2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

elif35

Alıntı yapılan: SB - 21 Mayıs , 2010, 12:48:57
Herkese merhaba,
Siteye bugün üye oldum.İzmir'den Sibel ben.

merhaba canım bende izmirden elif hamilemisin yoksa hamile kalmak için çalışmaların yoğun bir şekilde devamm mı ediyor  :k06:

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım bugün,bebişler nasıl? Valla benimki 19 haftalık ama anneler gününden beri sürekli hareket etmeye başladı. Hele akşam uzandığımda hiç durmuyor sürekli ordan oraya süper bir duyguymuş bu  :love9: tekme attığı zamanları düşünemiyorum bile

°o.O євяυ O.o°

SLM CNM BZMDE 17. HAFTAMIZ BTTİ BU HAFTA HİSSETMEYE BAŞLADIM GERÇKTEN HARİKA Bİ DUYGU BU :love9:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş) - 21 Mayıs , 2010, 15:32:28
SLM CNM BZMDE 17. HAFTAMIZ BTTİ BU HAFTA HİSSETMEYE BAŞLADIM GERÇKTEN HARİKA Bİ DUYGU BU :love9:

:love3: valla benimki hıçkırmaya başladı sanırım sürekli karnımda şimdi hop hop ediyor internetten baktım normalde 24 haftadan sonra olurmuş ama benimki herşeye erken başladı olabilirmiş  :laughing7: biran önce doğsada mıncıklasak şu melekleri

°o.O євяυ O.o°

bnmki de hızlı valla dr çok yaramaz hızına yetişemiorum dio :k06: aynen yaa inş doğcaklar ve bz onları yicez yicez :k06:

elif35

teeeeeeee siz bir 28-29 olunda o zaman görün tekme nasıl oluyormuş benimki karnımı delicek sanıyorum bir an valallha hele de tv'ye dalmışsam yerimden sıçrıyom resmen eşimde gülüyo karşıdan bana  :ehi:

°o.O євяυ O.o°

:ehi: :ehi:hadi yaa o kadar mı ay bzde göcez inş o günleri  :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: elif35 - 21 Mayıs , 2010, 21:22:47
teeeeeeee siz bir 28-29 olunda o zaman görün tekme nasıl oluyormuş benimki karnımı delicek sanıyorum bir an valallha hele de tv'ye dalmışsam yerimden sıçrıyom resmen eşimde gülüyo karşıdan bana  :ehi:

:laughing7: vallahi zaman biran önce geçsin canım ya ben rağzıyım. Şimdi bile bazen dönerken dalmışsam ne oluyor diyorum aniden hopluyor falan o zamanı cidden düşünemiyorum  :k06: daha teyzesi 9 haftamız var

°o.O євяυ O.o°

ayy şu p.tesi bi gelse de bebişimi görsem cnsiyetini öğrensem inş :amin: :basardim:

betüs26

HELE BİDE 37 HAFTALIK OLUN O ZAMAN GÖRÜN :laughing7: :laughing7: :laughing7: ;)

°o.O євяυ O.o°

CeRoXiMo

Ne zaman hareket edecek diye sabırsızdım , şimdi hıçkırıklarını sayar oldum, çokkkkk güzel hisler bunlar. Bizimkini 3'tür ben yatağa girince hıçkırık tutuyor, uyutmayacak ya beni, her gün yeni yollar keşfediyor kendine.

betüs26

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş) - 21 Mayıs , 2010, 21:48:17
Alıntı yapılan: betüs26 - 21 Mayıs , 2010, 21:46:14
HELE BİDE 37 HAFTALIK OLUN O ZAMAN GÖRÜN :laughing7: :laughing7: :laughing7: ;)
:k06: senn bebiş ne zmn gelio cnm
canım bizde heyecanla bekliyoruz normalde önümüzdeki haftaydı doktor değiştiriceğimiz için bilemiyorum pazartesi gidicez bakalım nasip yazarım o zaman sen nasılsın

elif35

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 22 Mayıs , 2010, 14:06:50
Ne zaman hareket edecek diye sabırsızdım , şimdi hıçkırıklarını sayar oldum, çokkkkk güzel hisler bunlar. Bizimkini 3'tür ben yatağa girince hıçkırık tutuyor, uyutmayacak ya beni, her gün yeni yollar keşfediyor kendine.

evet ya o hıçkırık çok acayip bişey ben ilk olduğunda korkmuştum yani hıçkırık olduğunu bilmiyordum sonra netten bakınca öğrendim benim ki gece hıçkırıktan ziyade hareket halinde bir sağa bir sola gidiyo  kafasına göre takılıyor  :k06: hele sağa ve sola hayatta yatamıyorum sıkıyorsa yat tekmüğü bir koydumu hemen sırt üstüne geç o zaman duruyor ama o zamanda benim belim ve sırtım ağrıyor  :cildir: yani anlıycağınız benim cimcime şimdiden ipleri eline aldı doğduktan sonra  kesin bize kök söktürcek  :ehi:

н∂vv∂ ツ

ya ben daha hissedemedim
yarın 16 haftam dolcak
bebişimi hissetmek istiyorum artık

Uploaded with ImageShack.us