EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: nagihannn - 28 Ekim , 2011, 12:08:10
paşa erken erkek olucak desene annesi korkma hiç güzel bir yer bulduktan sonra hiç bişey olmaz hem bu arada geçmiş olsun paşama gripte olmuş inş en kısa sürede atlatır annesi  :opucuk:

nagihanım sağol canım hasta oldu kuzum.erkek olucak inşallah allahın izniylee teyzesii
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

canım geçen kntrolde bizim de doktorumuz isterseniz sünnet ettirebilirsiniz dedi. acelesi yok ama ucu biraz dar eğer iltihap ya da kızarma olursa bi daha görelim belki sünnete karar veririz dedi. gerçi ben de küçükken sünnet ettirmeyi istiyordum hem korkmaz hem böylesi daha sağlıklı  :icon_thumright:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Ekim , 2011, 12:30:30
canım geçen kntrolde bizim de doktorumuz isterseniz sünnet ettirebilirsiniz dedi. acelesi yok ama ucu biraz dar eğer iltihap ya da kızarma olursa bi daha görelim belki sünnete karar veririz dedi. gerçi ben de küçükken sünnet ettirmeyi istiyordum hem korkmaz hem böylesi daha sağlıklı  :icon_thumright:

muhriş bizimkinin de ucu çok darmış sünnet olması gerekiyor dedi iyice kapanır ucu dedi.çişini yaparken ıkınıyodu kaka yapıyo sanıyodum önceleri sonradan anladım çişte de sıkıntı çektiğini.evet küçükken daha iyi olur sanırım.sen ne zaman baktırcaksın  yiğite bir daha
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

bir sonraki kontrolümüz 16 aralıkta canım o zaman yine göstereceğim doktora. eğer sünnet edelim derse hiç bekletmem. yeter ki iyi bi cerrah bulabileyim. olsun kurtulsun yavrucak, iltihap falan olursa allah korusun daha kötü. nasılsa eninde sonunda kesilecek :)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Ekim , 2011, 12:36:02
bir sonraki kontrolümüz 16 aralıkta canım o zaman yine göstereceğim doktora. eğer sünnet edelim derse hiç bekletmem. yeter ki iyi bi cerrah bulabileyim. olsun kurtulsun yavrucak, iltihap falan olursa allah korusun daha kötü. nasılsa eninde sonunda kesilecek :)

haklısın canım iyi bi doktor bulmak gerekiyor bende araştırcam gribi geçsin bir an önce ettirelim de rahatlasın kuzum.
sizin kontrole de daha varmış hayırlısı bakalım sizinki ne diyecek

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurum çok geçmiş olsun canım benim :opucuk:maaşallah oğuzhana kilosu boyu gayet iyi  :nazar:Allah şifa versin tatlım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 28 Ekim , 2011, 13:06:00
nurum çok geçmiş olsun canım benim :opucuk:maaşallah oğuzhana kilosu boyu gayet iyi  :nazar:Allah şifa versin tatlım

çok sağol canımmm  :opucuk: :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 28 Ekim , 2011, 12:05:13
canım oğlum doktordan geldik şimdi malesef annenden grip bulaştı sana.dün ateşlendin biraz,akşama kadarda huysuzdun bugün sabahtan götürdüm seni şurup verdi 2 tane 5 gün kullanıcaz.sünnet olman gerekiyomuş annecimm nasıl yaptırcam ben yaaaa  :cildir:
kilon 6 kilo 750 gr boyun 64 cm olmuş annecim gelişimi iyi dedi,her şey yolundaymış ama grip oldun annecim öyle masumsun ki kıyamam sana pamuğum benim.ben sünnet için bi yerler araştırayım bal oğlum iyileşince yaptıralım çişini yaparken ıkınıyodun belliydi zaten..hayırlısı olsunn... bugün yarın elbet yaptırcazzz
bende kan verdim annecim tiroid için öğleden sonra göstercem onu da doktora ilaç dozumu ayarlıyacak.seni çok seviyorum allaha emanet ol böcüğümm

Allah yardımcınız olsun canım  :amin: hemencecik olsun bitsin acı sızı hissetmesin inşallah

meme emiyosa memesini yanında bulundur + mama da yap hastaneye giderken belki ağlamaktan onu verirsen yatışır ben Oğuz'a vermiştim biraz sakinleştirmişti

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 28 Ekim , 2011, 17:45:15
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 28 Ekim , 2011, 12:05:13
canım oğlum doktordan geldik şimdi malesef annenden grip bulaştı sana.dün ateşlendin biraz,akşama kadarda huysuzdun bugün sabahtan götürdüm seni şurup verdi 2 tane 5 gün kullanıcaz.sünnet olman gerekiyomuş annecimm nasıl yaptırcam ben yaaaa  :cildir:
kilon 6 kilo 750 gr boyun 64 cm olmuş annecim gelişimi iyi dedi,her şey yolundaymış ama grip oldun annecim öyle masumsun ki kıyamam sana pamuğum benim.ben sünnet için bi yerler araştırayım bal oğlum iyileşince yaptıralım çişini yaparken ıkınıyodun belliydi zaten..hayırlısı olsunn... bugün yarın elbet yaptırcazzz
bende kan verdim annecim tiroid için öğleden sonra göstercem onu da doktora ilaç dozumu ayarlıyacak.seni çok seviyorum allaha emanet ol böcüğümm

Allah yardımcınız olsun canım  :amin: hemencecik olsun bitsin acı sızı hissetmesin inşallah

meme emiyosa memesini yanında bulundur + mama da yap hastaneye giderken belki ağlamaktan onu verirsen yatışır ben Oğuz'a vermiştim biraz sakinleştirmişti

aminn sağol aytenim..meme emmiyor mama yaparım dediğin gibi offfff erkek annesi olmanın da böyle sıkıntısı varmışşş.hayırlısı olsunnn

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bebeğim küçük aşkım hastasın hala ennecim hiç keyfin yok hiç bi şey seni mutlu etmiyor.geçen yazımda demiştim sürekli gülüyorsun diye nazarım mı değdi annecim gülüşünü özledim emerken kafanı kaldırıp muzur muzur bakıp sırıtmanı özledim.inşallah çarçabuk iyi olursun beni o gülüşünden daha fazla mahrum etmezsin annesinin nazlı kelebeği  :sad1:

muhribe

canım çok geçmiş olsn inş hemencik iyileşir oğuzhan. benim de yiğit'e nazarım çok değiyor, ne zaman çok uslu desem huysuzlanıyor  :icon_scratch:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tatlım çok geçmiş olsun kuzuma kıyamam grip mi olmuş  :sad1:
Böyle böyle büyüyorlar annesi Allah dermansız dert vermesin :amin:
Bu arada en çok annenin nazarı değermiş bebeğine :k06: :nazar:
Devamlı oku annesi minik fırlamayı :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Ekim , 2011, 19:00:19
canım çok geçmiş olsn inş hemencik iyileşir oğuzhan. benim de yiğit'e nazarım çok değiyor, ne zaman çok uslu desem huysuzlanıyor  :icon_scratch:

sağol muhribecim derler ya en çok annenin nazarı değer diyee.aynen bende oğlum ağlamıyo uslu derken çocuk hiç susmuyo sürekli kucak istiyo yatırınca başlıyo bağırmaya iyileşince düzelir umarım mecalim kalmadı çünkü kucakta gezdirmeye

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Ekim , 2011, 00:37:28
Tatlım çok geçmiş olsun kuzuma kıyamam grip mi olmuş  :sad1:
Böyle böyle büyüyorlar annesi Allah dermansız dert vermesin :amin:
Bu arada en çok annenin nazarı değermiş bebeğine :k06: :nazar:
Devamlı oku annesi minik fırlamayı :nazar:

sağol gözdemm okuyorum bol boll maşallah demeden cümleme başlamıyorum ama nasıl içten seviyorsa insan işte nazar değiyo.dediğin gibi böyle böyle büyüyecek çekip çıkartma oğlummm  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

öyle uyuyosun ki annecim uyurken iyice beyazlaşıyosun pambık gibisin bi lokmada yicem bi gün seni  :nazar: bugün tam 3,5 aylıksın kuzucum rabbime şükürler olsun düşecekmi doğacakmı derken kucağıma aldım ve 3,5ayı geride bıraktık allaha binlerce kez şükretsem azz.hala hastasın bitanem bugün hastalığımızın 3.cü günü inşallah bir an önce düzelir eski neşene kavuşursun sen gülmeyince benim de yüzüm gülmüyo rabbime emanetsin minik aşkım  :nazar: