19 Mart , 2024, 07:56:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

08 Ağustos , 2011, 13:15:38 Son düzenlenme: 25 Mayıs , 2012, 00:11:01 °•. °•.ℓανιηуα.•° .•°
canım oğluşum.... kelimelerle aram pek iyi değildir... yazmayı pek sevmem ama ilklerimizi paylaşıcam burada... sen en özelim her bi zerrem, küçük sevgilimsin... 8 haziran 2011 saat 02:09'da 52 cm ve 3630 gr. olarak hayatıma girdin... hayatımın en özeli oldun... sen tarifii imkansız bişiysin... bana yeryüzünün en kıymetli en kutsal sıfatını verdin : ANNE... seni yüreğimle tüm varlığımla çok istedim... babanla beraber... Rabbim benim minik mucizemi bana vermişti nihayet. 12 ekim 2010 da o gebelik testinde çift çizgimizi gördüğümde başladı serüvenimiz... çok zor süreçlerden geçtik bitanem... ve sen nihayet kollarımdasın annem...

ilk doğduğun o anı unutmam imkansız.. öyle bi şey ki annelik, o anda kendimi tamamen unuttum ve seni inceledim  :) seni giyindirdikten sonra yanıma getirip bağrıma basmışlardı, ilk o zaman minicik bi buse kondurmuştum yanağına... ve binlerce kez şükretmiştim Allaha..

bu gün tam 2 aylık olduk. ve sen 46. gününden beridir bize gülümsüyor ve auuuu auuuu diye sesler çıkarıyosun. ahhh yirim ben seni küçüğüm..... seni çok seviyorum yavrum...

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Maaşallah sarperimize öznurum :nazar:elifimde o sesleri çıkarıyor auu, aguu[.. bide gülüyorlar artık bizi takip ediyorlar gözleriyle ya çok tatlılar ya,sarperin nice ilklerini burada görmek dileğiyle...Rabbim evlatlarımzı bize bağışlasın,sağlık sıhhat versin onlara :amin:/b]
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

canım yaaaa... gerçekten gözümüzün önünde büyüyorlar,inanamıyorum.... sarper her şeyi incelio, incelerken kendi kendine gülüyo,hatta kahkaha atıyo  :k06: elife de maşallah  :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

08 Ağustos , 2011, 15:00:48 #3 Son düzenlenme: 25 Mayıs , 2012, 00:12:59 °•. °•.ℓανιηуα.•° .•°
bu gün sağlık ocağına gittik,aşımız vardı miniğim... oğluşum tam 6250 gr. olmuş. boyu da 60 cm ye uzamış  :nazar: :nazar: :nazar: yirim ben seni yirim miniğim...

°•.ℓανιηуα.•°

08 Ağustos , 2011, 21:58:23 #4 Son düzenlenme: 25 Mayıs , 2012, 00:13:33 °•. °•.ℓανιηуα.•° .•°
annemmmmm.... bu günkü aşının eseri ateşşşşş...  :icon_pale: yavrum ateşler içinde... ateş düşürücü şurup da içitn ya bakalım... inşallah düzelirsin kuzum... seni hiç böyle hareketsiz masum görmemiştim. bacağını bile kaldıramaz oldun bitanem....  :-[

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

GÜNLÜĞÜNÜZ HAYIRLI OLSUN ARKADASIM MASALLAHHHH OĞLUNA  :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Guzellik gunluginuz hayirli olsun buraya yazacaginn o kdr cok sey olacak ki ve zaman o kadar cabuk gececek ki anlayamayacaksin..
benden sana tavsiye dr atesi cikabilir dedigi anda calpol unu ver atesin cikmasini bekleme ki ciktiginda dusuk atesle atlatabilsin bebegin...

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 08 Ağustos , 2011, 22:54:09
Guzellik gunluginuz hayirli olsun buraya yazacaginn o kdr cok sey olacak ki ve zaman o kadar cabuk gececek ki anlayamayacaksin..
benden sana tavsiye dr atesi cikabilir dedigi anda calpol unu ver atesin cikmasini bekleme ki ciktiginda dusuk atesle atlatabilsin bebegin...

gözdem evet canım buraya o kadar çok şey yazacağım ki.... her gün yeni bişiy öğrenio,yapıyo sıpam  :k06: gözdem doktorumuz bizr tylol suspansiyon verdi ama.... calpol daha mı iyi ki  :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 09 Ağustos , 2011, 00:17:51
gunlugunuz hayirli olsun canim  :flowers: masallah  :nazar: :nazar:

çok saol aynurum.. oğluşuma olan derin aşkımı yazıcam hep buraya :k06:

Balböceği

Lă_Tăhzen!

HAYIRLI OLSUN GÜNLÜĞÜNÜZ  ZAMAN NE CABUK GECİYOR MASALLAH 2 AYLIK OLMUS BILE OGLUSUN    :nazar:

HASRET!M S@N@

banu_fth

hayırlı olsun günlüğünüz .. sarper ile annişinin aşkı  :love9: :love9:

maşşallah oğluna .. inşallah ateşini de atlatır kolayca..  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: