EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

Aytii

aa pipisinimi sıyırıyo devamlı  :-\

tahriş eder derisini yaa ki etmiş heralde  :sad1:
bencede götür çocuğu baksınlar canım ya kıyamam nasıl da canı acıyodur  :'(

biz sünnet ettirmekle iyi ettik enazından iltihap kapmamış olacak

bu arada Mevlidiniz kabul olsun canım  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sağol canım amin...evet aytenim  :sad1: kafayı oğlumun pipisiyle bozmuştu halletti en sonunda  :caca: bugün götüremedim sağlık ocağına malesef yağmur şakır şakır yağdı çıkamadık evden
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

biricik pamuk oğlum her şey yolunda çok şükür baban bugün sana 2 tane diş kaşıyıcısı almış nasıl sevdin annem onları kırt kırt ses çıkarttırıyorsun.3 gündür kusman acayip çoğaldı büyük insan gibi kusacan nerdeyse üşüttük mü acaba bilmiyorum ki bebeğim yaa.kalorifer yakmaya başlayalı baya oldu ısıtıcıda yakıyorum.allah başka dert vermesein geçecek bi kaç güne inşallah.kakan düzenli uykun düzenli şu emme işini çözemedik onun dışında gayet keyifli zaman geçiriyoruz senle bitanem benim  :nazar: günaydıınnn aşkım dediğimde bana gülüyorsun yaaa öyle keyifleniyorum ki doyamıyorum sana bakmaya koklamaya öpmeye.annen seni çok seviyor hepte sevecek  :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hıı oğluşum dil çıkardığın bi resmin var baban ondan kupa yaptırmış yarın alacak :)  :muzz: :muzz:

Balböceği

Canım sayfan hayırlı uğurlu olsun, netim arıza pek fazla bakamıyorum  :)
Bu arada konu başlığını çokkkkkkkk beğendimmm  :laughing7:  :nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ekim , 2011, 23:10:46
Canım sayfan hayırlı uğurlu olsun, netim arıza pek fazla bakamıyorum  :)
Bu arada konu başlığını çokkkkkkkk beğendimmm  :laughing7:  :nazar: :nazar: :nazar:

sağol edacım maşallah oğluşun ilk adımlarını atmış  :nazar: damatlığını da gör inşallahhhhhhhhhhhhhhhh  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

meleğimmmmmmmmmmmmmm aşkların en güzeli canımın parçası öyle çok seviyorum ki seni  :love9: allaha şükür her şey yolunda.ben grip oldum annecim ilk gün maskeyle dolaşmaya çalıştım sana geçmesin diye ama boğuldum resmen ve çıkardım 3 gündür gribim geçmedi oğluşum her hapşurmanda ağlamanda hasta oldun diye korkuyorum.mevlüt okutturduk ya birisinden geçti sanırm kuzum yoksa hiç dışarı filan çıktığımız yok.dün özlem teyzeni bırakmaya gittik durağa kadar ilk defa başbaşa dışarı çıktık annecim çok keyifliydin kafan hiç sabit durmadı bi sağa bi sola baktın durdun eve girince de başladın ağlamaya  ;D artık ellerini daha iyi kullanıyorsun beşiğindeki tavşanı ellerinle kavrayıp ağzına götürmeye çalışıyorsun emerken sürekli alttan alttan beni taciz ediyorsunn  :ehi: gıdıklanıyorum annecimmmmm yaa tırnaklarını çok sık kesiyorum ama her yerim çizik içinde sanki evde kedi besliyoruz  ;D çok muzur oldun sürekli kucakta dolaşmak istiyosun yatırınca ciyak ciyak bağırıyosun.ben seni nasıl taşıyım akşama kadar oğluşum gündüz doğrdu düzgün uyumuyosun ki seni taşıyacak kol mu var bendehamileyken düştüğüm için sağ kolumu hala çok fazla kullanamıyorum annecim doktora gitmem lazım ama hiç içimden gelmiyoo  :honk:  annanen 2 gün önce çorabını giydirirken kilitlendi kaldı beli tutuldu 3 gündür bizdeydi annecim yattı burda yarın baban evde diye gitti az önce güç bela.sen uyudun bende uyumaya çalışayım öksürük pek rahat vermiyo.seni çok seviyorum aşkların en güzelii  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

offf yirim seni oğuzhan  :love9: bu dönemde çok dikkatli ve araştırmacı oluyolar gerçekten. o tırnak meselesine gelince hakkaten evde kediyi geçtim panter beslioz biz sanki  :ehi: iki göğsüm de çizikler içinde. emerken yoluyo beni :ehi: ammaaaaannn ne geliosa oğlumdan gelsin valla  8)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 23 Ekim , 2011, 14:37:38
offf yirim seni oğuzhan  :love9: bu dönemde çok dikkatli ve araştırmacı oluyolar gerçekten. o tırnak meselesine gelince hakkaten evde kediyi geçtim panter beslioz biz sanki  :ehi: iki göğsüm de çizikler içinde. emerken yoluyo beni :ehi: ammaaaaannn ne geliosa oğlumdan gelsin valla  8)
aynen öznurum her yerim cizik içinde ama çabuk geçiyor  :ehi:  dediğin gibi onlardan gelsinnn o çizen parmaklarıı yirim benn

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

lokumum bugün 101 günlük olun annecim.sen şimdi salıncak keyfi yapıyorsun bi yandan da hıçkırıyosun amann şu hıçkırık tüm keyfini kaçırıyo annecim geldimi gitmek bilmiyo.gündüzleri artık emmeyle doyuyorsun şükürler olsun  :amin: bazen emmemek için yırtıyosun ortalığı tabi ben pes edip mama yapıyorum sonunda.hep öyle yaptığında korkuyorum emmeyi bırakacaksın diye bu ayda bırakan çocuk çok oluyomuş.dayın ve ben 4.cü ayımızda bırakmışız umarım sen en azından bi 6 ayı doldurursun annecim yakında doktora gitcez bi kontrol etsin doktor bakalım kuzucum her şey yolundamıymış.bir de ek gıda için sorularım var,oturma konusunu sorucam sorucam da sorucammm işte meleğim.aşı yerin içerden bi şişlik yapmış sağlık ocağını arayıp bi soralım normalmiymiş.amanın anne olmak nasıl bi şeymiş böyleee her şeyden huylanıyorum arızaya bağladım iyice..oğluşum nasıl güler yüzlü bi çocuksun elinden gelse hiç ağlamıcan  :ehi: maşallah sana pamuğummmmm  :nazar: :nazar: :nazar: uykularımız düzenli beslenmemiz yolunda sen maşallah gaz şurubunu bırakalı hiç gaz sıkıntısı çekmedin  :nazar: artık seni çözdüm 2 saatte uykun geliyor 2 saatte acıkıyorsun eğer bunları atlamazsak çok uslu bi çocuksun ama aksama olursa yandı gülüm keten helva(bu nee biçimmm laf yaaa  :ehi:) artık pek girmiyorum siteye internete seninle uğraşmakkkk daha güzel geliyoo uyuduğundada ev topla,yemek yap derken akşamı ediyorum can kuşumm.sana cam rende aldım  :hungry: katı meyva sıkacağımız da indi raftan sana değişik şeyler vermek için sabırsızlanıyorum.arada elma,mandalina kırtlatıyosun çekince ağlıyosun sevecek gibisin annecim ayrıca bence obur bi çocuk olacaksın.kuzum 3 gündür küçük bobiler gibi hırlıyosun annem(şu anda yaptığın gibi) gülüyoruz babanla çok komik ses çıkarıyosun.artık sana gösterilen şeyleri elinle tutuyosun tabi hemen ağıza gidiyo bi tane twetty var sarı ona bayılıyosun hem sarı renklere ilgin var hemde onu yalamayı seviyosun  :ehi: :ehi:  salıncağında hırlayıp kendi kendine konuşup gülüyosun şu anda kalkıp ısırcam onu istiyosun  :hungry: vee dayanamadımmmm elini ısırdımmm  :hungry: :hungry: iyiki geldin hayatımıza babanla hala rüyada gibiyiz minik aşkım öyle güzel duygular yaşatıyosunki bize allahım yokluğunu göstermesin  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hıı bu arada lokumum güne gülüşünle başlamak harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :muzz:

elif35

ayy o hıçkırık dönemi çok berbat ya hık hık hık çocuk helak oluyor ben de sinir oluyordum  :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: elif35 - 26 Ekim , 2011, 13:38:57
ayy o hıçkırık dönemi çok berbat ya hık hık hık çocuk helak oluyor ben de sinir oluyordum  :ehi: :ehi:
evet canım ya sıkıntı veriyo çocuğa hık hıkk 1 saate yakın sürüyo artık o da sinirlenmeye başlıyo şimdi yine sıkıldı yavrum emzirince duruyo bazen ama genelde durmuyo.limon veren kuzen vardı benim vermek istedi verdik durdu hıçkırığı ama yazık suratı şekilden şekile girdi miğdesini rahatsız eder diye vermek istemiyorum kuzuma onu

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım oğlum doktordan geldik şimdi malesef annenden grip bulaştı sana.dün ateşlendin biraz,akşama kadarda huysuzdun bugün sabahtan götürdüm seni şurup verdi 2 tane 5 gün kullanıcaz.sünnet olman gerekiyomuş annecimm nasıl yaptırcam ben yaaaa  :cildir:
kilon 6 kilo 750 gr boyun 64 cm olmuş annecim gelişimi iyi dedi,her şey yolundaymış ama grip oldun annecim öyle masumsun ki kıyamam sana pamuğum benim.ben sünnet için bi yerler araştırayım bal oğlum iyileşince yaptıralım çişini yaparken ıkınıyodun belliydi zaten..hayırlısı olsunn... bugün yarın elbet yaptırcazzz
bende kan verdim annecim tiroid için öğleden sonra göstercem onu da doktora ilaç dozumu ayarlıyacak.seni çok seviyorum allaha emanet ol böcüğümm

...ŞehzadEfe...

paşa erken erkek olucak desene annesi korkma hiç güzel bir yer bulduktan sonra hiç bişey olmaz hem bu arada geçmiş olsun paşama gripte olmuş inş en kısa sürede atlatır annesi  :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var