19 Mart , 2024, 05:47:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

Aytii

Maşallaaaahhhh size  :nazar: :nazar: :love9:

dün eşim Oğuz'a ne dedi biliyomusun :D

En Tatlı Sabahlar Oğuz'la Başlar   :k06: ağzım açık kaldı  :D :D :D

anam var bu çocuklarda bişey ama ben çözemedim  :dontknow: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Ekim , 2011, 15:04:49
Maşallaaaahhhh size  :nazar: :nazar: :love9:

dün eşim Oğuz'a ne dedi biliyomusun :D

En Tatlı Sabahlar Oğuz'la Başlar   :k06: ağzım açık kaldı  :D :D :D

anam var bu çocuklarda bişey ama ben çözemedim  :dontknow: :ehi:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: anaaaaaa çok şaşırdım bendeeeee cidden yaaa bu bebeklerde var bi benzerlikkk ilerde üniversiteyi kazanıp ev tutup aynı evde filanmı yaşayacaklar acaba.yada aynı meslek sahibi olup iş arkadaşı yok yok bunlar bir gün bir yerde bir araya gelecekler demedi demi  :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

bak bende aynı şeyleri düşündüm içimden :D bunlar ilerde biyerde ortak bir işle uğraşacaklar  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Ekim , 2011, 15:19:32
bak bende aynı şeyleri düşündüm içimden :D bunlar ilerde biyerde ortak bir işle uğraşacaklar  :k06:
:laughing7: :laughing7: hadi bakalım ne zaman yollarımız kesişecek
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bebeğim bugün 106 günlüksün ve dün ilk kez oturdun annecim çıldırmış gibisin sürekli kalkmaya çalışıyosun yattığın yerden ıkına sıkına elinden tutuncada kalkıp oturuyosun  :nazar: hasta olmasan kimbilir daha neler yapıcan her gün büyümeni izlemek muhteşem bi duygu seni veren allaha şükürler olsunn kurban olduğumun yarattığı da benim kucağıma attığııııııııııııııııııııııııııııııııı  :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 22 Ekim , 2011, 23:40:16
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ekim , 2011, 23:10:46
Canım sayfan hayırlı uğurlu olsun, netim arıza pek fazla bakamıyorum  :)
Bu arada konu başlığını çokkkkkkkk beğendimmm  :laughing7:  :nazar: :nazar: :nazar:

sağol edacım maşallah oğluşun ilk adımlarını atmış  :nazar: damatlığını da gör inşallahhhhhhhhhhhhhhhh  :amin:
inslh ya o gunlerde gelecekmi acaba?  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ekim , 2011, 21:55:49
Bu arada konu başlığını çokkkkkkkk beğendimmm  :laughing7:  :nazar: :nazar: :nazar:

sağol edacım maşallah oğluşun ilk adımlarını atmış  :nazar: damatlığını da gör inşallahhhhhhhhhhhhhhhh  :amin:

gelicek gelicek allahın izniyle.ben de yürüdüğü günleri görebilecekmiyim acaba diye düşünüyorum  :k06:
allahım hepsini nasip edecek inşallah  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 01 Kasım , 2011, 12:05:50
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ekim , 2011, 21:55:49

gelicek gelicek allahın izniyle.ben de yürüdüğü günleri görebilecekmiyim acaba diye düşünüyorum  :k06:
allahım hepsini nasip edecek inşallah  :amin:
inslh  :amin: saglikli sihhatli hayirli evlat olsunlar inslh  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

aydinays

Ayy yerim ben oğuzhanımı annesi. Bizimde son 9  :k06: :k06: :k06: :k06:

Yarın yine NST günümüz :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Bakalım paşamız son doktor kontrolümüz kaç gramcık oldu :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Oğuzhan abisi biz geliyoruzz :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım oğlum ayşe teyzen yazmış ama ben yeni gördüm şimdi hastanede kayra kardeşini kucağına almak için bekliyo.allahım yardımcısı olsun  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bebeğim benim seninle 2.ci bayramımız allaha şükürler olsun..dün deden annanen dayın ve yengenle büyük annaye giderken arabamız bozuldu babayı aramak zorunda kaldık yol yardım için  :ehi: :ehi: :ehi: neyse çekici geldi arabayı götürdüler dayın eve gidip kendi arabasını alıp geldi yinede aksilikler bizi yıldırmadı 20 dakikalık yolculuğumuz 2 saatte uzasa yılmadık ve gittik büyük annaneye akşama kadar ordaydık senin keyfin yerindeydi maşallah.akşam evimize bıraktı dayın.bugün de yalnızız dedenin arabası bozulduğu için ne biz gidebildik ne onlar gelebildi.babanda arabayı iş arkadaşına vermiş kaldık başbaşa kuzucum seninle.sen şimdi uyuyorsun melekler gibi ben kahvaltımı yaptım.babanla aramız pek iyi değil sonumuz ne olur bilmiyorum kızgınlıklarım kırgınlıklarım gün geçtikçe artıyor ve ben ne kadar sabrederim bilmiyorum..yanımızda olmayan ailesi şimdi çok değerli oldu kimsem yok diye ağladığı günleri unutup o kadının yönlendirmesiyle bana bir sürü laf söyledi.şükrettim iyiki tanımamışım onları diye.tabiki ailesidir silecek değil ama bir anda benim samimi olmamı beklemesi yanlış..annesinin cenazesinde benim iyi biri olduğumu anlamışlar ve beni tanımak istiyolarmış ben şu an ki ruh halimle kimseyi tanımak istemiyorum ben çok göz yaşı döktüm patronlarıyla istemeye geldi baban türk filmlerindeki gibi çünkü son dakika vazgeçtiler.ben herkesi çağırmıştım her şey hazırdı ama onlar gelmekten vazgeçince patronlarını alıp geldi baban.kınamız oldu düğünümüz oldu kimse yoktu 2 yıl evliydik kimse yoktu sen oldun tek tek ortaya çıkıyolar sürekli birileri gelmek istiyor evimize.ben silsin demiyorum  buna hakkım yok ama hayatıma müdahele ettirmem hakkı olmayan kişilere.ismine bile tanımadığım bir kişi ablası karar vermeye çalıştı doğumunda gelecekti ve baban dediki he deee koymıcaz deme.diyemem he filan o kimki buna karışıyo dedim ve istediğim ismi koydum sana.hadlerini aşmaları beni delirtiyo.sürekli ordan çocuğa şöyle yapsın böyle yapsın diye talimat veriyo ve baban gelip bana bir erkeğin bilmeyeceği şeyleri söylüyo şaşırıp kalıyorum sen nerden biliyosun diye.7 yılımızda yalnızdık senden başka kimsem yok diye çok defa ağladı baban ve şimdi onları silmem ama seni silerim dedi.canı sağolsun ne diyeyim ki ben onları sil demediğim halde bana bu cümleyi kurdu.ablası geldiğinde yani halan olacak kadın .babana sigarayı bıraktırcaktım biz ailelerimizden vazgeçeriz sigaradan vazgeçmeyiz dedi ve baban aldığı sigara bırakma randevusunu iptal etti o kadın yüzünden.senin yanında sigara yaktı yaaaaa bunu affedemiyorum ben baban hala o kadını savunuyo unutmuş muşşş buraya ne diye geldi bebek görmeye geldi bebeğin yanında sigara yakılırmı .kapıya koymadığıma şükretmiyo da daha bana onu savunuyo.hiç kavga etmezdik biz önceden ama ne zaman onlar hayatımıza müdahele etmeye bşladı kavgalar başladı.ben onları istemiyorum dedikçe bende senin ananı babanı istemiyorum geleyecekler bu eve diyo.benim anam babam her zaman benim yanımdaydı ev taıdık 2 kere beyefendinin ruhu duymadı iki evdede annem babam temizledi evi biz işteyken ve o olmadan taşıdık evi.doğum parasını başıma kalkıp duruyo işe başlayınca ödiyecem ona parasını da.bunlar bir anlık kızgınlık değil bunlar birikim ve birikmeye devam edecek ne zamana kadar sürecek bilmiyorum sabrım ne zaman taşacak.benimki gibi bir ailede büyümen en korktuğum şeydi.gözünün önünde anneye hakaret,küfür...sonrada dayak...biz de bu sıralamanın son evresine geçtik sanırım..o gün sen kucağımda olmasaydın kalkıp vuracaktı belkide o kadar sinirlenmiştiki sustumm defol git dediğinde kalkar vururda sen kucağımda zarar görürsün diye sustum ve gittim.ertesi gün ne mi oldu hiç bi şeyy akşama kadar aradı açmadım.akşam açtım mağazaya götürcekmiş sana bi şeyler almaya hazırlandık çıktık mağazanın otaparkında öptü özür diledi.önemli değil dedim şimdi barıştık amaaaaaaaa artık dışım ve içim aynı tepkiyi vermeyecek onaaa.çekip gitmek çok kolaydı o kadar çabalamışken o kadar gözyaşı döküp kavuşmuşken gitmek çok kolaydı ve gitmedim bana,aileme ettiği küfürleri yuttum..ama bir daha denerseeee o zaman eski bennnle tanışacakk..bu kabalıkla bu şekilde ömrümün sonuna kadar çekemem ya adam olacak ya da geldiği yere geri dönecek......

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

geçen sene bu ay senin varlığını öğrenmiştim ne kadar mutluyduk....

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bebeğim hep yazayım diyorum hep unutuyorum doğduğundan beri saçında 1 tane beyaz var ve diğerlerinden çok uzun saçların döküldü yeniden çıktı hala dökülmeye çıkmaya devam ediyor ama o saç orda pırıl pırıl durmaya devam ediyor.bereketli olur diyolar inşallah bereketli olursun güzel bi ömrün olur bitanem. :amin: :amin:
sana elma püresi veriyorum biraz erken belki ama verdim baktım sevdin.çok vermek istemedim ama bastın çığlığı ver diye  4.cü ayının dolmasına 10 gün kaldı.sırada armut var armut vericem,sonra havuç,sonra 5.ci ayındada yoğurt vericem annecim.
uyanmışsın kendi kendine tavşanınla oynuyosun annecimmm hiç sesin çıkmadı baktıydımmm gülücük attın hemen.kurban olurum sanaaa :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bugün canım çok sıkılyo hep internetteyim o nedenle kuzucum.sana elma püresi verdim bitince başladın bağırmaya susturana kadar anam ağladı sonra emzirdim uyuya kaldın kuzum benim  :love9: :love9: