ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME SÜPRİZ MELEĞİM GELDİ

Başlatan melek100lü, 26 Mart , 2012, 18:13:56

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Meleğim canım haberini yeni gördüm ne kadar mutlu oldum anlatamam şükürler olsun meleğin seni çok bekletmeden geldi yeniden hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah güzelim :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

gökçe58

canımmmmmmm çok çokkkkkkkk sevindim hayırlı olsun rabbim kucağında görmeyide nasip etsin tamamına erdirsin rabbim tüm bekleyenlere isteyenlerede bu sevinci yaşatsın inşallah. :hello2:   :muzz:     :muzz:      :muzz:     :muzz:     :muzz:     :muzz:      :muzz:

melek100lü

aynurum canım arkadaşım rabbim seninde yüzünü güldürsün inşallah darısı başınıza  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

gökçe sağol canımbenim sende yeni öğrenmiştin sanırım bebeğini rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah   :opucuk: :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

esracım

canım çok sevindim daha yeni görüyorum sayfayı.tebrik ederim Rabbim tamamına erdirsin.inşallah sağlıcakla kucağınada alırrsın yavrunu....
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

gökçe58

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Mart , 2012, 08:38:36
gökçe sağol canımbenim sende yeni öğrenmiştin sanırım bebeğini rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah   :opucuk: :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

evet canım yeni benimkide aminnnnn inşallahhh sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. :amin:     :amin:     :amin:

melek100lü

:love9: sağol esracım darısı sizin başınıza inşallah canım  :love9:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:   :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love8: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :love9: :love9:

esracım

melek100lü

bende çok sevindim esra hala inanamıyorum  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: ALLAH İSTEYEN HERKESE VERSİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

esracım

o güzel duan için AMİN :amin: :amin: :amin:

mutlu olacaksın tabi...biz bilem bu kadar seviniyorsak seni tahmin bile edemiyorum :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

melek100lü

sanki seninde vaktin daraldı gibi geliyor bana yakın zamanda sende bir bomba patlatırsan hiç şaşırmıycam  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

ESRACIM SEN İTALYAYA GİTMEDİNMİ  :-ooo  bence orda aşkbir başka güzel olur  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: belkide aşkın meyvesi  :love9: :love9: :love9:göbüşdedir  :love9: :love9: :love9: :love9:inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Mart , 2012, 09:07:23
sanki seninde vaktin daraldı gibi geliyor bana yakın zamanda sende bir bomba patlatırsan hiç şaşırmıycam  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
canım benim çok sağol  :opucuk: :opucuk: :opucuk: inşallah dediğin gibi olur ama beklemeye devam.eminim birgün başaracağız :basardim: :basardim: :basardim: bir mezun daha verdik ya ne mutlu bizlere.biliyormusun spor yapmakta sana çok iyi gelmiştir.doktorlar sporuda öneriyor çünkü.kürler spor hepsi vesile tabi....
eğlenmeye devaö :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

HASRET!M S@N@

cok cok sevindim gülüm allahım tamamına erdirsin
cok dikkat et kendine masallah ya ne güzel bir ay herkes tek tek habr veriyor
darısı tüm isteyenlerin basına inş

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Mart , 2012, 09:10:07
ESRACIM SEN İTALYAYA GİTMEDİNMİ  :-ooo  bence orda aşkbir başka güzel olur  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: belkide aşkın meyvesi  :love9: :love9: :love9:göbüşdedir  :love9: :love9: :love9: :love9:inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
umarım italya bana şans getirir  ;D ;D ;D