2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

Pınar86

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 17 Mayıs , 2010, 13:04:05
pınarcım ne güzel ifade etmişsin canım...rabbim sağlıkla sıhatle kavuşmanı , o güzel cicileri giydirmeni nasip etsin :amin:

Sagoooll canım benim. İnşallah Allah'ım bu mutluluğumuzu daim eder :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

{safişim}

e
Alıntı yapılan: Pınar86 - 17 Mayıs , 2010, 12:42:36
Kızlaaaarr cok mutluyum ve inanılmaz derecede heyecanlıyım cumartesi Paşamın bütün cicilerini ve ihtiyaçlarını aldık :) Ayy  ayy ne kadar güzel bişeymiş bebiş alışverişi yapmak 24 yaşıma giricem inşallah haziranda ama şu ana kadar hiç bu kadar alışveriş yaparken mutlu olmamıştım. Babişle birlikte kaptım araba sepetimizi bize yardımcı olan bir arkadaşla alışveriş yaptım oy ölüyordum mutluluktan ona kulak çubuğu alırken bile gözlerim doldu :) banada bir kaç şey aldık cok güzel gecelik ve pijama aldık :) cok beğendim. Bu haftada nasipse oğluma anneannesi yatağını alıcak. sonra benim saç kurdelam ve ev için ayrı kokoş terliğim ve hastane için terliğim kaldı onlarıda alırsak bitti herşeyimiz hastane çantamızıda hazırladık :) Allah'ım isteyenlere bu güzel mutluluğu yaşatmayı nasip etsin  :amin: :love7: :love7: :binkybaby:
canım hayırlı uğurlu olsun güle güle giydir bebişini bizide mutlu ettin valla şimdi onlara bakıp duruyorsundur ne güzel  :muzz: :muzz: darısı bebişi olmayanlara iş tez zamada  :amin: :amin: :amin:

Pınar86

ay canım benim hemde nasıl ya cumartesiden beri 4 5 kere çıkarıp bakıp durdum hepsi paketinden çıkarıp dolaba yerleştirmiştim akşam yatarken çekmeceleri acıp bakıyorum  :D eşim sen kafayı yiyecen dio  ;D ay diyorum benim dötü b.klu oğlum gelsede uyusa bizimle ısırsam totosunu  ;D harbiden kafayı sıyırdım  :ehi:

Allahım noluuurr bu mutluluğu herkese yaşat :amin:

gülfer

amin canım ne güzel biz daha alışverişe başlamadık ama ben bişeyler ördüm bende onları çıkarıp çıkarıp bakıyorum

yanıma alıp koklasam diyorum.rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın  :amin: :amin: :amin: :amin:

Pınar86

Ne güzel canım benim bir çorabı bile yeter mutlu olmaya :)

.:.Zamansız.:.

bendede bi kaç parça eşya var , bende birileri gelsede göstersem diye hevesleniyorum..olmadı kendi kendime bakıyorum :ehi:

Pınar86

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 17 Mayıs , 2010, 14:01:27
bendede bi kaç parça eşya var , bende birileri gelsede göstersem diye hevesleniyorum..olmadı kendi kendime bakıyorum :ehi:

aynı bende göstermeyide cok seviyorum ama kimse olmadığı için 4 yaşında eltimin kızı var onla kalıyorum gündüzleri onunla birlikte acıp acıp duruyoruz  :D

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: Pınar86 - 17 Mayıs , 2010, 14:05:10
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 17 Mayıs , 2010, 14:01:27

aynı bende göstermeyide cok seviyorum ama kimse olmadığı için 4 yaşında eltimin kızı var onla kalıyorum gündüzleri onunla birlikte acıp acıp duruyoruz  :D

ayy kıyamam tatlım ben geliyim bakmaya :ehi: sonra sen bana gel bakmaya :ehi:

Pınar86

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

slmm kızlarrrr  :flowers: :flowers: :flowers:
nasılsınız bakalımm  :laughing7: :laughing7:
pınarcım ne guzel almıssın herseyini bende bazen tek tük seyler alıyorum cok mutlu oluyorum  :hello2: eve gelip bakıp bakıp duruyoum  :ehi:
bugun ümraniye erdem hastanesine gittim diler ceylan a cok memnun kaldım allahtan bi sorun gelmezse dogumumu orda düşünüyorum  :occasion5: bugun 28 haftalık olduk  bebişim 1.200 kg olmus doktorumuz sert bi bebek olcak diyo kasları catık duruyo  :toothy10:  :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

gülfer

slm canım rabbim o cicişleri giydirmeyi nasip etsin hepimize ya ben doğum konusunda karar veremedim nerde yapsam

devlet hastanelerinden korkuyorum çünkü tersliyolar özel hastanelerde normal olsa bile bi bahane bulup

sezeryana alıyolar napıcamı şaşırdım  :dontknow:

gülfer

erdem hastanesinin doğum fiyatları nasıl ?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: gülfer - 17 Mayıs , 2010, 22:40:20
erdem hastanesinin doğum fiyatları nasıl ?
canım 400 normal 750 sezeryan

doktor konusurken benimle normal dogum olucak dedi ancak seni sezeryana söle alırım senin veye bebegin riskli oldugu durum olur öle sezeryana alırım dedi
dogumhanesine girdim hastanenin herkes görme etkilenirsin dedi ama öle olmadı hatta benim içim daha bi rahat etti  :laughing7: hasta odalarıda güzel ben begendim  :icon_thumright: :icon_thumright:

gülfer

riskli bir durum olursa tabi sezeryan olur ama ben herkesten özel hastaneler bir bahane bulup sezeryana alıyolar

diye duydum napıcam ya offfff hangi hastaneye gitsem

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım benm öle söylüyolar ama tanıdıklarımda özelde normal yaptı bence bu durum doktorla alakalı  :-\ ::)