2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

demekki siz yasayamamıssınız diyom  :ehi:

olabilir sekerim kıskanmıstır ben eşime sarılıyom yatarken bazenn tekmelemeye baslıyo elimi cekiyom duruyo benim kuzenin ogluda ölemiş şimdi annesiyle babasını kıskanıyo yan yana oturtmuyo bile illa aralarına girecek
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

valla sekerim istedigin kadar transa gec anlatt benimki senle konusmaya basladıgım zamnlar hep vuruyooo alcaz kısınıı  :k06:

elif35

ahaa geldi benimki dur anneme 1-2 tepik atayımda anlasın kız onu düşündüğümü diye içerden konuşuyomuş  :ehi: :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ultrasonda öle agzını acıyo kapıyo doktor amcamız da diyo ki annesi bak seninle konusuyoo  :ehi: :k06:

elif35

yada diyomuş eehhhh yeter bee ne bakıp duruyonuz bana yaa her ay her ay az kaldı çıkçam işte  :ehi: :ehi: kız yoksa ondan mı çocuk aşağılardan yukarlara çıkmıyo bakmanızdan bıkmış olmasın  :ehi: :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

eşimde öle diyoooo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
zaten hep yüzü kapalı göstermek istemiyo kendini zorla actırıyo doktor yüzünü öle görüyoz cocukta sıkıldı diyo eşim görmeyin beni az kaldı gelcem diyomus  :toothy10: :toothy10: kız şimdi hep asagıdaymıss doguma yakın zamandada yukarı cıkar inmezmiş  :k06:

elif35

olcağına bak sen artık yukardan bastıra bastıra küfür ederek çıkar çocuk ordan  :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

cıksa iyide yukarı cıktım mı canım normal dogumla yapamıyon sezeryan a alıyolar benim bi arkdasa öle oldu ama onun bebişi yukardaydı inmedi asagıya sezeryan oldu bende sezeryandan korkuyorum normal dogum daha heycanlı geliyooo  :k06:

elif35

senin bu huyuna da bitiyom hee ne güzel hiç korkmuyon benim ödüm bi tarafıma kaçıyo geçen izledim yaa bütün gece aklımdan çıkmadı tuvalte giriyom bakıyom diyom o çocuk ordan nasıl çıkçak  :k06: :k06: :k06:

.:.Zamansız.:.

bende normal istiyom yaa :y25: sezeryandan kokruyorum ..benimkide ben altta duruyor :ehi: inşallah normal olur..çatımda geniştir :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

28 Nisan , 2010, 18:35:00 #475 Son düzenlenme: 28 Nisan , 2010, 18:36:41 '''''''sibel''''''
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 28 Nisan , 2010, 18:13:24
bende normal istiyom yaa :y25: sezeryandan kokruyorum ..benimkide ben altta duruyor :ehi: inşallah normal olur..çatımda geniştir :ehi:

ayy inş geniştir sekerm  :amin: :amin:  :k06: hep normal dogum nasıl oluyo cok merak ederdim inş yasarım o duyguyu cümlemiz yasar inşallahh  :amin:

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 28 Nisan , 2010, 18:35:00
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 28 Nisan , 2010, 18:13:24

ayy inş geniştir sekerm  :amin: :amin:  :k06: hep normal dogum nasıl oluyo cok merak ederdim inş yasarım o duyguyu cümlemiz yasar inşallahh  :amin:

acılı olcağı kesin ama istiyorum bende bakalım inşallah canım :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

şüphesiz kesin olsun olsun o sancıyı cekmek bile güzel bişidirr  :k06: ben öle diyomda bana sasıyolar  :tongue3:

korkmaman çok güzel ama ..umarım böylede devam eder canım rahat doğum yaparsın :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

inşallahhhh  :amin: :amin: doktor nezamn olablir dedi dogumun