EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

Aytii

Elif le Oğuzu diş fakültesine yollayalım dünürle  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Kasım , 2011, 16:34:38
Elif le Oğuzu diş fakültesine yollayalım dünürle  :laughing7:

aaa doğru ben elifi unutmuştumm...birde pisicik dünürüne soralım olur derse oldu bu iş parlak zekamızla çözemiyeceğimiz sorun yok beaaa.allah bilmişte ikimizi aynı şehire koymamış  :k06: :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Kasım , 2011, 16:41:32
belki bir gün  oda olur :muzz: :muzz:

evet teklifini kabul etmiştim zaten o gün senden haber bekliyorummmmmmmmmmm gelde geliyim yavrummmmmmm  :toothy10: :toothy10:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Kasım , 2011, 16:29:56
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Kasım , 2011, 16:17:28
Nur  :ehi: :toothy10: çok zekisin  :ehi: :ehi: :ehi:

uffff ne olacak benim bu önlenemezz zekam bilmiyorum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tmm canım anlatırım .. yarın olmaz büyük ihtimal çünkü 37.haftada yapcam demişti .. yarın 35 bitiyo son günü ..
sanırım on gün sonra gel der veee o meşhur çatı muayenesini yapaaar  :icon_pale: ;D

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Kasım , 2011, 16:45:28
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Kasım , 2011, 16:41:32
belki bir gün  oda olur :muzz: :muzz:

evet teklifini kabul etmiştim zaten o gün senden haber bekliyorummmmmmmmmmm gelde geliyim yavrummmmmmm  :toothy10: :toothy10:

sadece aynı şehir diil anladığım kadarıylen  ??? ::) :toothy10: :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

10 Kasım 2010, 15:50:30 »Like Alıntı Değiştir Sil 
veeeeeeeeeeee   hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm   
geçen sene bu zamanlar ayaklarım mutluluktan yerden kesilmişti annecim varlığını öğrendiğimde.şimdiyse ayaklarım yere hiç olmadığı kadar daha kuvvetli basıyor.çünkü artık sen varsın hayatımda mutluluğum kelimelerle anlatılmaz,seni sevgini anlatmaya değecek hiç bir kelime yok lügatta..iyi ki geldin melek yüzlüm iyi ki hayatıma canıma can kattın.ağladığımda,üzüntümde,,,,, hep senin için atıyorum o mutsuzlukları geldikleri yerlere.hayatımız nasıl olur nasıl bir yuvada büyeyeceksin bilmiyorum ama allah kısmet ederse ben hep yanında olucam...
babann........
o artık senle daha çok vakit geçirebilmek için mesailere kalmıyo vakit dolar dolmaz geliyor eve....
deden hala aynıııı emzir,mama ver,uyut,kaldır,,hala her şeye karışmaya devam ediyor...dayının bebeğinin doğmasına 3 ay kaldı inşallah biraz da onla ilgilenir de bende nefes alırım biraz....
annanen, deden ve benim aramda kaldıı idare etmeye çalışıyor.
ve bennnnnnn ben her şeye rağmen herkese rağmen çok mutluyum.iyi ki varsın kuzuların efendisi annecik kurban olsun sanaa

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Ben "anne" olmadan önce... Gece ne kadar geç yatacağım ya da sabah ne kadar geç kalkacağımı düşünmezdim. Kesintisiz, düşüncesiz uyuyabilmenin kıymetini bilmezdim.Üzerime bu kadar işeneceğini, kusulacağını ve daha da ilginci bundan rahatsız olmayacağımı bilemezdim. Gaz çıkartmanın eğlenceli tarafını göremezdim. Ağlayan... bir bebeği aşısı yapılsın ya da test için kan alınacak diye böğüre böğüre kucağımda sıkabileceğimi bilmezdim. Ağlamaklı gözlere bakıp ağlayabileceğimi, minik bir tebessümden büyük mutluluklar yaşayabileceğimi düşünemezdim. Saatlerce uyuyan bir bebeği seyretmek için uyanık kalabileceğimi... Kalbimin vücudumun dışında bir yerlerde olabileceğini... Aç bir bebeği doyurmanın insanın ruhunu nasıl doyurabildiğini.. Bir anne ile çocuğunun arasındaki bağın göbek bağından çok daha sağlam olduğunu... Bu kadar küçük bir bedenin bu kadar büyük bir huzur verebileceğini...Düşünemezdim... Bütün bir gece boyunca, hatta geceler boyunca her şeyin yolunda gidip gitmediğini kontrol etmek için 10 dakikada bir uyanacağıma.Kapılardan nefes sesi dinleyeceğime.Başkasının öksürüklerinin ciğerimi parçalayabileceğine.Bir insan öpücüğünün kesilen parmağımın acısını dindirebileceğine.İnanamazdım.... İyi ki bana bu duyguları yaşatıyorsun iyi ki benimsin bebeğim....  alıntı.....

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 12 Kasım , 2011, 13:23:56
bekliyorum ayrıntıları banucumm ...

canım gittik sadece baktı ölçtü . iri benim tontişim olmuş 3,370 gr maşşalalh  :nazar: :nazar:
ne yediriosun dedi  :ehi: :ehi:
22 kasım saat 13,30 da muayene yapılcak .. nts ye bağlanıcam ..  :icon_pale:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 12 Kasım , 2011, 15:55:20
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 12 Kasım , 2011, 13:23:56
bekliyorum ayrıntıları banucumm ...

canım gittik sadece baktı ölçtü . iri benim tontişim olmuş 3,370 gr maşşalalh  :nazar: :nazar:
ne yediriosun dedi  :ehi: :ehi:
22 kasım saat 13,30 da muayene yapılcak .. nts ye bağlanıcam ..  :icon_pale:

oyyy maşallah senin tontişineeeeeee neyle besliyosun kuz hakikaten  :ehi:
10 gün sonra milli olucan heeee hadi bakalım  :k06:

banu_fth

ayyy deme kııız ilk kez alttan bakılcak çok heyecanlıyım ve ne bilim utanıom  :ehi: :ehi: :ehi:

valla sabahları ballı süt içiorum ..

bol bol hamsi yedim bu sene tavada , mangalda ..

babamız sağolsun et tavuk balık eksik etmiyor evden .. peynir çok yiyorum .. özellikle kaşar bu aralar çünkü beyazdan tiksindim resmen her sabah bir ipod boyutunda ye demişti dr . yarısı kadar yiyodum yinede tiksindim .. yiyorum da az yiyebiliorum artık ama kaşardan bıkmam hiç  ;D

yumurta hergün bir adet .. artık fazla dikkat edemiorum ama bugüne kadar hep yedim ..

onu beslicek şeler yiyorum işte .. ama en çok balık a bağlıorum ben .. eşim et besledi onu dior ..

osmanlılar boşuna süt ile et yemiodu dio  :ehi: :ehi: adamlar sadece et ile beslenmişler eskiler dio .. daha boylar filan varken yerlşik sisteme geçmeden önce .
tarihten derslerle beslioz canım işte  :ehi: :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 12 Kasım , 2011, 16:15:17
ayyy deme kııız ilk kez alttan bakılcak çok heyecanlıyım ve ne bilim utanıom  :ehi: :ehi: :ehi:

valla sabahları ballı süt içiorum ..

bol bol hamsi yedim bu sene tavada , mangalda ..

babamız sağolsun et tavuk balık eksik etmiyor evden .. peynir çok yiyorum .. özellikle kaşar bu aralar çünkü beyazdan tiksindim resmen her sabah bir ipod boyutunda ye demişti dr . yarısı kadar yiyodum yinede tiksindim .. yiyorum da az yiyebiliorum artık ama kaşardan bıkmam hiç  ;D

yumurta hergün bir adet .. artık fazla dikkat edemiorum ama bugüne kadar hep yedim ..

onu beslicek şeler yiyorum işte .. ama en çok balık a bağlıorum ben .. eşim et besledi onu dior ..

osmanlılar boşuna süt ile et yemiodu dio  :ehi: :ehi: adamlar sadece et ile beslenmişler eskiler dio .. daha boylar filan varken yerlşik sisteme geçmeden önce .
tarihten derslerle beslioz canım işte  :ehi: :ehi: :ehi:
selam kızlar şöyle muhabbetinize dalayım dedim...
kızzz eylül senin drda peynirin ölçüsünü ne güzel vermiş  :k06: :k06: eskiler kibrit kutusu kadar,günümüz drları ıpod kadar peynir ye diyorlar demek  :ehi: :ehi:
oooo bana alttan bakmayan dr kalmadı burada hamilelik öncesi kaç kez milli oldum saymadım  :k06: :k06: ama 8-9 ay ara verince insan tırsıyor tekrar milli olmaya  :ehi: :ehi:

banu_fth

ay bugüne kadar hiç öle şikayetim olmadı ..  :amin: :amin: o yüzden hiç alttan bakılmadı bana ..  :icon_pale:

tek ağdacıma gösterdim valla ben  :-[  :ehi: :ehi:

he valla öle dedi ipod kadar peynir sabahları  :ehi: :ehi:  kibrit kutusu tarih oldu  :ehi: :ehi:  o sıfır beden dietlerinde uygulanıo .. bu hamile diyeti  :ehi: :ehi: :ehi: