ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME SÜPRİZ MELEĞİM GELDİ

Başlatan melek100lü, 26 Mart , 2012, 18:13:56

« önceki - sonraki »

Nezo

Tebrikler Canımm Allah Kucağına Almayı Nasip Etsin İnşallah  :amin: :amin:

melek100lü

doruk38 canım ismini bilmiyorum çok teşekkür ediyorum canım inşallah  :amin: sende sağlıcakla alırsın inşallah bebeğini kucağına  :opucuk:

melek100lü

nez cim çok sağol canım  :opucuk: sende yeniden hoşgeldin aramıza inşallah sağlıcala sende alırsın bebeğini kucağına  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ne kadargüzel bir haber... tebrikler canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın  :basardim: :basardim:

melek100lü

sağol canımbenim darı inşallah sizin başınıza  :amin: rabbim yarıyolda bırakmasın inşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

ALLAH tamamına erdirsin canım sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ne güzel ya buraya her girdigimde güzel hamis haberleri aliyom seviniyom  :nazar: :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14:
gözünaydin cnm Rabbim sagliklan kucagina almayi nasip etsin  :amin: :nazar: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

melek100lü

burcum çok teşekkür ederim canım cümlemizle beraber inşallah rabbim o günleride nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

tuba_alanya

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: tebrikler canım  çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallah sağlıklı gebelik geçirirsin böyle duyunca çok heycanlanıyorum ama ben :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: darısı benim ve tüm bekleyenlere  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

gülüm 22 sağol canım seninde prensesini rabbim sağlıcakla büyütmeni nasip etsin inşallah

melek100lü

tubacım teşekkür ederim canım inşallah darısı başınıza kürler yaramış çok sevindim inşallah sende güzel haberler verirsin canım  :opucuk:  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

^Sükeyna^

Tebrik ederim Rabbim hayırlısıyla saglıklı bir şekilde kucagına almayı da nasip etsin..  :amin: :amin: Rabbim isteyen herkese de nasip etsin inşaAllah bu duyguyu..  Ne kürü uygulamıştın ?
MutLuLuk ; Elimizde Olmayanı Elde Etmekle Değil , Elimizde Olanı Anlayıp Kanâat Etmekle Olur . . .

melek100lü

sükeyna sağol canım  :opucuk:  geçen ay incir bu ay soğun suyu kürü  sıcak sutorbası daha sayım mı  hergün hurma folik asit bide arısütü polen bal eşimede yedirdim arısütü polen bal karışımını

melek100lü

Teyzesi çok nazlı çıktı bebeğim bak nelerle uğraştım bundan sonra üzmez inşallah  :amin: rabbim isteyen herkese versin inşallah harika bir duygu  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: ARKADAŞLAR HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM  :love9: :love9: :love9: :love9: ÇOK DUYGULANDIM  :crybaby2: :crybaby2:  :love9: :love9: :love9:  RABBİM İSTEYEN DİLEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH   :amin: ÇOK SEVİYORUM  :love9: :love9: :love9: HEPİNİZİDE  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: