan konuşur... :caca:

{safişim}

evet canım ya doğru söylüyosun Allah bilir onları ne zaman doğacaklarını  :opucuk:

elif35

ben kimseyi dinlemeye çalışsamda insanı strese sokanlar oluyor banada diyorlar hala senin karnın aşşağıda sivri oğlun olcak diyorum benim kızım olcak kardeşim geçen hafta renkliye girdim doktor yüzde bir milyon kız dedi diyorum yok karın sivri senin bilmem kimin gelininede kız kız dediler oğlan doğurdu diyorlar gelde sıkma boğazlarını benim kızım olcak hiç erkek olur diye beklemeyin kesin kızz olucak diyorum hala vır vır vır konuşuyorlar şeytan diyor  :cussing: :cussing:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: elif35 - 11 Mayıs , 2010, 19:41:33
Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 10 Mayıs , 2010, 20:29:22
selamm kızlarr  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
bugun 27 haftalık olduk doktor amcamıza gittik bu ay erken gitmek zorunda kaldım sol kasıgımda cok agrı oldu  :sad1: bebişim asagıdaydı korktuk ve cok sükür ki bebekle alakalı olan bi durum deglmiş korkmamızın bir sebebide bebgimin hareketlerini hissetmedim 3 gun kadar  :-\ bugun ama pasamın kyfinin yerinde oldugunu ögrendim  :hieyt: hiç hareket etmeye niyeti yoktu ultrasondada hareket etmedi pek  :) 1.035 gr olmus cok iyimiş kilosu bu ayda 1 kilo almısım toplam 2 kilo almıs oldum  :muzz: :hello2:

kız maşşallah damadıma 1 kiloyu geçmiş ne güzel benim randevum haziranın 3 ünde daha çok var kızımı görmeye ozamana kadar benimkide 1 kiloyu bayağı bir geçer heralde mayısın 3 ünde gitmiştim 855 gram 35 cm di bakalım konrolümüzde kaç çıkçak

ii bakıyorum canımm damadınaa  :ehi: :ehi: bakalım ben de dogum için baska hastane düşünüyorum onun için önümüzdeki hafta baska doktora gidicem ozaman a kadar ne kadar olur  :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: elif35 - 11 Mayıs , 2010, 20:06:27
ben kimseyi dinlemeye çalışsamda insanı strese sokanlar oluyor banada diyorlar hala senin karnın aşşağıda sivri oğlun olcak diyorum benim kızım olcak kardeşim geçen hafta renkliye girdim doktor yüzde bir milyon kız dedi diyorum yok karın sivri senin bilmem kimin gelininede kız kız dediler oğlan doğurdu diyorlar gelde sıkma boğazlarını benim kızım olcak hiç erkek olur diye beklemeyin kesin kızz olucak diyorum hala vır vır vır konuşuyorlar şeytan diyor  :cussing: :cussing:

Hehe, bana da herkes aynı muameleyi yapıyor, diyorum '' 3 tane doktorla pipi taramasından  geçtik ama herhangi bir pipiye rastlayamadık'' Erkek olursa da pembe giyer 6-7 ay ne yapalım yani  ;D  Tıp mucizesi ultrason cihazları takımına karşı konu komşu akraba takımı maçı  ;D Kaç kaç biter? Allah bize kolaylık versin  :opucuk:

arzuhatem

merhaba arkadaşlarr size bi sorum olucak lütfen yardım edin dün dr. gittim 26+3 hamileyim bebeğim 802 gr çıktı dr. gelişimi güzel ama zayıf kalmış biraz dedi doğal olarak bende 2 kilo almuştım onuda geri vermişim ne yapa bilirim bebeğime ne iyi glir ne yemeliyim birde bende tansiyon olduğu için çoğu şeylerden uzakk durmak zorundayım yardım edin lütfn 15 gün sonra tekrar gidicem bebeğin kilosu içinn
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: arzuhatem - 12 Mayıs , 2010, 08:35:35
merhaba arkadaşlarr size bi sorum olucak lütfen yardım edin dün dr. gittim 26+3 hamileyim bebeğim 802 gr çıktı dr. gelişimi güzel ama zayıf kalmış biraz dedi doğal olarak bende 2 kilo almuştım onuda geri vermişim ne yapa bilirim bebeğime ne iyi glir ne yemeliyim birde bende tansiyon olduğu için çoğu şeylerden uzakk durmak zorundayım yardım edin lütfn 15 gün sonra tekrar gidicem bebeğin kilosu içinn

arzucum zaten klasik şeyler hamur işinden uzak durmanla ilgili..bol bol kalsiyum al canım..yoğurt, peynir, süt eksik etme sofrandan hatta yapabiliyorsan ballı süt iç tatlım. yaz geldi artık dondurmada tüketebilirsin. et , balık ve tavuk olmazsa olmazlardan bence. yağsız et ve tavuk tüketebilirsin canım. ızgara olursa daha iyi olur. bu tür şeyler bebeğine daha yararlı olur tatlım. bebeğin endişe edicek kadar zayıf değil bu arada bence. belki ırsi birşeydir bu durum öylede olabilir. sen stres yapma kendine sakın bunun için :opucuk:

arzuhatem

teşekür ederim zamansız biraz içimi rahatlattın ne bilim iştee korku ister istemeezz morelimi bozduu
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn