ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME SÜPRİZ MELEĞİM GELDİ

Başlatan melek100lü, 26 Mart , 2012, 18:13:56

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

Gece gece bu ne güzel bir haber yhaaaaaa melekcimmm çok sevindim canımmm Rabbim hayırlı uğurlu etsin sağlıcakla kucağında görün inşaAllah.. :muzz: :hello2: :hieyt:

melek100lü

ALLAH RAZI OLSUN PINAR CIM   :opucuk: CANIM İNŞALLAH DARISI SENİN BAŞINA BİTANEM   :amin:  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: RABBİM SİZLEREDE YAŞATSIN BÖYLE GÜZEL MUTLULUKLAR İNŞALLAH ÇİFTER ÇİFTER VERSİN   :love9: :love9:  :love7: :love9: :love9: :love9:

melek100lü

GÜLGÜZELİ SAĞOL CANIM ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN SİZLEREDE TATTIRSIN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

melek100lü

NİSANDA SENİN BEBEĞİNİ KUTLARIZ İNŞALLAH SAADETCİM  :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mutluluk

inş melekcim inş.ama benim bu hastalıktam dolayı yumurtlama günleri de gitti.birde dr kontrol apı vermişti 4 gün onu içtim sonra rahatsızlanınca bıraktım yani benim bu ay çok karmaşık olsa şok olurum valla ;D

melek100lü

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah ummadığın anda süpriz yapar bebişin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love7: :love9: :love9: :love9: :love9:

mutluluk

esracım

şimdi biz göbüştaşmı olduk canım :)) inşallah beraberce alırız kucaklarımıza.bebeklerimizin burcu akrep oluyor.bende akrebim  :k06:

__nil__

melek100lü

yaaa aktepmi olcaklar  ;D canım aynı zamanlarda doğurcaz nasip olursa inşallah nezaman gitcen doktora  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

melek100lü

asuela

canııııııııımmmmmmmmmmmmm çoooooooooooook seviiiiiiiindiimmmmm :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: inşallah sağlıklı bi gebelik geçirirsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

esracım

meleğim inşallah aynı zamanlarda doğurmak nasip olur canım.umarım bebeğim beni terketmezde seninle yolumuza devam ederiz.

melek100lü

Alıntı yapılan: asuela - 31 Mart , 2012, 23:09:46
canııııııııımmmmmmmmmmmmm çoooooooooooook seviiiiiiiindiimmmmm :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: inşallah sağlıklı bi gebelik geçirirsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
sağol canım inşallah rabbim kucağımızada almayı nasip eder  :opucuk: :opucuk: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: rabbim isteyen herkese versin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: