27 Nisan , 2024, 09:36:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME SÜPRİZ MELEĞİM GELDİ

Başlatan melek100lü, 26 Mart , 2012, 18:13:56

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

melek100lü

sağol canım darısı senin başına inşallah canım  :opucuk:  :amin: :amin: :amin: :amin:

mutluluk

melek100lü

canım benim ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH DARISI BAŞINIZA  EN KISA ZAMANDA SİZEDE VERSİN RABBİM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

kuzucuk

canım çok sevindim gözün aydın  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: 

ayy

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Mart , 2012, 21:21:15
bugün çok uykum geliyor  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:  sanırım kendini belli etmeye başladı benim minik kuşum  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

kuzucuk canım ismini bilmiyorum kusurabakma canım teşekkür ederim ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN CANIM İNŞALLAH   :opucuk:  İSTEYEN HERKESE BEKLETMEDEN GELSİN MELEKLERİNİZ    :amin: :amin: :amin: ŞÜKÜR BENİM YÜZÜM GÜLDÜ SİZİNDE GÜLER İNŞALLAH  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

nazlıyarim

melek anne inşallah bugünümüde bi atlatsam yarın sabah gözlerimi hastanede açıcam inşallah  ;D
BENİM HALA UMUDUM VAR...

melek100lü

canım çok geçmiş olsun neden yatıyordun  :icon_scratch: unuttum ben heralde canım kusura bakma

nazlıyarim

:D canım hani heyecanla bekliyorum ya yataktan  kalktığım gibi kendimi hastaneye atıcam  sonucu öğrenmek için
BENİM HALA UMUDUM VAR...

melek100lü

canım inşallah rabbim emeklerinizi boşa çıkarmaz  :love9: :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

amin buradan hamile haberlerini okuyunca dahada bi heyecanlandım ama karnım falan ağrıo bugün inşallah adet olmam.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

melek100lü

yok canım pozitif düşün benimde testi yaptığım gün belim karnım heryerim ağrıyordu heralde adet olucam dedim ama değilmiş inşallah sen :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:inde yerleşme ağrısıdır  :amin:

senayy88

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Mart , 2012, 11:28:19
yok canım pozitif düşün benimde testi yaptığım gün belim karnım heryerim ağrıyordu heralde adet olucam dedim ama değilmiş inşallah sen :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:inde yerleşme ağrısıdır  :amin:
canımcım uyusana ahh ahh ben evde bi olsam bi uyucam bi uyucam

melek100lü

SENAY UYKUNMU VAR :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:  BEBEĞİM SENİN UYKU NERDEN AKLINA GELDİ KIZ  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: