19 Mart , 2024, 10:58:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 25 Temmuz , 2013, 16:12:31
Alıntı yapılan: asya81 - 20 Temmuz , 2013, 23:07:12
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 20 Temmuz , 2013, 16:23:42
Alıntı yapılan: asya81 - 20 Temmuz , 2013, 14:23:37
burda hamileliğimizde konuştuğumuz zamanlar aklıma geldi canım ne heycanlardı...
hayat bazen insana hoş olmayan şeyler yaşatıyor malesef çok üzüldüm içim acıdı istemeyerek olan bir durum sanırsam allah hakkında hayırlısını versin sana ve çocuğuna inşallah :amin: yuvayı yapmak kolaydır önemli olan sürdürülebilmesi hiçkimse boşanmak için evlenmez vardır bir nedeni ama inşallah gereksiz birşey için değildir
dışardan olur genelde huzursuzluklar şu mubarek günlerde dilerim allahtan sizin için hayırlı mutlu şeyler olur :amin:

ÖYLE CANIM GİRİP GİRİP OKUYORUM YAZDIKLARIMIZI ACIM İYİCE ARTIYO.ALLAH HERKESİN HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN.HAYAT İNSANI TEPETAKLAK EDİYORMUŞ GERÇEKTEN.EVLİLİĞİMİN DÜZELMESİ İÇİN 1 YILDIR UĞRAŞIYORUM AMA DÜZELECEĞİNE İYİCE KÖTÜ OLDU. ALLAH RAZI OLSUN CANIM GÜZEL DUAN İÇİN
malesef öyle arkadaşım gerçekten hiç birimizin ve hiçkimsenin şu hayatta saadetin,zenginliğin sağlığın garantisi yok bir saniye yeter bunların elimizden gitmesi için
allah herkese hayırlı kapılar açsın.. her işte hayır vardır de nefeslen ve yoluna devam et varsay hayat bir otobüs eşin seninle belli bir yöne kadar birlikte geldi inmesi gerekti ve indi gitti yoluna... sende öyle onun yönünden farklı istikamete gideceksin  belkide daha mutlu olacak şükür edeceksin kimbilir? benim için hayırlısı buymuş diyeceksin belkide.... insanoğlu nelere dayanmıyor canım bir bilsen ne acılar... içini sıkmak için yazmadım eğer öyle ise lütfen affet
allaha emanet ol güçlü ol çünkü sen anasın

CANIM YAZDIKLARINI AĞLAYARAK OKUDUM ÇOK DOĞRU ŞEYLER SÖYLEMİŞSİN  ÇÜNKÜ ACI DA OLSA YÜZLEŞİP AYAĞA KALKIP DEVAM ETMEM GEREKİYOR Bİ EVLADIM VAR BENİM AĞLADIMI GÖRÜNCE AĞLAYAN.ONUN YÜZÜNÜN GÜLMESİ İÇİN HER ŞEYİ YAPICAM ALLAH GÜÇ KUVVET VE NEFES VERDİĞİ SÜRECE
ağlatmak istememiştim seni canım sen hep gül gül ki oğlunda hiçbirşeyi eksik hissetmesin.Allah herkese kaldıracağından fazlasını yüklemiyor yada başa gelen çekiliyor öyle böyle. allah sağlık versin gerisi gelir. allah daha beterini göstermesin :amin:
inşallah bulduğunuz evi tutarsınız   :amin: maşallah uzun süre aşıda olmuycak oğlun gözünüz aydın :nazar:darısı bize bakalım inşallah

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Aralık , 2013, 15:35:02
:hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: NURUM BARIŞMIŞ KOCİSİYLE  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:
kevsercim ciddimi ne zaman öğrendin çok çok çook sevindim.....nurum ALLAHIM ayırmasın bi daha,,

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok güzel bir haber, ben de çok sevindim :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Güzel oğlum benim eski günlerimizi okudum duygulandım.sen hızla büyüyorsun.çok zeki bi çocuk oldun allahıma şükürler olsun.hayat beni aldı savurdu.şükrümsün mis kokulu yavrum hayatımda pişman olmadığım iyi ki dediğim tek şeysin sen.allah bana senin acını yaşatmasın.o güldüğünde yanağındaki gamzeni görmeden bir gün yaşatmasın bana.hayatta ikimiz tek başımızayız.anneannen ve deden de yanımızda allaha şükürler olsunki.anne zor günler geçirdi seni üzdü ağlattı bazen ama ben senin için yaşıyorum oğlum.sana yazmayalı ne çok olmuş.büyüdüğünde sana bi hatıram olsun burdaki yazılarım.çektiklerimizi ilerde anlatsam belki inanmazsın onun için burdan yazıyım.hayatımız güzel giderken baban borçlar içinboşanmayı teklif etti dediki ben sizi bırakmıcam sadece kağıt üzerinde dedi.dört ay sonra kabul ettim.resmen boşandık adliyeden el ele çıktık ağlama dedi yanınızdayım dedi.iki gün sonra gitti.ben bir buçuk ay dönecek diye beklerken bir buçuk ayın sonunda evlendiğini duydum sonra işten çıkarıldım sonra oturduğumuz evi satılığa çıkardılar.iş buldum ev henüz satılamadı.psikolojimde bi aydır düzelmeye başladı.herşey yoluna giriyor.hayata tutunma sebebimsin.her şey düzelecek.sana söz veriyorum sağlıklı mutlu huzurlu büyümen için elimden geleni yapıcam.seni seviyorum gamzesine kurban olduğum
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Canım arkadaşım nasılsın? Herşey çok güzel olacak. Zor günler yaşadın ama inanıyorum ki çok güzel günler gelecek. Rabbim hayırlılarını nasip etsin.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Ocak , 2015, 17:39:41
Canım arkadaşım nasılsın? Herşey çok güzel olacak. Zor günler yaşadın ama inanıyorum ki çok güzel günler gelecek. Rabbim hayırlılarını nasip etsin.

canım benim çok sağol iyi ki varsın
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oğlum bugün tam 3 yaş 7 aylıksın :) ama büyümüşte küçülmüş gibisin.anneye akıl bile verir oldun seni çok seviyorum gamzesine vurulduğum.bayadır girmiyodum siteye girince ağlamamak... için girdim ağladım ve yazıyorum sana.
az önce baban aradı telefonu kapatırken havalar çok soğuk çabuk hasta oluyorsun kalın giyin dedi...ne kadar basit bi cümleye saatlerce ağladım ben.gündüzleri iş yerinde gözyaşlarımı kurutup akşam sana hiç bi şey olmamış gibi geliyorum bunun için elimden geleni yapıyorum.baban gideli 6 ay oldu b :muzz:nim içimdeki acı geçmedi hala ama geçecek bir gün bu da bizim imtihanımızmış.,
güzelliklere gelecek olursam eğer 1 ocak 2015 itibariyle kendime güç katacak beni ayağa kaldırabileceğine inandığım bi yola girdim.senin ve benim için doğalgaz dükkanı açtım.allahım utandırmasın helalinden rızk nasip etsin.tek istediğim ayakta durup sana iyi bi gelecek sağlamak istediğim başka bi zenginlik yok sen benim her şeyimsin.seni seviyorum anne deyip bana sarıldığında sanki dünyanın en güçlü insanı benim ve dünyayı sırtlar götürürüm gibi hissediyorum.yaşama sebebim gücüm gülüşüm her şeyim seni seviyorum...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 18 Şubat , 2015, 19:19:39
oğlum bugün tam 3 yaş 7 aylıksın :) ama büyümüşte küçülmüş gibisin.anneye akıl bile verir oldun seni çok seviyorum gamzesine vurulduğum.bayadır girmiyodum siteye girince ağlamamak... için girdim ağladım ve yazıyorum sana.
az önce baban aradı telefonu kapatırken havalar çok soğuk çabuk hasta oluyorsun kalın giyin dedi...ne kadar basit bi cümleye saatlerce ağladım ben.gündüzleri iş yerinde gözyaşlarımı kurutup akşam sana hiç bi şey olmamış gibi geliyorum bunun için elimden geleni yapıyorum.baban gideli 6 ay oldu b :muzz:nim içimdeki acı geçmedi hala ama geçecek bir gün bu da bizim imtihanımızmış.,
güzelliklere gelecek olursam eğer 1 ocak 2015 itibariyle kendime güç katacak beni ayağa kaldırabileceğine inandığım bi yola girdim.senin ve benim için doğalgaz dükkanı açtım.allahım utandırmasın helalinden rızk nasip etsin.tek istediğim ayakta durup sana iyi bi gelecek sağlamak istediğim başka bi zenginlik yok sen benim her şeyimsin.seni seviyorum anne deyip bana sarıldığında sanki dünyanın en güçlü insanı benim ve dünyayı sırtlar götürürüm gibi hissediyorum.yaşama sebebim gücüm gülüşüm her şeyim seni seviyorum...

Vay bee nerden de aklima geldi bu site her sey kafamdan bir bir silinmisken...okudumm yazdiklarimi bu kez aglamadim oglum.gunler gecti aylar gecti yillar gecti her sey degisti sen de degistin kocaman bir delikanli oldun.degismeyen tek sey sana olan sevgim pisman olmadigim tek sey rabbimin hediyesi olan sensin.sen sekiz yasina dogru adim adim giderken ehh ben biraz yaslandim..ikinci siniftasin su an cok basarili bir ogrencisin.geceleri uyumakta zorlanir yemek secer biraz cok konusursun ama mukemmel bir evlatsin.varligin her gun sukur sebebim.ileride okudugumuzda anlamli olmasi icin onceki yazdiklarimdan sonra olanlari kisaca buraya not duseyim.en son dogalgaz dukkani acmistim.iki yil sonra kapattik borcla malesef.sonrasinda girdigim isyerinde tacize ugradigim icin isten ayrildim ve bir seneyi askindir issizim.evde bebek oruyorum... bir sekilde geciniyoruz.evet baban yok..yoklugunun besinci yilina girdik.evlendigi kadinla mutlu ilk evlendigi yillarda bizi zorda koydugunun farkinda olmadan mutlu yasadi sonra vicdani acimaya basladi belliki daha fazla senle zaman gecirmeye yedigimizle ictigimizle giydigimizle giyemedigimizle daha fazla ilgilenir oldu.ben evlenmedim evlenmeyide dusunmuyorum.cunku ben bu hayatta ne evlat olabildim ne kardes ne es ben sadece anne olabildim nefesim yettigince de olmak istiyorum rabbimin izniyle.hayatimizda cok zorluklar yasadik yasamayada devam ediyoruz.bu benim sinavimdi malesef seninde kucucuk yasinda olgunlasmani saglayan bir hayat oyunu.uc yasindayken kapi caldiginda babam geldi deyip karsinda babani goremediginde boynunu bukusun bes yasinda birden bire bana bagirip annee ben baba demek istiyorum herkesin babasi var ben baba diyemiyorum diye bana dert yanman hepsi ve daha fazlasi kalbimde yara olarak duruyor.baban seni hic birakmadi hep eli uzerindeydi ama sen hep eksik hissettin oglum.ama yillar sonra bunlari okudugunda bil istiyorum.gercekten baban seni cok seviyor biz anlasamadik o benden gitti senden hic bi zaman gitmedi.biliyorsun su an babanla iki arkadas gibiyiz ben onu affettim allah affetsin.sen kizma oglum icinde kinle buyume diye elimden geleni yaptim.hep teselli ettim isi cikmistir arayamamistir baska bi sey dusunuyodur ondan yanlis konusmustur hadi babani arayalim...benim itmelerimle ancak bu kadar oldu.babana cok duskun degilsin bes yil aramasa benim babam vardi nerde demezsin.ben kizgindim ama sen kizgin buyume istedim sev istedim guven istedim basin dara dusunce baba de istedim.ama sen dede dedin dayi dedin baba demedin.ben hep ugrasicam nefretle buyume cunku buyudugunde eksik kal istemiyorumm.sen cok akilli bir cocuksun isterdimki simarik bi cocuk ol cocuklugunu yasa ama sen sanki buyumuste kuculmus gibisin.cogu zaman sen teselli ettin beni buyuk buyuk laflarin vardir senin.en sevdigim favori kelimen anne sen benim gururumsun... ilk duydugumda gozlerim kocaman oldu saskinliktan anlamini bilmedigini dusunmustum sordugumda cok guzel acikladin bana o an bir kez daha anladim ne olursa olsun guclu olmak zorundayim.bu aralar biraz yorgun fazlasiyla kirgin bi o kadarda asosyalim.insanlardan uzak durmak hem benim icin hem cevremdekiler icin daha iyi olacak gibi :) degismeyen tek sey sinirim cunku.hayatla her daim kavgadayim.insallah sen ben gibi olmazsin her uyudugunda seni severken hayat icin hayirli bir insan peygamberimiz icin iyi bir ummet ve rabbimiz icin iyi bir kul olmani diliyorum.bir daha ne zaman yazarim bilmiyorum.sunu hic bir zaman unutma canim oglum ben bu hayatta en cok anneligi sevdim ve ben senin gibi bir evladim oldugu icin cok sansliyim.rabbim varligina her daim sukrettirsin insallah.seni cok seven annen nurhos(senin hitabinla)