♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

kesinlikle canım bana da ateş çıkınca ver dediler ama 2. ay aşımızda bebeğim telef oldu ateşten. bu defa çıkmadan verdim  :icon_thumright: daha ucuz atlattık  ;) oğuzhanım nasıl kaç günlük oldu annişi ?

<<AyBüKe>>

Geçmiş olsun canım, kıyamam ben ona   :binkybaby:   Bu aşı dönemleri beni çok geriyo yaa, günler öncesinden sıkıntı düşüyo içime  :y25:   Pazartesi bizimde var aşımız yine çok ağlıycak kuzum  :crybaby2:   Bu arada resimlerine bakıyorumda Sarper'in maşallah canım tam yemelik, o bacaklarını falan ısırasım geliyo  :hungry:    Demek seninkide maça bakarak uyudu  :k06:  Asya'da öyle maçın karşısında uyuyakaldı  :k06: 

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 07 Ekim , 2011, 23:13:05
   Geçmiş olsun canım, kıyamam ben ona   :binkybaby:   Bu aşı dönemleri beni çok geriyo yaa, günler öncesinden sıkıntı düşüyo içime  :y25:   Pazartesi bizimde var aşımız yine çok ağlıycak kuzum  :crybaby2:   Bu arada resimlerine bakıyorumda Sarper'in maşallah canım tam yemelik, o bacaklarını falan ısırasım geliyo  :hungry:    Demek seninkide maça bakarak uyudu  :k06:  Asya'da öyle maçın karşısında uyuyakaldı  :k06: 

:ehi: :ehi: :ehi: canım benim yaaaa.... demek kafadar olucak bizimkiler  :icon_thumright: aybükecim oğlum artık çok dombili değil yaa... boğumları kayboluyo bacaklarından. bu ay sadece 600 gr. aldı. bi de çok hareketli. asya nasıl? kilo alımı falan iyi mi? sadece anne sütü alıyo değil mi?

<<AyBüKe>>

Olsun canım maşallahı var yine de Sarper'in  :nazar:  Asya 6 kg. şu anda tam sınırda dedi doktor :-\   Hiç mama vermedim ben doğduğundan beri sadece anne sütü .. 2 günden beri de elma suyu veriyorum , doktor ek gıdaya geç yavaş yavaş dedi, liste verdi ona uyuyorum bakalım şu anda ..  Sütüm bol maşallah ama çok kilo aldırmıyo demekki kızıma  :dontknow:   Yine de mamaya geçirmedi doktor anne sütüne devam dedi :)

°•.ℓανιηуα.•°

aman be canım çok kilolu olup da napıcak,asyam benim formunu koricak demek ki  :icon_thumright: maşallah ona. bi de kızlar erkeklere nazaran daha zayıf oluyolar. kesinlikle kesme memeyi tam gaz devam  :icon_thumright: benim de sütüm iyi çok şükür,emiyo sadece su bile vermedim. oğlum sıfır kilometre  :laughing7: pazartesi biz de doktora gidecez. belki bizi de başlatır doktorumuz. ben de yavaş yavaş başlayayım diyorum ya bakalım.

<<AyBüKe>>

Annemde bana ne zamandır başla deyip duruyodu ona kızıyodum erken daha diye ama doktor girince araya başladım bende  :k06:   Sonradan yadırgamasın tadları, bu seferde yemekte sorun yaşamayalım istedim ve başladım canım ben ...   Sonuçta anne sütüne de devam edicek.. Bugün ilk önce elma suyunu verdim Asya'ya 10 dk. sonra falanda emzireyim bakalım dedim alıcakmı memeyi hemen kaptı sıpa  :k06:  Doyurmuyo meyve suları tadına alışması açısından başlayabilirsin sende ... Ama doktordan doktora da fark var bakalım sizinki geç ek gıdaya dicekmi  :)

serife26

ben de 3 hafta sonra artık biraz biraz meyvelere fln başlayım diyorum,4 aylık olacak,ilerde yutkunma problemi fln olmasını da engellermiş bu durum,bazı doktorlar ztn direk başla diyorlar 4. ayda.emzirmeye tam gaz devam ama tatları alması lazım bencede,sonra problem yaşamasın,bir anda 6. ayda birsürü yeni yiyecek,garipser bu durumu diye düşünüyorum bebek.

°•.ℓανιηуα.•°

aslında gerçekten de ilerde yutkunma problemlerini gidermek için az az başlamak gerek.  ;D

°•.ℓανιηуα.•°

oğluşum tek hamlede bi bacağını sağına doğru atıyosun ve dönüyosun. yerde minderinin üzerine seni bırakıp gidemeyeceğim sanırım bundan sonra  ::) göbeğini de bi kaldırabilsen emekliceksin.  :k06:

bu gün babanla parklarda gezdin annişin de temizlik yaptı, çok yoruldu. birazdan seni yemeğe gelecek ve yerlerde debelenecez  :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

maaşallah sarpere :nazar:emekleyecek çok yakındada ;) ohh ne güzel babasıyla gezmeye çıkmış ,şimdi annesiylede oynayıp yorulur sonrada uyur mışıl mışıl :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

:laughing7: :laughing7: :laughing7: aynen canım benim.. dediğin gibi oldu valla. biraz boğuştuk ve uyudu :ehi: bacağıma oturtuyorum,dıgıdık dıgıdık yapıyoz,ata biner gibi. uçuyo resmen yaaaaa  :toothy10: bu çocuk beni öldürecek  :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

oğluşum şu anda saat 02,24 ama sen hala ayaktasın. babanla oynuyosun şimdi içerde. neden uyumuyosun ki kuzum anlayamıyorum  :dontknow: bebek dediğin akşamdan uyur ama kuzum  :(

Aytii

Ah canım ya. benimkide öyle ne gündüzü ne gecesi belli bi düzene giremedi daha  :'(

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Ekim , 2011, 23:12:24
kesinlikle canım bana da ateş çıkınca ver dediler ama 2. ay aşımızda bebeğim telef oldu ateşten. bu defa çıkmadan verdim  :icon_thumright: daha ucuz atlattık  ;) oğuzhanım nasıl kaç günlük oldu annişi ?

OHH ŞÜKÜRRR HAFİF ATLATMIŞSINIZ DARISI BİZİM BAŞIMIZA GERÇİ BİZİM DAH VAR OĞUZHAN BUGÜN 85 GÜNLÜK OLDU TEYZESİ  :basardim:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 07 Ekim , 2011, 23:13:05

CANIM BENDE BAKTIM SARPERİN RESİMLERİNE HAYRAN KALDIM MAAŞALLAH ONAA AYBÜKENİN DEDİĞİ GİBİ BACAKLAR TAM ISIRMALIK :nazar: :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿