19 Mart , 2024, 11:39:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

Aytii

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

maaşallah sarpere öznurum :nazar: bizimkiside yeni yeni tutmaya başlıyor rengarenk oyuncaklar aldım ona bugün dikkatini çekeceği tam bu zamanda çocugun zeka gelişimi için renkli cisimler çok önemliymiş :icon_thumright: 3 tane inekcik var bitanesi büyük ikitanede yavrusu ayy çok şekerler elinde bastırıncada ses çıkarıyorlar çok sevdi oda konuşuyor onlarla :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

inanmıyorum yaaa.... Allahım ne tetlıdır o öyle ya. tahmin edebiliyorum nasıl konuştuğunu. evet canım çok seviolar renkli ve ses çıkaran oyuncakları  :k06: :k06: :k06: canım bi de bol bol konuş ve şarkı söyle elife. eriksona göre şu anda temel güvene karşı güvensizlik dönemindeler. kendini güvende hissetmesini sağlamak için de her ağladığında kucakla,okşa onu  :icon_thumright:  :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Evet öznurum şuanda o dönemdeler temel güvene karşı güvensizlik eğitim bilimlerini yutmuş biri olarak hepsi aklımda :k06:aynen her ağladığında,hatta üstünü ıslattığında hiç bekletmeden onun yanındaa oluyorum ihtiyaçlarına cevap verıyorum kucaklıyorum konuşup,oynuyorum :icon_thumright:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

süper canım... ben de PDR okumuş biri olaraktan 4 yılımı bunları öğrenerek geçirdim  8) 8) 8)

çocuklarımız ne şanslılar değil mi  :love9: :love9: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

oğluşum sen çok güzelsin yaa..... hani kargaya yavrusu şahin gelirmiş ya acaba o hesap mı bizimkisi de  :k06: aşığım sana benim küçük sevgilim. o kadar sempatiksin kiiii.... şimdiden çok fena yere bakan yürek yakan bi sıpa olucağın belli....

artık sana uzattığım nesnelere rahatlıkla uzanabiliosun... hikaye okuyorum sana beni konuşturmuyosun ki  :ehi: küçük bi adam oldun. ama sanki babanı daha mı çok seviosun bilmiyorum ki  :laughing7: onu görünce çıkardığın sesler inanılmaz komik ve heyecanlı....

kuzum benim... 4. ayımızın dolmasına 9 gün var... zaman ne çabuk geçiyor değil mi...

bu arada saçların epey uzadı. tırnakların ise 3 güne bi kesilse yeridir,çok çabuk uzuyo artık.

bu günlük bu kadar benim küçük sevgilim... sen şimdi uyuyosun ve birazdan annen seni uyurken izlemeye gelecek. çünkü sana doyamıyor  :love7: :love9:

serife26

hepberaber bebişleri dünyaya getireceğimiz zamanı beklerken şimdi kaç aylık olduklarını sayıyoruz ya:)oğluşun çok tatı maşallah,hep güler inşallah :k06:

asya81

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 29 Eylül , 2011, 14:32:33
oğluşum sen çok güzelsin yaa..... hani kargaya yavrusu şahin gelirmiş ya acaba o hesap mı bizimkisi de  :k06: aşığım sana benim küçük sevgilim. o kadar sempatiksin kiiii.... şimdiden çok fena yere bakan yürek yakan bi sıpa olucağın belli....

artık sana uzattığım nesnelere rahatlıkla uzanabiliosun... hikaye okuyorum sana beni konuşturmuyosun ki  :ehi: küçük bi adam oldun. ama sanki babanı daha mı çok seviosun bilmiyorum ki  :laughing7: onu görünce çıkardığın sesler inanılmaz komik ve heyecanlı....

kuzum benim... 4. ayımızın dolmasına 9 gün var... zaman ne çabuk geçiyor değil mi...

bu arada saçların epey uzadı. tırnakların ise 3 güne bi kesilse yeridir,çok çabuk uzuyo artık.

bu günlük bu kadar benim küçük sevgilim... sen şimdi uyuyosun ve birazdan annen seni uyurken izlemeye gelecek. çünkü sana doyamıyor  :love7: :love9:

maşallahh oğluşuna  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love7: :love7: :love7:

°•.ℓανιηуα.•°

saolun kızlar. gerçekten önce beraber şafak sayıyoduk.  :k06: :k06: :k06: şimdi aylarını doldurmaya çabalıyoz. Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

annecimmmm....

2 gündür okula gidiyorum,annen göreve başladı kuzum... aslında pek de zor olmuyo çünkü 9 da başlayıp 12 de paydos edio annişin... ama yine de zor gelio senden ayrı olmak. evden çıkarken yüzüne bile bakmıyorum,çünkü çıkmak daha zor gelecek diye korkuyorum. okulda da elimde cep telefonu,ekranında senin dombik foton,sürekli onu seviyorum...

bebeğim artık tamamen kendi kendine dönüyosun, yüzüstü kalıyosun ve kafan dimdik  :k06: kucağımda sürekli ileri doğru atıyosun kendini  :ehi: bi saniye durmuyosun,o kadar hareketlisin ki galiba pek kilo almadın. ayın 6 sında aşımız var. çok korkuyorum ondan  :y25: ya yine ateş yaparsa. o nedenle önlemimizi alıcaz bitanem. şurubundan acık içircem sana,öle gidicez cıs olmaya :-[

babanla içerden muhhabetiniz duyuluyo. ben de size katılayım bari  :laughing7:  :love7:

serife26

kesinlikle ateş düşürücü şart bence de,ben içirdim aşıdan 20 dk. fln önce ve 2 günde devam ettim şuruba,çok şükür ateş olmadı sayesinde,yoksa sağlık merkezindekilere kalsak çıkınca ver diyolar da yazık bebişe yani,neden yansın boşu boşuna.eninde sonunda ilaç kullanacak illaki ztn.

°•.ℓανιηуα.•°

evet canım ya ben de yarın gitmeden verecem valla şurubu. yazık 2. ay aşımızda oğlum neler çekti. kıyamam kuzuma ben....

°•.ℓανιηуα.•°

benim küçük sevgilim...

bu gün 4. ay aşılarımızı olduk kuzum... ayın 8 inde 4. ayına gireceksin ama aşıların 6 sında oldu. öyle ağladın ki elim ayağım çözüldü. Allahtan cici annen vardı. o baktı sana... yüreğim parçalandı,o kadar kötü hissettim ki kendimi tarifi yoookkkk....  :icon_pale:

bi de iğrenç kokulu bi damla verdiler sana bitanem. ferro sanol demir damlası. bu günkünü içtin bakalım ama yüzün bayağı bi ekşidi  :k06:

meleğim, 7720 gr. 66 cm olmuşsun. anne sütüne devam  :icon_thumright: :icon_thumright:

seni çok ama çok seviyorum oğlum... :love3:

°•.ℓανιηуα.•°

pis aşıı... oğluşumun yine ateşini çıkardı. bu defa aşıya tedarikli gittik,şurubumuzu içerek. gece 12 ye kadar bişiyciğin yoktu ama gece 12 den sonra ateş çıkmaya başladı. annen sana yine şurubu dayadı ve sabaha kadar başında nöbet tuttu. inanır mısın oğluşum 15 dk ya bi saati kurup uyandım,sana baktım. neyseki gece 4 gibi ateş mateş kalmadı...

bu gün okula nasıl gittim bilmiyorum. bi veli gelmişti. lafa öle bi girdim ki nasıl sonunu getireceğimi bilmeden konuştum ve sonra saçmaladığımı farkettim  :ehi: :ehi: :ehi: çünkü annişin çok uykusuzdu bitanem... yarın ailecek 12 ye kadar uyuyacaz değil mi meleğim  :flowers:

babanla beraber milli maçı izlerken uyudun kuzum az önce. birazdan uyanırsın ve gece mesaimiz başlar kuzucum. seni çok ama çok seviyorum benim küçük sevgilim... :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oyy kıyamam ben ona aşı olmuşş sarper paşa.iyi yapmışın şurup vermekle canım tedbir almak lazım ateş 38 e çıktıktan sonra ver diyolar eee ilacı ver düşmesini beklee .... bende verdim aşısında çok şükür ateşlenmedi
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿