27 Nisan , 2024, 13:52:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME SÜPRİZ MELEĞİM GELDİ

Başlatan melek100lü, 26 Mart , 2012, 18:13:56

« önceki - sonraki »

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Mart , 2012, 11:17:59
BUSEEE CANIM YEMEK YİYEBİLİRMUSUN  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

yiyorum arada midem bulanıyor ama yiyebiliyorum şimdilik benim önceki hamileliğimdede midem bulkanmıyordu okadar hatta dr bana bir test yaptırmıştı hatırlamıyorum ama o testin değeri düşük çıkmıştı o yüzden mide bulantın olmaz demişti ama her hamilelik farklı tabi ben çok acıkıyorum oturup yemeye kalktığımda az yiyebiliyorum senin çokmu bulanıyor miden :hungry: :hungry: :hungry:

nazo-58

Hayırlı olsun  canım..RABBİM tamamına erdirsin, saglıcakla kucagına almayı nasip etsin..Darısı tüm bebiş isteyenlere inş.. :amin:

melek100lü

sağol canım cümlemizin inşallah  :amin: sağlıklı sıhatli bebeklerimiz olsun  :opucuk:

alanyam07

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:TEBRİKEDERİM CNM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN  :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:love9: :love9: sağol canımbenim hepbirlikde inşallah  :love9: :love9: nazlı bebeklerimizi konuşuyor oluruz inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Mavikelebek

ANCA YORUM YAPABILIYORUM FIRSAT YENİ BULDUM KUSURA BAKMA CANIMM  :opucuk:

KONUYU İLK GÖRDUGUMDE ÇOK SEVINDIMM  :hieyt: :hieyt: ALLAHIM TAMAMINI ERDIRSIN CANIM BEBİŞİN SENİ HİÇ BIRAKMASINN  :amin: :amin:

Balböceği

aaaaaaaaaa cok sevindim canim  :muzz: :muzz: :muzz:

Rabbim tamamina erdirsin  :amin: tebrik ediyorum  :opucuk:

cute552

melekçim çokk sevindim çok mutlu oldum allahım kucagına almayı nasip etsin  :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt: :basardim: :basardim:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

sağol semacım hepbirlikte inşallah sağlıkla mis kokulu bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah  :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

cute552

amin canım allah isteyen herkese nasip etsin  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

amin canım amin inşallah bütün arkadaşlarımız sevdiklerimiz yaşar bu güzel duyguyu  :amin: :amin: :amin:

melek100lü

canlarım ben çıkıyorum çok uykum geldi   :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:  ALLAH A EMANET OLUN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

@@@gözde@@@

gözünüzaydın canım Allah tamamına erdirsin   :amin: :nazar:

melek100lü

sağol gözdecim   :flowers: inşallah sende sağsalim ikizlerini alırsın kucağına   :love9: :love9:  :binkybaby: :binkybaby:  :love9: :love9: inşallah herkese nasip etsin bu duyguyu rabbim  :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

bugün çok uykum geliyor  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:  sanırım kendini belli etmeye başladı benim minik kuşum  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: