2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: elif35 - 26 Nisan , 2010, 13:10:53
kız senin oğlan babadan hiç hoşlanmıcak heralde benimkinin aksine doktor dedi zaten eşin nasıl kalıplımı diye evet dedim uzun boylu kalıplı dedim o zaman kıızn ona benzicek dedi eşime dedim doktor böyle diyo diye adam cumartesiden beri kasım kasım kasılıyo bir de o dokundukça kıpırdanıyo yaa iyice havaya girdi  :ehi: :ehi: ben kızdırdımmı onu hemen geliyo diyo hadi kzıım vur bi tekme babaya bağırdı annen diyo  :ehi: :ehi:
sanırım öle olcak canımm oglan anneye düşkündür biliyon kız da baba ya yandın senn  :k06: :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 26 Nisan , 2010, 13:16:25
merhaba arkadaşlar benm bebiş bugün 23 hafta 5 günlük oldu ama bazen günde iki üç kere tekme atıyo bazı günler hiç normalmi bilmiyorum ama hiç hareketli değil şimdilik
selam canım nbr nasılsın bence hiç dert etme benim ki gun oluyoo o kadar cok oynuyo ki bazen de ne yaparsan yap oynamıyo belki sen uyurken hareketlidir cünkü ben bazen gece bi uyanıyorum kıpır kıpır gunduz oynamıyo gece hareketli  :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

nesemsin

selam kızlar, kıpırdanmalardan bahsetmişsinizde hemen hemen hepimiz aynı haftalardayız,yaşadığımız  duygular da hemen  hemen aynı. İnsan okudukça gülüyor :) benim oğluşum da bazen öyle bi oynuyo şaşırıyorum. Ama eşim eli koyunca duruyo.:) En son konuşştum ama bak dedim babacık da duymak istiyor ne olur ona da at bi tekme en kuvvetlisinden :) duydumu ne geçen akşam bi oynadı çok mutlu olduk. Bi de özellikle siz uyku halindeyken çok oynuyorlar. Ben bu sabah uykum kaçtı saat 4-5 arası gibi bi baktım oynayıp duruyo benim afacanım .eşim de şaşırdı :)

betüs26

SELAM ARKADAŞLAR BİLMİYORUMDA BENİMKİ HEP AYNI SAATLERDE ÇOŞUYO GECE 11 12 ARASI FALAN AMA GMDÜZLERİDE OYNUYU HEP BİRAZ YARAMAZ HELE BİLEYLER ATIŞTIDIĞIMDA DIŞARI ÇIKICAK NEREDEYSE İLERKİ HAFTALARINIZDA NASİPSE SİZLRDE ÇOK ŞAŞIRACAKSIZ BENCE ÇOK DEĞİŞİK HAREKETLERİ OLUYO UYUYAMIYORUM  BEN BAZEN BİR KERESİNDE AĞLADIM İNANIRMISINIZ HIÇKIRIKMIYDI BİLMİYORUM ÇO UZUN SÜRE BİTMEYİNCE İÇİM GICIKLANDI SONRADA PİŞMAN OLDI YAZIK DEDİM KIPIRDASA SUÇ KIPIRDAMASA SUÇ ÇOK ACITIYO ARTIK TEKMELERİ KARNIMI SAĞLIKLI OLSUNLARDA ÖNEMLİ OLAN O  HEPİNİZİ ÖPÜYORUM GÜZEL ANNE ADAYLRI ;) :-*

elif35

daha şimdiden bazen öyle bir vuruyorki canım acıyor diyorum hep ilerde napçam ben bilmiyorum 26 haftalık olucaz yarın hayırlısıyla zman geçmiyo sanki bir türlü artık ağustos olsa da kızımı alsam kucağıma

.:.Zamansız.:.

27 Nisan , 2010, 15:40:26 #440 Son düzenlenme: 27 Nisan , 2010, 15:42:51 .:.Zamansız.:.
iki gündür benimkide durmuyor yerinde özellikle bu saattlerde çok daha hareketliyiz babamıza birşey kalmıyor :k06:
23. haftaya girdim artık  zaman geçtikçe bıdık bıdık vurmayı bırakıcaklar tekmüğü kodumu yamulcaz :ehi:

°o.O євяυ O.o°

ayy kılzar ilk tekmeleri nası hissettnzz bnde bu ay 4. ayımın sonu yani hissetmeye başlarım heralde çok heycanlı bu arada bnm bebiş ekmde doğcak inş :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

{safişim}

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş) - 27 Nisan , 2010, 15:55:21
ayy kılzar ilk tekmeleri nası hissettnzz bnde bu ay 4. ayımın sonu yani hissetmeye başlarım heralde çok heycanlı bu arada bnm bebiş ekmde doğcak inş :amin:
canım ben 17 18 haftalarda bir kere hissettim sora bazı günler hissediyordum bazı günler hiç hissetmiyordum 22 haftalardan sonra hissettim tamamen az kalmış canım hissetmene  :flowers:

{safişim}

kızlar merhabalar bizim bugün kontrolumüz vardı şeker yüklemesi yaptık valla öyle bir içmişim ki içinede hemşire limon sıktı valla limonata gibi oldu inş sonuç iyi çıkar bu arada bebiş tahmie 840 gr olmuş  :nazar: :nazar: suratını bile gördük çok tatlıydı yavrum valla yanakları tombiş tombişti galiba babaya benziyo babamızında yanakları tombiş ama çok büyük bir sorunum var ayıptır söylemesi basur oldum hayatımda ilk defa karşılaştım kendimi çok kötü hissediyorum bu kouda inş geçer ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Alıntı yapılan: {safişim} - 27 Nisan , 2010, 19:11:14
kızlar merhabalar bizim bugün kontrolumüz vardı şeker yüklemesi yaptık valla öyle bir içmişim ki içinede hemşire limon sıktı valla limonata gibi oldu inş sonuç iyi çıkar bu arada bebiş tahmie 840 gr olmuş  :nazar: :nazar: suratını bile gördük çok tatlıydı yavrum valla yanakları tombiş tombişti galiba babaya benziyo babamızında yanakları tombiş ama çok büyük bir sorunum var ayıptır söylemesi basur oldum hayatımda ilk defa karşılaştım kendimi çok kötü hissediyorum bu kouda inş geçer ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

safişim bendede var canım basur olayı çok dikkatli olman gerekiyor tatlım, bol bol yeşillik ye..siyah çaydan uzak dur canım..ve sıvı şeyler tüketmeye çalış.sabahları aç karnına kayısı ye geçer canım ve acıdan uzak dur mümkünse yoksa çok acı olur sonu bilirim   :laughing7:

{safişim}

[quote

safişim bendede var canım basur olayı çok dikkatli olman gerekiyor tatlım, bol bol yeşillik ye..siyah çaydan uzak dur canım..ve sıvı şeyler tüketmeye çalış.sabahları aç karnına kayısı ye geçer canım ve acıdan uzak dur mümkünse yoksa çok acı olur sonu bilirim   :laughing7:
[/quote]
sağol canım benim ya kendimi hiç böyle kötü hissetmedim sanki hiç geçmeyecek gibi geliyo ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Alıntı yapılan: {safişim} - 28 Nisan , 2010, 10:15:30
[quote

sağol canım benim ya kendimi hiç böyle kötü hissetmedim sanki hiç geçmeyecek gibi geliyo ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
[/quote]

ben neler çektim canım hamilelikten önce katı birşey yediğim zaman acıdan duramıyordum sonrasında...kolonoskobiye bile gittim canım benim...dikkatli ol tatlım geçer üzülme sakın  :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: {safişim} - 27 Nisan , 2010, 19:05:00
canım ben 17 18 haftalarda bir kere hissettim sora bazı günler hissediyordum bazı günler hiç hissetmiyordum 22 haftalardan sonra hissettim tamamen az kalmış canım hissetmene  :flowers:
saol safişim inş çook heycanlı beklemek :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

elif35

bende 17  haftada falan hissetmeye başladım şimdi 26 haftadayız maşşallah bazen öyle bir vuruyorki televizyona dalıyo oluyom yerimden sıçrıyom ilerde heralde koydumu tekmeyi bacağı derimden dışarı çıkçak  :ehi: :ehi:

28 Nisan , 2010, 16:50:10 #449 Son düzenlenme: 28 Nisan , 2010, 16:52:27 .:.Zamansız.:.
Alıntı yapılan: elif35 - 28 Nisan , 2010, 16:44:42

bende 17  haftada falan hissetmeye başladım şimdi 26 haftadayız maşşallah bazen öyle bir vuruyorki televizyona dalıyo oluyom yerimden sıçrıyom ilerde heralde koydumu tekmeyi bacağı derimden dışarı çıkçak  :ehi: :ehi:

töbe de kız :ehi: çatlak