19 Mart , 2024, 06:44:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

01 Ekim , 2011, 22:31:44 Son düzenlenme: 01 Ekim , 2011, 22:33:41 ✿✿nur✿✿
PAMUĞUM BENİM 2,5 AYI GERİDE BIRAKTIK SENİNLE ZAMAN NASILDA HIZLI AKIP GEÇTİ SEN HER GEÇEN GÜN BÜYÜYORSUN DEĞİŞİK ŞEYLER YAPIP BENİ KENDİNE AŞIK EDİYORSUN ANNELİK NASIL GÜZEL BİR DUYGUYMUŞ HER GÜN ŞÜKREDİYORUM BU DUYGUYU NASİP ETTİĞİ İÇİNN ALLAHA...SAATLERCE BIKMADAN USANMADAN SENİ İZLEYEBİLİRİMM EN GÜZEL FİLMLERDEN EN İLGİNÇ OLAYLARDAN ... HER ŞEYDEN DAHA GÜZELSİN Bİ MUCİZESİNN SEN.İYİ Kİ GELDİN DÜNYAMIZA BAL OĞLUM ALLAHIM SENİN ACINI GÖSTERMESİN..
BEBEĞİM BENİM ÖYLE GÜZEL Bİ GÜLÜŞÜN VAR Kİ 25.Cİ GÜNÜNDE BİZE GÜLÜMSEDİN ÇOK NEŞELİ Bİ BEBEKSİN HER ŞEYE GÜLÜYOSUN ANNECİM ERİYORUM SEN GÜLERKEN.KONUŞTUĞUM ZAMAN KARŞILIK VERİP DEĞİŞİK SESLER ÇIKARIYORSUN.GEÇEN GÜN ÖYLE Bİ ŞEY YAPTIN Kİ BABAN VE BEN HAYRANLIKLA SANA BAKAKALDIK...O GÜN BİRAZ MUTSUZDUN VIZIKLAYIP DURUYODUN ANNANEN VE DEDEN GİDİNCE BABAN SENİ KOLTUĞA YATIRDI VE BENİM OĞLUMA NAPMIŞLAR DEDİ SANA EĞİLEREK SEN BURUN DELİKLERİNİ AÇARAK VE DUDAĞINI YUKARI KALDIRARARK BOĞĞ BOĞĞ BAĞIRARAK Bİ ŞEYLER ANLATMAYA BAŞLADIN ANNECİM ÖYLECE BAKTIK KALDIK SANA O KADAR UZUNDU Kİ DERDİN ANLAT ANLAT BİTMEDİ SEN SUSTUĞUNDA BABAN BANA DÖNÜP BAYA DERTLİYMİŞ DEDİ VE İKİMİZ BİRDEN EĞİLİP KOLLARINDAN ÖPTÜKK İNANILMAZ Bİ ANDI BİZİM İÇİN.SEN NE YAPSAN BİZ MUTLU OLUYORUZ GAK DESEN OHHH GAKLADI OSURSAN YEHUUU FISLATTI  ;D AHAA BANA BAKTI OYY NASIL GÜLÜYOO HER ANIN HER HAREKETİN BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ.BİZ SENİ ÇOK SEVİYORUZZ....İYİKİ GELDİN HAYATIMIZA İYİ Kİ BENİM OĞLUM OLDUN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurumm günlüğünüz hayırlı olsun tatlım,öpüyorum oğuzhanı ve seni canım benim :flowers:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

sekerbebe

canlarım nasılsın bebeişlerimiz hızla buuyyo bızde büyüyoz onlarla birlikte dimi kızlar:)

hümeyra_t_e

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok tatlı bbir başlık ve çok güzel kelimeler bayıldım......
nurcum inşallah hep güzel anlar paylaşırsın

banu_fth

:y25: :y25:

ayy çok güzel .. Allah bozmasın inşallah mutluluğunuzu kat ve kat arttırsın günden güne .. maşşallah ..  :nazar: :nazar: :nazar:

çatık kaşlı diye kızıyordun en başta bak çocuk alışmaya çalışıomuş  :k06: :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

GUNLUGUNUZ HAYIRLI OLSUN CANIM  :flowers: HEP GUZEL ANILAR YAZMANIZ DILEGIYLE.. :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÜNLÜĞÜNÜZ HAYIRLI OLSUN NURCUM  :opucuk:
PRENSİMİZ HAKKINDA HEP GÜZEL ŞEYLER YAZMAN DİLEĞİYLE  :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kimseyle paylaşamadıklarımı paylaştığım zor günlerimde yanımda olup moral veren oğlumun güzel teyzeleri hepinize çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınızz  :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bitanem bebeğim her şeyimm gülüşüne ömrümü veririm canım oğlum.şu an uyuyorsun içerde huzurlu bi şekilde ağrın olmadığında o kadar keyifli bi bebeksin ki seninle oynamaya doyamıyorum ağzını sıkınca kollarına vurunca nasıl hoşuna gidiyo nasıl gülüyosun ağzını kocaman aça aça  ;D bugün misafirlerimiz vardı onları sevdin oynadın maşallah benim paşama  :nazar: oğlum öylee bir kaka yapmışsın ki bugün inanamadım bezde boş yer kalmamış sırtından ve yanlarından da taşmış annecim yıkandık paklandık koltuğa koydum seni altına bezini koyuyordum ki çiş yaptın  :k06: başladım gülmeye dedimki kendi kendime başka birisi başka bi şey olsa bu nasıl sinirlenirdim ama senin yaşattığın her şey çok hoşuma gidiyo.bazen seni uyutmaya çalışırken sinirleniyorum oğlum neden uyumuyorsun diye sinirli bi şekilde sana sesleniyorum yüzüme bakıp sırıtıyosun annecim  ;D bi alem çocuksun kaşlarr sürekli çatık gülmediğin zamanlarda...seni seviyorum her şeyden herkesten çok  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

annesinin tosbaaasııı içerde mızırdayıp duruyosun annanen oyalamaya çalışıyor seni dönenceyle yuncağınla ama pek keyfin yok sanırım miğden bulanıyo emmiştin süt az diye sen çekene kadar tutuyorum bazen böyle rahatsızlanıyosun üzgünüm  :'(
dün seni yüzüstü uyuttum ilk defa bağırmadın salladım güzelce uyudun ama baban korktu çevirdim biraz uyuduktan sonra.dün gece maşallahın vardı sadece 1 kere uyandın bitanem.artık gaz şurubumuza da gerek kalmadı allahın izniylee daha iyi olcaz bitanem her şey çok güzel olacak....bi öptüm kaçtım şimdi seni hemennn öpme diyolar ama öpmeden duramıyorum annesinin lokumuuuuu  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

...ŞehzadEfe...

günlüğünüz hayırlı olsun paşanın tatlı günlüğü demekki  :k06: maşallah oğuzhana  :nazar: ee artık yeni yeni huyları hareketleri olucak ne güzel inşallah bizde bugunleri görürüz  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var