EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Kasım , 2011, 14:46:02
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 10 Kasım , 2011, 14:40:18
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Kasım , 2011, 14:19:33
CANIM YA ALLAH KİMSEYE EVLAT ACISI VERMESİN İÇİM KÖTÜ OLDU... BENDE GEÇEN RÜYA GÖRMÜŞTÜM O GÜN AKŞAMA KADAR ETKİSİNDEN KURTULAMADIM... BİRDE SEN BEBEĞİ CANSIZ HALİYLE GÖRMÜŞSÜN  :y25: :y25: ALLAH O BAYANA SABIR VERSİN ÇOK ZORDUR BİZ RÜYASINDA ETKİLENİYORUZ KİM BİLİR İÇİ NE ÇOK YANIYORDUR  :y25: :y25:

bende onu düşündüm hep canan.ben bu kadar etkilenmişken o anne neler yaşıyo.annemlerin alt komşusuydu annemlere misafir gelip gittikçe ben suçlu gibi hissettim kendimi onlar aşağıda ağlarken biz yukarıda bayram yaşıyorduk.offff ne biliyim işte çok fenaaa
onlara rabbimden sabır dilemekten başka ne yapabiliz ki... sende çok düşünme etkilenmemek elde değil canım ama oğluna süt lazım  :opucuk: Allah hepimizin evlatlarını korusun  :amin: :amin: o aileyede sabır versin :amin: :amin: tez zamnda sağlıklı bebeler nasip etsin :amin: :amin:
haklısın canım allah sabır versin acısı üstünde kalsınn minik meleğin.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

antep fıstığım sana böyle sesleniyorum artık kuzucum hem anteplisin hemde fıstıksınnnnn  :love9: :love9: :love9: çok direndin uyumamak için ama yorgunluktan gitti gözlerin ana kucağındayken kaldırıp yerine yatırayım dedim fıstığım diye seslendim gözünü açıp bana güldün ve tekrar uyumaya deevam ettin.gülüşüne ömrümü veririm kurban olduğum.bayramda herkes sana hayran oldu annecim herkese gülücük attın herkesle konuştun hiç yaramazlık yapmadın annecim.artık uyku içinde zorlamıyorum seni.iyice yorulana kadar vızıklayana kadar oyalıyorum ondan sonra çoğu zaman olduğun yerde uyuyakalıyosun.seni çok seviyorum her şeyden çokkkkkkkk  :love9: :love9:
küçük erkeğim benimmmmm  :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kuzum benim ancak sen uyurken fırsat bulabiliyorum burda sana bir şeyler yazmaya.yalnız başına durmaktan hoşlanmıyorsun yanında otursam hiç ses çıkarmasam o bile sana yetiyor.kurban olsun annen gülüşüne aşgummmmmmmmmmmmmmm.bi kaç gündür baş parmak emerek uyuyosun uyanırkende yine parmak ağıza giriyo.küçük tombik parmağın kıpkırmızı oluyo.ben çıkarıyorum sen ağzına geri sokuyosun emzik almıyosun uzun bir süredir ağzına öğğgg deyip fırlatıyosun fenalık geliyo emziği al yıka getir ver hooopppp pırtttttt yerdeeee bende pes ettim uzun süredir vermiyorum geçen gün baban istedi ver diye almıyo dedim anlamadı sanki senle çok vakit geçiriyo ya benden iyi biliyo seni :)
aşııııııı yaklaşıyo yine yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
gidince bir de aile doktoruna göstericem pipiyi annecim eğerki o da derse sünnet diye yaptırcazz.çünkü bu sana sünnet diyen doktor zeki amcanın oğluna da sünnet demiş şimdi oğlan 2 yaşında daha sünnet olmadı.başka bir doktora sormakta yarar var.bilemiyorum ki şimdi yaptırmak mı daha iyi olur sonra mı.hayırlısı neyse hakkımızda onu nasip etsin allahım..
seni çok seviyorum öpmeye,koklamaya doyamıyorum acayip bi sevgi kelimelerle anlatmaya yetmiyo.allaha emanet ol kuzum benim annişin hep yanında allah izin verdiği sürece.antep fıstığımmmmmmmmmmmmmmmmm canımın içiiiiii  :love9: :love9: :love9:

Aytii

Oğuzda parmak emiyor  :laughing7: ve eskisi gibi emzik bağımlısı değil. öyleki kendi parmağımı versem emecek o derece  :k06: inşallah diş çıkarma belirtileri değildir bu haller  :-\ sünnet mecburi değilse bence hemen yaptırma Nurum bebekken zor ya  :sad1:

banu_fth

ay maşşallah antep fıstığı ile annesine  :love9: :love9: :love9:
ne büyük aşk yaa ..  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım nasip etsin bizede inşallah  :amin: :amin: :amin: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Kasım , 2011, 13:59:31
Oğuzda parmak emiyor  :laughing7: ve eskisi gibi emzik bağımlısı değil. öyleki kendi parmağımı versem emecek o derece  :k06: inşallah diş çıkarma belirtileri değildir bu haller  :-\ sünnet mecburi değilse bence hemen yaptırma Nurum bebekken zor ya  :sad1:

evet canım ya kokrkuyorum bende yaptırmaktan vazgeçtik acil demezse yaptırmıcaz.ay bu oğuzlar hep aynı yavvv yada bütün bebekler aynı şeyleri yapıyo bu aylarda  :ehi: oğuz çıkarabilir diş anasına çektiyse  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Kasım , 2011, 14:12:18

evetttt öyle büyük kii tarif edemiyorum canım yaaa az kaldı  senin de büyük aşkınla tanışmanaaaaa  :amin: :amin:

Aytii

çekmesin çekmesin kış kışşşşş

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Kasım , 2011, 16:06:55
çekmesin çekmesin kış kışşşşş

çekmesinnn yaa çok zor dişş işi de daha düzene sokamadık bebekleri şimdi bir de diş girerse araya vay ki halimize

Aytii

ya ağrısında değilim

erken diş çıkaranlar sonradan çok sorun yaşıyolar

ben kendimi bildim bileli senede 2 3 hatta 4 kere dişçiye gitmezsem rahat edemem  :cildir:

diş ağrısı çekmekten kabir azabım olmayacak sanırım bu gidişle  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Kasım , 2011, 16:06:43

evetttt öyle büyük kii tarif edemiyorum canım yaaa az kaldı  senin de büyük aşkınla tanışmanaaaaa  :amin: :amin:

evet büyük heyecan var ..
çatı muayeneme az kaldı ya yarın yapılcak yada 10 gün sonra  :icon_pale:
hayırlısı artık nası kavuşcağımızı da öğrenicez  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Kasım , 2011, 16:09:57
ya ağrısında değilim

erken diş çıkaranlar sonradan çok sorun yaşıyolar

ben kendimi bildim bileli senede 2 3 hatta 4 kere dişçiye gitmezsem rahat edemem  :cildir:

diş ağrısı çekmekten kabir azabım olmayacak sanırım bu gidişle  :ehi:

abowwwwww  :-ooo :-ooo
o zaman şöyle yap oğuz erken diş çıkarırsa onu dişçilik fakültesi okuması için elinden geleni yap baktın olmuyo dişçi bi gelin bull  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Kasım , 2011, 16:12:59
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Kasım , 2011, 16:06:43

evet büyük heyecan var ..
çatı muayeneme az kaldı ya yarın yapılcak yada 10 gün sonra  :icon_pale:
hayırlısı artık nası kavuşcağımızı da öğrenicez  :amin:

hııımmmmmm benim çatı muaynesinden sonra nişanım gelmiştii   :suclu:
yarın haber et merak ederim ben çatı tecrübeni  ;D

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤