EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

annem benim yerim dilini şaka gibi bi şeysin sen yaaa 07-ekim-2011 saat 16:05 te çekildi kuzum benim
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kuzucukummmmm yerim ben seniiiiiiii :nazar: :nazar: :nazar: maaşallahhh
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

suzannn

maşallah pamuğa ne güzelde dil çıkarmış annesine

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oynadık oynadıkkk muzurluk yaptı banaaa  :ehi:

Tebessüm

canım benim ya maşallah Allah nazarlardan korusun  :amin: inş benim bebişim de bana dil çıkaracak kadar çabucak büyüsün :)
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Tebessüm - 07 Ekim , 2011, 16:50:28
canım benim ya maşallah Allah nazarlardan korusun  :amin: inş benim bebişim de bana dil çıkaracak kadar çabucak büyüsün :)
sağol canım büyüyolarr büyüyolarrr hem de çok çabuk

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

annem neden uyumuyorsun yaa ter içinde ksldım pes ettim ağlıyosun şimdi beşiğinde saat 22:15 benim uykum geldi ama sen resmen uykuya direniyorsun çok yoruldum annecim yaaa  :sad1:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:-\ :-\ :-\ hadi oğuzhan uyu teyzesinin pasası  :binkybaby: :sleepy1: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

KEVSER CANIM UYKU DEPOLA BOL BOLL BU SIPALAR UYUMUYO HABERİN OLSUNN  :ehi: SIRTIMLA TAŞ TAŞIDIM SANKİ ÖYLEE YORULDUM

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Ekim , 2011, 22:45:47
KEVSER CANIM UYKU DEPOLA BOL BOLL BU SIPALAR UYUMUYO HABERİN OLSUNN  :ehi: SIRTIMLA TAŞ TAŞIDIM SANKİ ÖYLEE YORULDUM
canım benim kıyamam yaaa  :opucuk: :opucuk: anam bacım ben uyuyamıyorum son 3 haftadır gözümü gözüme yumamıyorum  :-\ :'(

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 07 Ekim , 2011, 22:47:05
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Ekim , 2011, 22:45:47
canım benim kıyamam yaaa  :opucuk: :opucuk: anam bacım ben uyuyamıyorum son 3 haftadır gözümü gözüme yumamıyorum  :-\ :'(

BENDE ÖYLEYDİM CANIM UYU DİYENLEREDE SİNİR OLUYODUM UYUNMUYODU KOCAMAN GÖBEK BİR SÜRÜ ENDİŞE HEYECAN  UYKUMU TUTAR İNSANI  :suclu:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:cildir: :cildir: uyuyamıyorum hiçç sol yanıma yatıyorum bacagım kolum uyusuyo resmen ama olsun kızım saglıklı olsunda ne yapayım uyumam  :dontknow: :)