2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

caanım kntrollerini orda devam ettiriyosan doktor senin orda yapacagını düşünüyo zaten ilerleyen zamanarındada söylüyo zaten normal dogum mu yoksa sezeryan mı diye catı muanesini yapıldıgı gun söylüyo sezeryanda gun veriyo zaten ama normal dogumun ne zamn olacagı belli olmadıgı için gun veremiyolar belli aralıklarla gidip nst ye giriyosun ama benim gittigimde 2 oda doluydu geriye kalan odalar bostu sanmıyorum yer olmıyacagını o konuda için rahat olsun  :opucuk:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

Alıntı yapılan: {safişim} - 18 Mayıs , 2010, 17:02:15
kızlar erdesinizz neler yaşıyorsunuz be çok sabırsızım bana günler geçmiyo artık ya :-ooo :-ooo  yarın itibariyle 28 haftaya giricez inş oğluşumla :muzz: :muzz: sizlerin günleri nasıl geçiyo bebişler için neler aldınız veya e zaman almayı düşünüyorsunuz ben okul bitince yani haftaya sınavlar bitince inş yavaş yavaş almayı planlıyorum ağırlaşmadan hemde ev temizliği yapmak istiyorum kapı cam halı nasıl yapıcam bilmiyorum  :cildir: :cildir: :cildir:

ayy kız ders deme bana vallaha sinir geldi üstüme artık benimde  :igrenc: haftaya versem de şu dersleri hamileliğmin tadını çıkarsam hiç anlamıyorum ben hamilkeyim değilmiyim aklım hep derste ne alışverişe çıkabiliyorum,ne gezmeye hatta eşim az önce dedi hadi dolaşalım diye dedim ne dolaşması be ders çalışıyom ben görmüyon mu adam sorduğuna sorcağına pişman oldu vallaha ne bağırıyon soruk sadece diyo  :ehi: :ehi: ama artık strese giriyorum ya son senem diplomamı almak istiyorum kpss sınavına da giricem almak zorundayım diplomayı  :caca:  hele haftaya bir atlatalım sınavları çıkarız kız alışverişe sıkma canını bende de pek bişey yok tek tük şeyler var kendime bile pijama gecelik almadım herlade çıplak gitçem hasteneye doğuma  :k06: temizlik konusunda da aman haa sakın bişey yapma ağır iş olarak ya annen gelsin yada bir kadın tut bence imkanın varsa çünkü bizim bi tanıdığın arkadaşı olmuş doğuma yakın temizllik yapıyorlar ağır iş yapmış bebek plesantadan ayrılmış anlamamış karnında ölmüş aylı günlü çocuk Allah korusun dikkat et..allahtan benim annem gelcek herşeyimi o yapçak badanayı da eşim yapçak ben onları izlicem  :ehi:

{safişim}

ay canım ya bende öyle hiç dışarı çıkamıyorum ders ders sen ne güzel bitiriyon ben 4 geçicem allah izin verirse sene oku yedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: valla bebişle sen ne güzel zamalamayı ayarlamışın inşllah diplomanı bir an önce alırsın valla diplomadan önce bebişi alıcan çünkü diplomayı eylül ekim gibi alıyosunya ondan  :ehi: :ehi: temizlik konusunda da bana yardım edicek kimsem yok annem var ama onada gel şunu yap bunu yap diyemiyorum bi mutfak halısının temizliğe ihtiyacı var allah izin verirse bi onu yıkarken çarıcam ama ne yapım kendim yaparım evim temiz sadece yazlıklar kıslıkları ayırıp bide halıları halı yıkama makineside halledersem yeter bide cam ve perde allah izin verirse yavaş yavaş yaparım inş se bak bu konuda da ne güzel şaslısın benim ne eşim ailesiden nede kedi aliemden fayda gördüğüm yok hep  bu güne kadar temzizlşğimi yemeğimi kendim yaptım hiç kimse nasılsın ne yapıyosun diye bile sormadı  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: allahım kimseye muhtaç etmesin inş  :amin: :amin: :amin:

elif35

neden kız kimse gelemdi yardıma haile kadını yalnız bırakıyorlar  :caca: :caca: benim mutafk halım yenii aldım be ötekini balkona koyucam eskidi zaten diğerleri de temiz geçen sene hepsini yıkadım halı derdim yok..badana olcak eşimle annem yapçak saolsunlar bende yavaş yavaş onlar yaparken camları silerim kapıları silerim yada bebeişin kıyaftelerini yıkar ütülerim bulurum az çok bi iş kendime anneme bende kıyamıyom ama napayım ben gel demesemde o gelir zaten 50 yaşında kadın ilk torun olcauk o bednen hevesli artık idare etçek napalım doğumdan sonra da yanımda o kalcaj,k yarı kırkım çıkana kadar hemde ramazana denk gelcez bednen çok o doğurmuş gibi olcak  :k06:

.:.Zamansız.:.

benimde çok işim var evimde kızlar valla zor işimiz..bebeklerden önce evin temizliğini düşünüyor insan, boya yaptırmam lazım..halılarım yıkanıcak yıkamacıya vericem valla uğraşamam :k06: annem saolsun yatağımı yorganımı hallediyor..boyadan sonrada güzel bi temizlik yaptırcam temmuz ortası gibi halletmem lazım ağustosun sonunda doğum gözüküyor ama kızların işi belli olmaz erken gelirler falan rezil olmayalım millete...benim annemde 48 yaşında ikinci torunu elifçim ...biri abimden biride benden olucak inşallahhhh :amin:

elif35

abim bekar evlenmeyede pek niyeti yok gibi 28 oldu adam daha istemiyom diyo eşimin tarafındannda benim taraftanda ilk torun olcağı için cimcime biraz kıymetli şimdiden... bende erkenden bitirmek istiyom temziliği hazırlığı falan dediğin gibi erken olur rezil oluruz vallaha tam temizlik yaparken ev dandini bir sancı tutuyormuş  :ehi: :ehi: amma süper olur haa doğum masasında doğururken ben evi düşünürüm haa  :ehi:

Alıntı yapılan: elif35 - 19 Mayıs , 2010, 17:05:40
abim bekar evlenmeyede pek niyeti yok gibi 28 oldu adam daha istemiyom diyo eşimin tarafındannda benim taraftanda ilk torun olcağı için cimcime biraz kıymetli şimdiden... bende erkenden bitirmek istiyom temziliği hazırlığı falan dediğin gibi erken olur rezil oluruz vallaha tam temizlik yaparken ev dandini bir sancı tutuyormuş  :ehi: :ehi: amma süper olur haa doğum masasında doğururken ben evi düşünürüm haa  :ehi:

:ehi: valla el adamı sakar eder şekerim...bizim milletimzi bi garip eve bebek görmeye gelir etraftadır gözü kendi pasağını görmez senin tozun batar :ehi:
en iyisi biz yapalım temizliğimizi rahat rahat doğuralım şekerim :k06:

elif35

en güzeli vallaha... bizim millet hakkaten öyle kendi evini afedersin b.. götürür sana geldimi ayyy onu öyle yapma ben böyle yapıyom len sen temzilik yapmıyon ki onu nasıl öyle yapıyon  :caca: yapalım içimiz rahat olsun doğururkende rahat rahat doğururuz

CeRoXiMo

Amann olduu,,, bir de millet eve doluşacak .. of  bu ne çile, Ben kocamı, valideleri şimdiden uyarıyorum, 40'ı çıkmadan kimseyi sokmayın eve , gelen de olursa salonda uğraşın, yanıma getirtmeyin, hamilelik öncesi de hamilelikte de asabi bir yapım var zaten, lohusalığımı düşünmek bile istemiyorlar:) Sen yatarsın içerde kızım, dokunmayız sana diyorlar. Gelene gelme diyebilen bir insanım, düşünün ki evin temizliğini kafama takıp uğraşır mıyım. Yookkk ben almayayım.  :honk: İsterlerse uyuz gelin bellesinler beni, uyuzum işte ohh canıma değsin.

sugarwoman

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 19 Mayıs , 2010, 18:11:52
Amann olduu,,, bir de millet eve doluşacak .. of  bu ne çile, Ben kocamı, valideleri şimdiden uyarıyorum, 40'ı çıkmadan kimseyi sokmayın eve , gelen de olursa salonda uğraşın, yanıma getirtmeyin, hamilelik öncesi de hamilelikte de asabi bir yapım var zaten, lohusalığımı düşünmek bile istemiyorlar:) Sen yatarsın içerde kızım, dokunmayız sana diyorlar. Gelene gelme diyebilen bir insanım, düşünün ki evin temizliğini kafama takıp uğraşır mıyım. Yookkk ben almayayım.  :honk: İsterlerse uyuz gelin bellesinler beni, uyuzum işte ohh canıma değsin.

hahha süpersin cerencim işte bu :D

sugarwoman

mrhba benim sat yani son adet tarihim 23 ocak ekimde kısmetse doğum.nasıl gçyr hamilelik.dr.istedi mi?ikili düzey usb.bende onun araştırmasını yapıyorum...

°o.O євяυ O.o°

hmm aramız 2 gün ikili düzey usb derken anlamadım cnm :k06: hamilelik güzel geçio çok şkr p.tesi dr gtcem sen en son ne zmn gttn cnsiyetnz belli mi cnm

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

sugarwoman

Ben geçen cuma günü gittim.Cinsiyeti erkek bn hissetmiştim zaten.Ayda birde olsa ultrasonda bebişi görmek iyi geliyor bana.Bu test ikili düzey ultrason yani bir taramaymış sanırım.