2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

elif35

Alıntı yapılan: {safişim} - 14 Mayıs , 2010, 14:03:02
merhaba arkadaşlar bin 27+2 olduk kızlar merak ediyorum sizler bebeklerin tekmelerini nasıl hissediyorsunuz benimki tekmelemiyo yani aniden fala birşey hissetmiyorum kımılduyo sadece ve ordan oraya geçiyo yalız büyüdükçe işte tekmeleri daha hızlı olur falan diyolarya benimki sadece kımıldıyo hiç öyle sert tekme atmıyo bide bana hep ay kücükmüş karnın diyolar kimse 7 aylık olduğuma ianmıyo banada küçük geli gibi sizler asılsınız  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

benimde karnım yok kız 7 aylık ama sanki 5 aylık gibi dur bak özelden resmimi yolluyayım krnımın bak bakalım 7 aylığa benziyormu karnım  :toothy10:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

banada kimse7 aylıksın demiyo  :k06: küçükmüş karnımm  :tongue3: ama bebişimin durumu iyi oldugu için kimseyi takmıyom kafaya  :hello2: yok küçük dogarmıs bilmem ne hep öle söylüyolar dogsun bebişim 4 kilo da görsünler küçük karından nasılda tombiş bebek doguyormus  :ehi: :ehi:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

kız bizim gelin doğum yaptı geçen sene karnı maşallah iyiydi 30 kilo aldı doğuma kadar anam çocuk bir doğdu 4350 kilo maşşallah 2 aylık bebek gibiydi vallaha bugünde doğum günü akşam oraya gidicez şimdi bir gör nasıl tombiş oldu yaramaz adı da doruk geçen hafta ısıra ısıra kollarını kızarttım çocuğun napayım dayanamadım  tavuk eti gibi bembeyaz  :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

masallahhh anam onada 4.350 ne tatlıdır ben olsam bende ısırırdımm  :k06: :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Sheida

benim karnımda daha yeni yeni fırladı. doktor bana kasen geniş demişti :D::D  yani iç karın filan olayı.. basenlerim  avr ve iriyim ondan herhalde.. toplamda ben 10 kilo aldm 3 haftam kaldı doguma bakalım bu 3 haftada ne kadr alıcam. :icon_scratch:

elif35

ya kızlar bişey dicem benim kız bugün ilk defa durmadan vuruyor zaman tuttum yarım saattir aralıksız tekme atıyor hem canım yanıyor hem de korkuyorum neden öyle yapıyo normal mi  :y25:

SABIRTAŞI

CANIM NORMAL BENCE DEMEKKİ HİPER AKTİF Bİ BEBİŞİN VAR MAAŞALLAH.... :nazar: :nazar:AMA YİNEDE DOKTORUNA Bİ SOR....

elif35

şimdi durdu cimcime nasıl vuruyordu ama anlatamam karnım tok,yorgun da değilim neden yaptı anlamadım yarın hastaneye gidicem zaten test sonucumu almak için sorarım doktoruma zaten

betüs26

eliçim selam canım benimde olmuştu bir gece ağlamıştım uyuyamamıştım sinirlwrim bozulmuştı çok kötü bir türlü durmuyodu içim bi tahaf olmuştu bence hıçkırık öksürük falan olabilir korkmana gerek yok ilerleyen zamanlarda dahada hareketlenicek dalgalanmalar oluyo canın daha acıyo

elif35

gündüz oldu bu kadar korktum hele gece olsaydı oturur ağlardım heralde tık tık tık tık durmadan saat gibi vuruyo kız seni gebertirim dedim bi tane vurdum baktım hala vuruyo  :ehi: :ehi:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 16 Mayıs , 2010, 12:50:17
ya kızlar bişey dicem benim kız bugün ilk defa durmadan vuruyor zaman tuttum yarım saattir aralıksız tekme atıyor hem canım yanıyor hem de korkuyorum neden öyle yapıyo normal mi  :y25:

elifçim geçen banada oldu canım..beni sinir etti prenses :ehi: birde benimkisinin başı aşağıda dahada tırstım :ehi: netten araştırdım hıçkırık tutuyormuş bunları diyaframları büyüyormuş ondan aralıksız, ritmik şekilde vurur gibi oluyormuş :ehi: sıkma canını

CeRoXiMo

hEHE Aynısı biriki günde bir oluyor, evde doppler cihazı var, karnıma bir dayıyoruz ki ,
düzenli, baya baya koca insan gibi hıçkırıyor, yarım saatten fazla bile sürüyor bazen,
nefes alma alıştırmalarıymış bunlar, normalmiş, ama duymanız lazım bluk bluk sesler
çıkarıyor içeride  :ehi: :ehi: her hıçkırıkta ya tekme atıyor ya da geriniyor.

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: gozde0034 - 14 Mayıs , 2010, 16:32:05
kızlarrrrrrr cok kötüyümmmmm moralimmm cok bozukkkkk :(

bugun dr kontrolum vardı.nst ye baglandım kasılmam cıktı snr ultrasona girdim oglumun suyu azalmış :( :( :(  :crybaby2: :crybaby2: dr alttaki sızıntının amniyo sıvısı olup olmadıgını anlamak ıcın turnusol kagıdı verdı aksam gelınce bakacak ( karsı komsum doktorum ).yrn tekrar muaynanesine gidicembu sefer tam anlamıyla konusucas ve tarıh belırlıcces..normaldede sezeryan olacaktı oglum ters geldıgı ıcın ama sımdı daha da  once yanı haftaya gibi bir zaman dilimi ıcınde olabılecegını soyledı..off offf korkuyorum rabbım bebegımı korusunnnnn.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aman dikkat, doktorlar ne yapılacağını bilirler zaten, kontrollerini ol,  gerisini onlara bırakmak dışında bir çaremiz yok zaten. 35 haftalık bebişin, panikleme, yeğenim de 34 haftalık doğdu, alıp kucaklarına eve döndüler sağlıkla sıhhatle inşallah canım.

Pınar86

Kızlaaaarr cok mutluyum ve inanılmaz derecede heyecanlıyım cumartesi Paşamın bütün cicilerini ve ihtiyaçlarını aldık :) Ayy  ayy ne kadar güzel bişeymiş bebiş alışverişi yapmak 24 yaşıma giricem inşallah haziranda ama şu ana kadar hiç bu kadar alışveriş yaparken mutlu olmamıştım. Babişle birlikte kaptım araba sepetimizi bize yardımcı olan bir arkadaşla alışveriş yaptım oy ölüyordum mutluluktan ona kulak çubuğu alırken bile gözlerim doldu :) banada bir kaç şey aldık cok güzel gecelik ve pijama aldık :) cok beğendim. Bu haftada nasipse oğluma anneannesi yatağını alıcak. sonra benim saç kurdelam ve ev için ayrı kokoş terliğim ve hastane için terliğim kaldı onlarıda alırsak bitti herşeyimiz hastane çantamızıda hazırladık :) Allah'ım isteyenlere bu güzel mutluluğu yaşatmayı nasip etsin  :amin: :love7: :love7: :binkybaby:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

.:.Zamansız.:.

pınarcım ne güzel ifade etmişsin canım...rabbim sağlıkla sıhatle kavuşmanı , o güzel cicileri giydirmeni nasip etsin :amin: