19 Mart , 2024, 09:45:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 31 Ekim , 2011, 14:50:12
bizim nesil öyleydi evet :D annemde hep anlatırda hakkat çok safmışız  :k06:

hani derler ya bebekler annenin babanın en iyi 10 genini alır diye senden benden zeki oluyolar işte  ::)

:k06: :k06: :k06:

aslında bazı şeyleri yaptığında evde olay oluyor,biz eşimle evde halay çekioz,oynuyoz zıplıyoz ama bunları şimdi tüm bebekler yapıyodur. ama işte herkesin evladı özel olduğundan bize ulaşılması zor bişeyi yapmış gibi gelio,çok mutlu oluyoruz  :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

sizi halay çekerken hayal ettimde  :toothy10: :ehi: Sarperin o anki bakışları  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

kuzummm..

haa bi de büyük halan önüne içi bayram şekeri dolu bi şekerlik getirdi. sen önce sol elinle tuttun şekerliği,sonra sağ elini şekerliğin içine götürüp şekerleri avuçladın. bunu ilk kez yaptın yavru kuşum...  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

öznurum maaşallah sarpere bizimkide kalkıp duruyor bu aralar oturuyor tutamıyoruz elifi :k06:birde yoğurdu yalaya yalaya yiyor ayy okadar komik ve şekerki içime sokasım gelıyor alıp  :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 31 Ekim , 2011, 15:10:24
öznurum maaşallah sarpere bizimkide kalkıp duruyor bu aralar oturuyor tutamıyoruz elifi :k06:birde yoğurdu yalaya yalaya yiyor ayy okadar komik ve şekerki içime sokasım gelıyor alıp  :love9:

çıkana kadar dualar ettik durduk şimdide içimize sokasımız var. insanoğlu işte  :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 31 Ekim , 2011, 15:10:24

anuuuuummmmm.. yavrum benim,yalanarak yiyo demek,Allahııımmmm ısırırım ben onuuuuu  :hungry:

yavaş yavaş oturt elifi canım. 4 ayı geçti artık oturabilir.  :icon_thumright:

muhribe

benimki de otursun benimki de yoğurt yesin yaaaaa  :-*

FeHi

Sarpercik yine harikalar yaratmışşşşşşşşşşş  :nazar: :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ekim , 2011, 20:17:18
benimki de otursun benimki de yoğurt yesin yaaaaa  :-*

merak etme yakındır o günler muhriş  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: FeHi - 31 Ekim , 2011, 20:18:30
Sarpercik yine harikalar yaratmışşşşşşşşşşş  :nazar: :nazar: :nazar:

hilalim o benim muhteşem sarperim  :laughing7: oğlum diye demiyorum,çok komik bir çocuk  :tongue3:

°•.ℓανιηуα.•°

tontişimmmmm..

baban dün sana ilk dişliğini aldı kuzum. kemir bakalım  :laughing7:

çok seviyom ben seni yaaa  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

OĞLUM SEN NE KADAR MANYAK Bİ ÇOCUKSUN YAAA  :k06:

ELLERİNİ GÖRÜNCE KAHKAHA ATAN BAŞKA Bİ BEBK GÖRDÜNÜZ MÜ  :toothy10:

VEEEE DÜN GECE 3 TE UYUDUN KUZUM. HEP OYUN İSTEDİN,KAHKAHA ATTIN GEENİN Bİ YARISI.

Bİ DE ANNENİ ISIRIP DURUYOSUN EMERKEN. TEKRAR YARA OLDU ANNİŞİNİN GÖĞÜS UÇLARI. NAPICAM BEN  :sad1:

HASRET!M S@N@

sarperin maceraları cok komik
okurken bile ben gülüyorum birde gercek görsem yerim yeirm onu herhalde  :love9: :love9: :love9:
allah ömrünü uzun etsin inşşşşşşş paşamın