EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

:laughing7: :laughing7: :laughing7: biziki de şimdi uyuyo... ama şimdi  :laughing7: :laughing7: birazdan uyanır ve saat 3 e kadar hoppala ister  :k06: kevsercim gerçekten uykunun tadını çıkar.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Ekim , 2011, 22:53:42
:laughing7: :laughing7: :laughing7: biziki de şimdi uyuyo... ama şimdi  :laughing7: :laughing7: birazdan uyanır ve saat 3 e kadar hoppala ister  :k06: kevsercim gerçekten uykunun tadını çıkar.
canım uyuyamıyorum ki  :dontknow: :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

az kaldı kevsercimm prensesinle birlikte yatak keyfi yapmana
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

koca adam gibi uyumuyo bu bebişler yaaaaa gündüzde uyumadıki doğru düzgün benim ki .oğuzhanda uyanır 2 saat sonra  :sad1:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım oğlum akşama kadar uyumadın oyun oynadıkkk güldük eğlendik uyudun şimdi kuzucum.öyle tatlı oldun kii bir süür video çektim ve çekiyorum büyüdüğünde ne kadar tatlı bi bebek olduğunu göreceksin allah izin verirse..c.tesi günü mevlid okutturcaz annecim 40 çıkınca okutuluyordu ama kısmet olmadı bir türlü c.tesimiz nasıl geçecek bakalım inşallah çok bunalıp ağlamazsın ve nazar almazsın inşallah lokumum..bugün 86 günlüksün annecim zaman nasıl akıp gidiyor daha dün gibiydi doğumunu beklediğim günler.2 gündür ciyaklama çıkardın annecim seninle konuşurken ciyaklıyarak bağırıp bi şeyler anlatıyorsun sende.öpmeye koklamaya doyamıyorum seni nasıl bir aşkla bağlıyım sana bir bilsen küçücük canına kurban olsun annen.bu aralar yine yalnız hissediyorum kendimi baban geç geliyor hep eee doğru düzgün arkadaşta kalmadı herkes bi yere dağıldı gelen giden yok.telefonla knuşmayı da sevmiyorum telefonumu kapatıyorum annecim genelde bi arayan 1 saat konuşuyo fenalık geliyo bu problemi aşamadım bir türlü.seni alıp dışarı çıkmak istiyorum ama havalar çok soğudu annecim acayip esiyo bugün burda abartmıyorum fındık büyüklüğünde dolu yağdı senle birlikte izledik camdan.yürümeye başladığında yaz olacak allah nasip ederse seninle azcık azcık yürüyüşlere çıkarız şimdiden bunun hayalini kuruyorum.çok sinirli bi duruşun var ama çok güleçsin annecim.sabah uyandığında güne gülüşünle başlıyorum önce bi gülüyosun sonra ağlıyosun.karnın toksa gazın yoksa o kadar keyifli bi bebeksin ki  :nazar: 3 aymızı bitirmemize az kaldı  :hieyt: seni çok seviyorummm lokumum hep benimle kall  :amin:

GELSQMİNQ

canım benim zevkle okudum bende hemen asel gelsin diye dua ediyorum iyice içim kıpır kıpır oldu harika birşey mucize yaa allahım bizede yaşatır inşallah en kısa zamanda bu duyguyu

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 11 Ekim , 2011, 21:00:47
canım benim zevkle okudum bende hemen asel gelsin diye dua ediyorum iyice içim kıpır kıpır oldu harika birşey mucize yaa allahım bizede yaşatır inşallah en kısa zamanda bu duyguyu

canım allahım senide yavruna kavuştursun inşallah sağ salim.gerçekten bi mucize allahım bizlere nasip etti binlerce kez şükürler olsun

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

pamuk oğlum söylemeyi unuttum 3-4 gündür biberonunu kendin tutuyosun küçük ellerinleeee  :aferin: çok datlısın laaaa  ;D

suzannn

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Ekim , 2011, 22:45:59
pamuk oğlum söylemeyi unuttum 3-4 gündür biberonunu kendin tutuyosun küçük ellerinleeee  :aferin: çok datlısın laaaa  ;D
MAŞALLAH CANIM YA BÜYÜYORLAR

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 15 Ekim , 2011, 16:33:31
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Ekim , 2011, 22:45:59
MAŞALLAH CANIM YA BÜYÜYORLAR

:opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

pamuğum dün geciken mevlidi okuttuk çok şükür.çok güzeldi annecim hoca  herkesi ağlattı ilahileriyle kur'an-ı kerim okumasıyla.kimse gelmeyecek endişesine kapıldım bir anda ama saatler 1 olduğunda kapı hiç durmadı tıklım tıklım doldu evimiz annecim çok mutlu oldumm  ;D o kadar şirinlik yapma diye tembih etmeme rağmen herkese gülücük saçtın herkes kucağına almak istedi.bugünse hiç gülmedin bize annecim huzursuzsun çok geçecek inşallah minik aşkım.yarın seni ana sağlığa götürcem aşkım pipinin ucunda sıkıntı varrrr  :cildir: deli edecek bu deden beni.pipiyi sıyırmak gerekiyormuşşş günde 40 kere pipiyi sıyır pipiyi sıyır çok güzel sıyırdı kendisi  :caca: yırtmış annecim ucunu  :caca: :caca: bakıyorum bi kaç gündür geçmedi yarın götüreyim merhem filan verir belki.birde ellerini kemiriyosun sinirlisin bağırıp cırlıyosun canın acıyo boğazına kadar sokup kendini kusturuyorsun baksın bi damaklarına bakalım.onun dışında çok keyifli bi bebeksin  :nazar: :nazar: bu ay pek kilo almadın sanırım annecim çünkü hiç farkedemedim bu kez öncelerinde anlıyordum kilo aldığını.hayırlısı sağlıklı ol daaa  :amin:

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 16 Ekim , 2011, 21:45:34
hayırlı sabahlar olsun hep  :love9: :opucuk:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: İNŞALLAH CANIM SANADA OĞUZUNLA HEP GÜNE HAYIRLI BAŞLAMAK VE BİTİRMEK NASİP OLSUN

°•.ℓανιηуα.•°

kıyamam ben oğuzhanıma yaaa.... naptılar çocuğun pipisini. Allahım eski kafalar işte. bize de hep söylediler sıyırım bitik olur sonra falan da filan da. doktora sordum. kesinlikle yapmayın doğasıyla oynarsınız dedi. biz de yapmıyoz  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 16 Ekim , 2011, 23:09:54
kıyamam ben oğuzhanıma yaaa.... naptılar çocuğun pipisini. Allahım eski kafalar işte. bize de hep söylediler sıyırım bitik olur sonra falan da filan da. doktora sordum. kesinlikle yapmayın doğasıyla oynarsınız dedi. biz de yapmıyoz  :dontknow:

SORMA ÖZNURUM YA TIKANIR UCU ÇİŞİNİ YAPAMAZ SIYIRACAKSIN DEYİP DURDU HER ALTINI DEĞİŞTİRMEMDE ARTIK YAPTIRMIYOLAR DOKTORLAR SAKINCALI DİYOLAR DEDİYSEMDE LAF ANLAMADI GEÇEN GÜN TIKANMIŞ KÜÇÜLMÜŞ DERKEN YIRTMIŞ ÇOCUĞUN PİPİSİNİN UCUNU DELİ EDİYO BENİ BABAMMM  :cildir: ŞU BEN 2 ÇOCUK BÜYÜTTÜM BEN 3 ÇOCUK BÜYÜTTÜM DEYİP HER ŞEYİ BİLİRİM HAVASINDA OLANLARI BOĞASIM GELİYOR ARTIK MÜBAREK HERKES BEBEK PROFESÖRÜ.NE ANNEM NE BABAM ARTIK HİÇ KİMSEYİ KARIŞTIRTMIYCAM ÇOCUK BENİM HERKES ANASININ KARNINDA ÖĞRENMEDİ ÇOCUK BÜYÜTMEYİ.