27 Nisan , 2024, 12:02:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME SÜPRİZ MELEĞİM GELDİ

Başlatan melek100lü, 26 Mart , 2012, 18:13:56

« önceki - sonraki »

melek100lü

sağol CANAN CIM İNŞALLAH SENDE ENKISA ZAMANDA ALIRSIN YAVRUNU KOLLARINA  :opucuk:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :love9: :love9: :love9: :love9:

Aytii

hayırlı olsun

Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin  :amin:

melek100lü

BU AY İSTİYORDUM YİNE AMA OLMAZ DİYE SALDIM KENDİMİ AÇIKCASI SPOR YAPTIM KOŞTUM İP ATLADIM HİÇ AKLIMA GELMEDİ OLMAZ DİYE  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

KÖY YUMURTAM SAĞOL CANIM İSMİNİ BİLMİYORUM AMA ALLAH PAŞANA SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAH İSTEYEN HERKESEDE NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

canım ya çok sevindim gerçekten...

şimdi kendine iyi bakma zamanı  :muzz:

hadi gözün aydın

melek100lü

LAVİNYA SAĞOL CANIM İNŞALLAH İSTEYEN BÜTÜN ARKADAŞLARIM YAŞARLAR BU MUTLULUĞU KUSARA BAKMAYIN BİRÇOK KİŞİNİN İSMİNİ BİLMİYORUM ÇOK TEŞEKKER EDERİM HEPİNEZE  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

melek100lü

öznur cum memnun oldum canım benim adımda melek  :opucuk:

tuba_alanya

melek100lü

canım tam günündeyim benim gebeliklerim erken belirti veriyor  :love9: :love9: :love3: :love9: :love9:

FİGENN

hayırlı uğurlu olsun sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin Allah   :love9:

düşüğünü ne  zaman yapmıştın?

melek100lü

ülkühan sağol canım  :amin: düşüğüm ocaktaydı birdefa adet gördüm canım  :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

meloşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş nasılsın canımmm keyfin nasılllll güne başka başlamışsındır artık canım :flowers: :flowers: :love7: :love7: :love3: :love3: :love9: :love9:

melek100lü

buseeeeeee günaydın bebeğim   :flowers: güne malesef bulantıyla başladım   :igrenc: :igrenc: :igrenc: şimdi iyiyim çok şükür sen nasılsın tatlım  :love9: :love9: :love9: :love9:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Mart , 2012, 10:07:45
buseeeeeee günaydın bebeğim   :flowers: güne malesef bulantıyla başladım   :igrenc: :igrenc: :igrenc: şimdi iyiyim çok şükür sen nasılsın tatlım  :love9: :love9: :love9: :love9:

iyim canım bende de ara ara bulantı oluyor ama aşırı değil testin nekadar belirgin çıkmış maşallahhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: nezaman kan tahlili yaptırıcan ne zaman dr a gidicen canımmmmmmmmmmmmm :love9: :love9: