ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME SÜPRİZ MELEĞİM GELDİ

Başlatan melek100lü, 26 Mart , 2012, 18:13:56

« önceki - sonraki »

melek100lü

KIZLAR HAMİLEYİM  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: KÜRLER FAYDA ETTİ SONUNDA ÇOK ŞÜKÜR RABBİME HESAPSIZ ŞÜKÜR  :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

gözün aydın melekçiğimm Allah tamamına erdirsin çok şükürrrrr sende hamileler listesine girdin inanki çok sevindim Allah bekleyen isteyen herkesleri sevindirsin   :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12:

senayy88

CANIM BENİM ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİM ÇOK BÜYÜK YA YAZ GELDİ AMMA BEREKET OLDU SAYFADA DARISI TÜM BEKLEYENLERE OLSUN ,İNŞALLAH MELEĞİM ÇOK SEVİNDİM CANIM HAYIRLISI OLSUN TEKRARDAN ALLAHA EMANET OLUN  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

melek100lü

SAĞOL CANIM BENİM SONUNDA GİRİCE LİSTEYE ÇOK ŞÜKÜR KENDİMİ TUTAMIYORUM  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Mart , 2012, 18:18:07
SAĞOL CANIM BENİM SONUNDA GİRİCE LİSTEYE ÇOK ŞÜKÜR KENDİMİ TUTAMIYORUM  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

sakin ol canım Allah tamamını erdirir inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh nezaman kan testi yaptırıcaksın canım :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

melek100lü

bekliycem biraz acele etmiycem çok sağol  canım daha dün birsürü dükkanları gezdik eşimle bebek eşyalarına baktık nasip işte  :k06: :k06: :k06: :k06:

xxcansuxx

:muzz: :muzz: :muzz: tebrik ederim arkadaşım Allah sağlıkla tamamına erdirsin darısı diğer bekleyenlere inş. :amin: :amin: :amin:

melek100lü

sağol cansucum inşallah darısı tüm bekleyen arkadaşlarımın başına çok şükür oldu başardık  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Mart , 2012, 18:30:54
sağol cansucum inşallah darısı tüm bekleyen arkadaşlarımın başına çok şükür oldu başardık  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

canım ne zaman gidicen idrar testine iki çizgi belirginse hamileliğin ilerledi herhalde canım Allah tamamını erdirir inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

<<AyBüKe>>

Gözün aydın arkadaşım  :nazar:
  Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin  :amin:
  Darısı diğer bekleyen arkadaşlara inş.  :amin:

elfo

:-ooo  :-ooo  :-ooo inanamıyoruuuummmmm  :muzz:  :muzz:  :muzz: canım yaa çok sevindim... kendini yordun diye üzülüyodun. çok dikkat et kendine olur mu? Şükürler olsun Rabbime. kürler bereketli geldi inşaAllah  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

sağol aybükecim inşallah canım darısı tüm bekleyenlere  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

ELİF ÇOK SAĞOL BEBEĞİM KÜRLERİN ÇOK FAYDASI OLDU DEVAM EDİN BEN BAŞARDIM DARISI ARKADAŞLARIMIN İSTEYEN DİLEYEN HERKESİN BAŞINA  :amin: :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aaaa çok sevindim canım ne güzel haber  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Allah tüm bekleyenleri kavuştursun meleklerine  :amin: :amin: :amin: :amin:

sanada güzel bir hamilelik diliyorum  :opucuk:

melek100lü

SAĞOL CANIM SENİNDE OĞLUNA RABBİM SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAH  :nazar: