19 Mart , 2024, 07:34:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

KUŞ LOKUMUM BENİM.... ARTIK İŞİMİZ DAHA DA ZORLAŞTI. DURMUYORSUN YERİNDE... SIRT ÜSTÜ YATIRDIĞIMIZDA DÖNÜP YÜZÜSTÜ OLUYOSUN  :k06: HATTA OTURMAK İÇİN YELTENİOSUN VE OTURUYOSUN DA. AMA HENÜZ ÇOK KÜÇÜKSÜN MELEĞİM,BİRAZ AYINA GÖRE DAVRANSAN  :ehi: :ehi: :ehi:

YANİ OĞLUŞUM ARTIK TAM BİR TEHLİKELİ MADDE. YALNIZ BIRAKIP DA GİDEMEYİZ,ALLAH KORUSUN,DÖNÜP Bİ DÜŞSE  :-ooo

HASRET!M S@N@

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

of kuzum yaaaa... habire doğrulup oturmaya çalışıyosun. valla işimiz var senle. sürekli oturmak istiosun  :k06: netten baktım şimdi 4. ayda oturma işi başlıyomuş. sen daha 2.5 aylıksın be yavrum. biz yatırmaya çalışıyoruz sen inatçısın ya,illa kalkıcan,doğrulcan  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

lokumuuuuummmmm.... bebeğim valla sen de bizimle beraber yollarda telef oldun. ordan oraya koşturdun. ama maşallah o kadar uslusun ki 2000 km yol yaptık ve sen ıh demedin. tatlı oğluşum benim arabaya binince direkt uyuyosun  :laughing7:

artık o kadar büyüdün kiii..... muhabbetlerimizin sınırları yok... kahkahaların öldürüyo beniiiii... ahhh yirim seni meleğimmmm  :love9:

Lă_Tăhzen!

MASALLAH PAŞAM'A  :nazar:

HOŞGELDİNİZZ ÖZNUR'CUM NASIL GEÇTİ TATİLİNİZ

Aytii

yerim ben o minnoşu  :nazar: :opucuk: maşallah ona arabayı seviyo demekki  :love9: tatil nasıl geçti

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 05 Eylül , 2011, 21:20:44
MASALLAH PAŞAM'A  :nazar:

HOŞGELDİNİZZ ÖZNUR'CUM NASIL GEÇTİ TATİLİNİZ

:opucuk: hoşbuldum nurum... valla çok yorucu geçti aslında ama yine de değerdi. ailemden ayrı 6. bayramım olacaktı ama olmadı :) eşim beni adanaya götürdü,süpriz yaptı. çok güzeldi...  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Eylül , 2011, 21:42:27
yerim ben o minnoşu  :nazar: :opucuk: maşallah ona arabayı seviyo demekki  :love9: tatil nasıl geçti

aytenim valla sıpa arabayı bi seviyo ki sorma. arabaya bindiği gibi uyuyo  :k06: :k06: :k06: tatil de canım valla yol yorgunluğu olmasa çok güzeldi. sarper paşayı emzirmek için habire mola verdiğimizden yol uzadı da uzadı. bi de öyle olur olmadık yerlerde acıkıyo ki. mesela otobanda duracak yer de yok  :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

anneeeeemmmm... sağlık ocağından geldik bebeğim... 64 cm 7180 gr. olmuşuz kuzum.... normalin epey üzerindeymişsin. benim minik meleğimmmmm... anneni hiç üzmüyorsun.. o da seni çok ama çok seviyo....  :love9: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

Balböceği

Masallah pasamizaaa hep boyle akilli olsun :nazar: :nazar: :nazar: hosgeldin oznur'umm  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

saolasın edacım :) hoşbuldum  :love3: evet inşallah hep akıllı olur böyle yavru kuşum  :k06:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 06 Eylül , 2011, 11:59:24
anneeeeemmmm... sağlık ocağından geldik bebeğim... 64 cm 7180 gr. olmuşuz kuzum.... normalin epey üzerindeymişsin. benim minik meleğimmmmm... anneni hiç üzmüyorsun.. o da seni çok ama çok seviyo....  :love9: :love9:

oy oy maşallah tosun paşama... :nazar: :nazar: