EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: nagihannn - 04 Ekim , 2011, 13:35:10
günlüğünüz hayırlı olsun paşanın tatlı günlüğü demekki  :k06: maşallah oğuzhana  :nazar: ee artık yeni yeni huyları hareketleri olucak ne güzel inşallah bizde bugunleri görürüz  :amin:

sağol nagihancım az kaldı canım senin de kuzuna kavuşmana.her gün değişik bi huy ediniyo ben de sürekli eskiden böyle değildi eskiden bunu yapmıyodu diyorum sanki ne kadarlık geçmişi varsa oğuzhanımın  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

...ŞehzadEfe...

:k06: :k06: yerimm o paşayı ee abi oluyor artık bizimkilerin geçmisi var yinede oyle deme annesi  :) :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: nagihannn - 04 Ekim , 2011, 13:42:45
:k06: :k06: yerimm o paşayı ee abi oluyor artık bizimkilerin geçmisi var yinede oyle deme annesi  :) :opucuk:

:ehi: :ehi: :ehi: evett evet zaten büyümüşte küçülmüş gibii.kardeşlerini dört gözle bekliyor oğlum onlarda sağlıklıca gelicekler allahın izniyle  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

güne gülüşünle başlamak çok güzellll  :hello2: 80 günlük oldun bugün lokum oğlum benimm.dün gece 3 te uyandın annecim yerine yatırdım baktım gülüyosun bana gülüyosan ben oynamak istiyorum anlamına geliyo tam 2 saat oyuncağınla oynadın elektriklerde yoktu iyi ki gezmek istemedim akıllı akıllı oynadın uykun gelince yanıma aldım seni beraber 3 saat uyumuşuz bitanecim çok güzel uyanıp uyanıp senin kokunla uyumak kurban olurum sana  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurummm maaşallahh oğuzhanımızaa yerim ben onuuuuu :nazar: :nazar: :nazar: çok sevindim canım arkadasım çoz zor günler geçirdin neler yaşadığını çok ama çok iyi biliyorum çok şükür şimdi hersey daha güzel,Rabbim mutluluğunu bozmasın evladına sağlık sıhhat versin tatlım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 05 Ekim , 2011, 14:41:50
nurummm maaşallahh oğuzhanımızaa yerim ben onuuuuu :nazar: :nazar: :nazar: çok sevindim canım arkadasım çoz zor günler geçirdin neler yaşadığını çok ama çok iyi biliyorum çok şükür şimdi hersey daha güzel,Rabbim mutluluğunu bozmasın evladına sağlık sıhhat versin tatlım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
sağol canımın içiii evet zor günler geçirdik inşallah o günler bir daha gelmez.elifte oğuzhan da artık güzel anları yaşatsın bize hep inşallah

aydinays

Canım benim günlüğünü yeni görüyorum. oğuzhanla hep güzel şeyler paylaş canım arkadaşım benim. Bizde onun maceralarını takip edelim burdan.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 05 Ekim , 2011, 15:12:00
Canım benim günlüğünü yeni görüyorum. oğuzhanla hep güzel şeyler paylaş canım arkadaşım benim. Bizde onun maceralarını takip edelim burdan.

İNŞALLAH CANIM HEP GÜZEL ŞEYLER ANLATIP İÇİNİZİ AÇARIZZ OĞLUŞUMLA İNŞALLAH.SENİN GÜNLÜĞÜNÜ DE BEKLİYORUM 4 GÖZLEE  :hieyt:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ay yerim ben bu yakisikli pasayi Allah bagislasin canim  :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

MİNİK AŞKIM DÜN GAZINI ÇIKARMAYA ÇALIŞIRKEN YÜZÜME YAPIŞTIN BAŞLADIN EMMEYE BENDE GÜLÜYORDUM ANNEM MORARTIR ÇEK DEDİ Bİ ŞEY OLMAZ TENİM KIZARIP MORARMAZ BENİM ÇABUK DEDİM NEYSEE SENİ Bİ ÇEKTİM  :ehi: ANNEM GÜLMEYE BAŞLADI AYNAYA BAK DEDİ Bİ BAKTIYDIM OĞLUŞUM YUSYUVARLAK Bİ MORARTI  :ehi: :ehi: :ehi: NASIL YAPIŞTIN ÖYLE  :k06: :k06: ÖPE ÖPE DOYAMIYORUM SENİİİİ SEN DE İNTİKAM ALDIN BENDEN DİMİ EŞŞEK SIPASI SENİİİ  :love9:
ARTIK ELLERİNLE OYUNCAKLARINI TUTUP SALLAYABİLİYOSUN KUZUCUM  :hello2: ANNECİK SENİ YERRR  :opucuk: (81 GÜNLÜK PAŞAM)

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 06 Ekim , 2011, 12:18:27
MİNİK AŞKIM DÜN GAZINI ÇIKARMAYA ÇALIŞIRKEN YÜZÜME YAPIŞTIN BAŞLADIN EMMEYE BENDE GÜLÜYORDUM ANNEM MORARTIR ÇEK DEDİ Bİ ŞEY OLMAZ TENİM KIZARIP MORARMAZ BENİM ÇABUK DEDİM NEYSEE SENİ Bİ ÇEKTİM  :ehi: ANNEM GÜLMEYE BAŞLADI AYNAYA BAK DEDİ Bİ BAKTIYDIM OĞLUŞUM YUSYUVARLAK Bİ MORARTI  :ehi: :ehi: :ehi: NASIL YAPIŞTIN ÖYLE  :k06: :k06: ÖPE ÖPE DOYAMIYORUM SENİİİİ SEN DE İNTİKAM ALDIN BENDEN DİMİ EŞŞEK SIPASI SENİİİ  :love9:
ARTIK ELLERİNLE OYUNCAKLARINI TUTUP SALLAYABİLİYOSUN KUZUCUM  :hello2: ANNECİK SENİ YERRR  :opucuk: (81 GÜNLÜK PAŞAM)

ohh yerim ben o paşayı. Annenin yüzünü emermiş. Ohh seni küçük yaramaz. Eeee annesi senin oğluşun sağlam emiyor artık. Acıkmış mı penim oğuzhan paşam annenin yüzünü emmiş.  :hungry: :hungry: :hungry:

çok tatlıydı değil mi oğuzhanım, hadi bidaha bidaha emelim. :hungry: :hungry: :hungry:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

<<AyBüKe>>

:toothy10: :toothy10:   Oyyy maşallah ya demek morarttı annesinin  yanağını hee, yaramaz Oğuzhan yerim ben onu annesi  :binkybaby:   Resimlerde o kadar afacan bakmışki çok tatlı oğlun var Nur maşallah yaa  :nazar: :nazar:   İnsanın hemen kanı kaynıyo  :)Allah iyi günlerini göstersin size hep canım  :amin: