ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME SÜPRİZ MELEĞİM GELDİ

Başlatan melek100lü, 26 Mart , 2012, 18:13:56

« önceki - sonraki »

melek100lü

CANIM NASILSIN ÇIKTIMI TEST SONUÇLARINIZ İNŞALLAH BEBİŞ SAĞLIKLICA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORDUR  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

senayy88

bugün çok uykum geliyor  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:  sanırım kendini belli etmeye başladı benim minik kuşum  YAZMIŞSIN YA BENDE ONDAN DEDİM YAT UYU MADEM EVDESİN NASIL OLSA ÇALIŞMIYOSUN BİZİM GİBİ KUZUM YA

melek100lü

canım bensenin yerinede uyucam canım  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: kıyamam ben sana maaşallah 10 haftalık oldunuz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

nazlıyarim

:crybaby2: melek 3 aşılamam da tutmadı bu sabah adet oldum.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

melek100lü

CANIM ÇOKMU OLDU ADETİN LEKE ŞEKLİNDEMİ OLDU ÜZÜLME HEMEN CANIMBENİM İNŞALLAH OLCAK ENKISA ZAMANDA  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

:y25:baya oluyorum bu sefer çok üzüldüm  :crybaby2:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

melek100lü

CANIM NEDESEM NAPSAM BİLEMİYORUM ÇOK ÜZÜLÜYORSUN ELİMDEN GELSEDE KEŞKE ACINI DİNDİREBİLSEM İNŞALLAH BİRDAKİNE TUTAR RABBİM ÜZÜNTÜDEN SON AKITTIĞIN GÖZ YAŞIN OLSUN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

allahım razı olsun çok teşekkür ederim.geç yaşta kızamık çıkarmıştım ben onun etkisiyle bi tüpüm tıkanmış o yüzden dısarıdan yardım olmadan bebiş sahibi olamıyacakmışım.allahım hayırlısını nasip eylesin hepimiz için inşallah sende sag saglim bebişini kucağına alırsın   :k06:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

melek100lü

:amin: :amin: :amin: :amin: ALLAH YARVE YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH ENKISA SÜREDE VERSİN BEBEĞİNİ SAĞLICALA İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

inşallah iyi haberlerimle tekrar görüsürüz  :amin: allahıma emanet olun  :wave:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

melek100lü

SENDE CANIM BENİM TEKRARDAN TOPLA MORALİNİ ÇOK ÖNEMLİ ÇÜNKÜ ALLAH A EMANET OLCANIM  :amin: :amin:

ruyam616

hayirli olsun rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

melek100lü

ALLAH RAZI OLSUN CANIM  :opucuk: DARISI BÜTÜN BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIN BAŞINA İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin:

nisan rüzgar

canımmmmm çok sevindim sen bana ilk sölediginde ksinhamilesin demişitmmmm  :hello2: şükürler olsun allahıma inşş bnmde bu ay asılamam iyi olsunda sevineyim bendee bnmgibisteyenlerde  :amin: :love7: