2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

sugarwoman

Kısmetse ekim ayında doğum yapacağım.gnleri belli ama dr.farklı trhler verdi.Bakalım kısmet........... :-*

°o.O євяυ O.o°

hmm bana da geçen ay erkeğe bnzio dedi ama ptesi belli olcak inş bu arada ikili düzey ultrason dediğin 22. hftada yapılanı diosun sanırım detaylı ultrason yaptrcsaz inş

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

sugarwoman

Evet ama haziran 12- 10 temmuz arası olarak belirtti doktorum.Bakalım maaşallah testlerde bitmiyor yani.20 hftdn sonrada tetanoz aşım var.herşey bebiş için.Bu arada kendinden bahseder misin?

ZyNp

gunaydın kızlar bısey sorcam yaaa :( ben 24 haftalık hamıleyım sımdı ve ayaklarım şişmeye başladı bu normalmı yoksam cokmu erken başladı şişmeler

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: ZyNp - 21 Mayıs , 2010, 10:41:08
gunaydın kızlar bısey sorcam yaaa :( ben 24 haftalık hamıleyım sımdı ve ayaklarım şişmeye başladı bu normalmı yoksam cokmu erken başladı şişmeler

erken değil canım xD bizim gibi zayıflar birden kilo alınca bünye kaldırmıyor, sıcağıda görünce şişiyoruz :ehi: bendede aynı sorun var zeynom

°o.O євяυ O.o°

cnm bnce normal bn daha 17 haftalığım ama dr ayaklarıma bacaklarıma bakıo şişmiş mi bnde yok ama bnm haftam da bile olablio demekki kızımız nası bu arada bnde kız istiom ya p.tesi belli olcak inş :amin:

ZyNp

daha 10gun falan oldu benım başlayalı ama tuz yuzunden oldu cok tuzlu yedım allahtan bacaklarım daha baslamadı sımdılık sadece ayaklarımda var .hüsebcım allaha sukur kızımız cok saglıklı hersey yolunda allahım sanada gonlundekını nasıp etsın ınş

°o.O євяυ O.o°

hmm olablr cnmm. oyy maş. prensese bişeler almaya başladnz mı

ZyNp

ben bı ıkı bısey aldım ama annanesı doldurmuş babaannesıde öyle tabı annemın komsularıda aynı sekılde bana erkende alma dıyolardı hepsı coktan almaya baslamış kıyafetlerını hastane cıkısını battanıyelerı tasıma cantaları alınmış :D bende ara ara gordugum begendıgım seylerı alıyorum canım odasını temmuzda alcaz ozman gerı kalan seylerını tamamlıycam ınş

°o.O євяυ O.o°

ooo ii ii maş. ne güzel yaa :D ben daha şimdiden almak istiorum ama bnm annemde alma dio kendi doldurur sennki gbi :k06:

.:.Zamansız.:.

kızlara birşey almamak mümkün mü yaa , dükkanları götüresim geliyor cicişleri görünce :ehi:

ZyNp

°o.O євяυ O.o°

ayy bide kız bebeciklere neler var ya kzım olsa her dk üstünü deiştririm  :k06:

SB

Herkese merhaba,
Siteye bugün üye oldum.İzmir'den Sibel ben.

elif35

Alıntı yapılan: ZyNp - 21 Mayıs , 2010, 10:52:10
daha 10gun falan oldu benım başlayalı ama tuz yuzunden oldu cok tuzlu yedım allahtan bacaklarım daha baslamadı sımdılık sadece ayaklarımda var .hüsebcım allaha sukur kızımız cok saglıklı hersey yolunda allahım sanada gonlundekını nasıp etsın ınş

evet canım %80 tuz yüzündendir şişmelerin bende az vardı 6 aylıkken tuzu bir kestim hemen 1,5 kilo verdim demekki ödemmiş o bendeki şimdi yemeklere bir kaşık kadar tuz katıyorum eşim yerken kendisi ekliyor artık napalım dedim idare etçeksin şimdi ne şşkinliğim var,ne ödemim var vallaha o kadar yol yürüdüğüm zamanlar oluyor banamısın demiyor vücudum ne şişiyor ne de ağırlık yapıyor... sadece göbüş büyüdüğü için oturduğum an hızlı hızlı nefes almaya başlıyorum başka da bir sorunum yok...hee bir de şu cimcime artık geceelri hiç durmuyor bir sağdan bir soldan vurup duruyor dolayısıyla de uyku haram olmaya başladı şimdiden bakalım 8-9 ayda napçaz hele de sıcaklarda  :honk: