19 Mart , 2024, 13:44:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

ayyyy teşekkür ederiz teyzeleri. oğluşum bal,tam lokum  :k06: oğlumun butları çok tatlı,onları kimseye vermem,ben yicem  :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

aytenim sorma canım benim... gece 3 e kadar ayakta,hopluyo zıplıyo. o kadar hareketlendi ki daha önce de yazdım dıgıdık dıgıdık yapıyoz bacağımıza oturtup. uçuyo resmen. zıplıyo kucağımızda. hiperaktif mi olucak bilmiyorum ki  :icon_scratch:

bi de okula başladım ben geçen hafta. o kadar zor geldi ki çalışmak... uykusuzluk olmasa.... velinin biri geldi resmen konuşurken saçmaladım  :tongue3: kadın bi daha gelmez heralde  :toothy10:

°•.ℓανιηуα.•°

annişim... annen dün gece panter gibiydi  :laughing7: yan dairedekiler yine kavga ediolardı. kadın adamı dövüyodu  :ehi: sen de sıçrayarak uyandın  :y25: annen dayanır mı buna. gecenin 1 iydi. gittin çaldın zillerini. yeteeeerrrrr diye bağırdın onlara. her gece sesinizden rahatsız oluyoruz,gelmeyeyim diye kedimi zor tuttum bu güne kadar ama artık yeter diye isyan ettim. zavallı adam tamam kusura bakmayın dedi. ama terminatör kadın gene adama bağırıyodu sonra. ey allam ya ne kadar düşüncesiz insanlar var. üstelik kendilerinin de 2 yaşında bi oğulları var ve çocuk onlar kavga ederken nasıl ağlıyo bi görseniz bi duysanız içiniz parçalanır  :y25:

suzannn

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 11 Ekim , 2011, 10:32:45
annişim... annen dün gece panter gibiydi  :laughing7: yan dairedekiler yine kavga ediolardı. kadın adamı dövüyodu  :ehi: sen de sıçrayarak uyandın  :y25: annen dayanır mı buna. gecenin 1 iydi. gittin çaldın zillerini. yeteeeerrrrr diye bağırdın onlara. her gece sesinizden rahatsız oluyoruz,gelmeyeyim diye kedimi zor tuttum bu güne kadar ama artık yeter diye isyan ettim. zavallı adam tamam kusura bakmayın dedi. ama terminatör kadın gene adama bağırıyodu sonra. ey allam ya ne kadar düşüncesiz insanlar var. üstelik kendilerinin de 2 yaşında bi oğulları var ve çocuk onlar kavga ederken nasıl ağlıyo bi görseniz bi duysanız içiniz parçalanır  :y25:
evet insanlar çok düşüncesiz malesef gecenin dördünde kavga edebiliyorlar

°•.ℓανιηуα.•°

malesef suzancım... insalar hayata kendi eksenlerinden bakıyolar....  :caca:

suzannn

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 11 Ekim , 2011, 10:41:15
malesef suzancım... insalar hayata kendi eksenlerinden bakıyolar....  :caca:
aynen öyle bizim alt kattaki yeni evli çift gece gece kavga ediyor uyur uykumdan uyanıyorum resmen bağrışmalarına

Aytii

:caca: nasıl sinir oluyorum şöylelerine

kıyamam ya uyuyan çoçuğu uyandırıyolar  :-\

°•.ℓανιηуα.•°

Allah yardımcıları olsun suzan valla yeni evli olup da geçinememek ne zordur...  :y25:

aytenim ben de çok sinir olurum düşüncesizlere  :cussing: gerekeni yaptım ama  :-ooo

°•.ℓανιηуα.•°

oğluşuummmm.. bu gün doktor amcana gittik. bizi epey bi korkuttun  :-[ doktor amcan kalbini dinledi ve bi üfürüm müdür nedir tam anlayamadım ses duyduğunu kalp hastalıkları uzmanının görmesi gerektiğini söyledi. götürdük biz de başka bi doktor amcan ultrasonla baktı ve bişiy olmadığını söyledi çok şükür  :amin: :amin: :amin: tiroid hormonların düşük çıkmıştı ya... işte o zaman çektiğim ısdırabı,yüreğimin parçalanışını ve çaresizliği,yalnızca Allaha sığınma hissini yeniden hissettim  :y25: bi daha yaşamak istemiyorum... her zaman diyorum.. eğer bi günahım varsa bunu oğlumdan çıkarma ey Allahım,bizi onunla sınama diye...  :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

bu arada akşam babanla seni oturrtuk,kenarlarına da yastık koyduk  :laughing7: :laughing7: :laughing7: artık çok rahat oturuyosun kuzum  :love9:

serife26

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 11 Ekim , 2011, 22:58:22
oğluşuummmm.. bu gün doktor amcana gittik. bizi epey bi korkuttun  :-[ doktor amcan kalbini dinledi ve bi üfürüm müdür nedir tam anlayamadım ses duyduğunu kalp hastalıkları uzmanının görmesi gerektiğini söyledi. götürdük biz de başka bi doktor amcan ultrasonla baktı ve bişiy olmadığını söyledi çok şükür  :amin: :amin: :amin: tiroid hormonların düşük çıkmıştı ya... işte o zaman çektiğim ısdırabı,yüreğimin parçalanışını ve çaresizliği,yalnızca Allaha sığınma hissini yeniden hissettim  :y25: bi daha yaşamak istemiyorum... her zaman diyorum.. eğer bi günahım varsa bunu oğlumdan çıkarma ey Allahım,bizi onunla sınama diye...  :amin: :amin: :amin:
masum üfürümler:)bizim bebektede var canım,zamanla geçer diyorlar ki ilk başlardakine göre azalmış bizimki sanırım ama yine de sizin gibi bir kardiyoloğa gösterecez ki içimiz rahatlasın.Allahım bebişlerimizi korusun.

°•.ℓανιηуα.•°

şerife kağanda da mı var? inşallah bişiy çıkmaz. ne ki bu anlamadım ben  :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

artık beni sevmiyorsun oğlum... seni bırakıp okula gidiyorum diye sanırım. okuldan geldiğimde yüzüme bile bakmıyosun. ama baban geldiğinde öyle yapmıyosun. sanırım küstün bana  :sad1: çok üzgün annen....  :y25:

serife26

kardiyolog kalbine baktı ve bişe yok diyosa önemsiz bir durum,fakat baksaydı ve kalbindeki delikten ötürü fln deseydi o zaman izlenirdi durum,biz daha gitmedik doktora,bizimkide doğuşta çoğu bebekte olan masum üfürümdür inşallah ki ben öyle oldğuna inanıyorum,sizdeki gibi,çocuk doktoru bişe çıkmaz dedi,ona güveniyorum.kalbin atışındaki bir ses sanırım üfürüm.

serife26

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 13 Ekim , 2011, 00:25:03
artık beni sevmiyorsun oğlum... seni bırakıp okula gidiyorum diye sanırım. okuldan geldiğimde yüzüme bile bakmıyosun. ama baban geldiğinde öyle yapmıyosun. sanırım küstün bana  :sad1: çok üzgün annen....  :y25:

alınıyordur tabi annesi,alıştı heran seni emmeye,kokuna hasret kalıyor bebiş,hakkıdır takma kafanı:)sen işteyken nsl doyuruyor karnını bebiş canım?