19 Mart , 2024, 07:26:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

beni sevmiyo şerife valla bakmıyo yüzüme. önceleri nasıl gülüşürdük. şimdi sadece babasıyla ilgilenio. :y25: evim okula çok yakın. sabah 9 a çyrek kala emziriyorum ve evden çıkıp okula geliyorum. okuldan da 12.15 te çıkıyorum. yani emzirip çıktığımdan 3.5 saat idare edebilio. ben gittiğimde yeni acıkmış oluyo. zaten öğlen sonu okula gitmiyorum süt izninden ötürü. bi de ben yokken hep uyuyomuş.  :laughing7:

siz de en kısa zamanda götürün canım doktora. bişiy yoktur ama içiniz rahat etsin ::)

°•.ℓανιηуα.•°

pamuk şekerim  :love3:

habire kaka yapıp duruyosun. senin bi ortan yok mu. ya haftada bir yaparsın ya da günde 3-4 kez  :icon_scratch:

korkuyorum bebeğim... ishal değilsin ama kakanın kıvamı değişti. sümüksü.  :dontknow:

bu arada bu gün iyi anlaştık seninle. babana güldüğün gibi bana da güldün  :occasion5: bu gün eve ilk geldiğimde yüzüme baktın bitanem. annişin çok sevindirik oldu kuzum. güler yüzünü annenden esirgeme yavrum olur mu  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

meleğimmm.... az önce çok zor da olsa banyonu yaptın ve uykuya geçtin  :ehi: balık gibi çırpınıyosun hiç ama hiç durmuyosun  :laughing7: bi de yüzüne suyu döktüğümüzde gözlerini daha da açıp suya karşı direnişin yok mu  :ehi: çok tatlısın ama sen yaaa.....

annişin bu gün sana LCW dan bissürü şeyler aldı. bayramlıklarını da aldık şimdiden. çok şirin olucaksın...

artık yüzüstü yatırdığımızda kollarının üzerinde gözdeni epey kaldırıyosun kuzum. yakında emekliceksin sanırım. öyle güzel kahkaha atıyosun ki... babanla öldürüyosun bizi...

her gün Rabbime şükrediyorum: beni annelik hissinden mahrum bırakmadığı ve böyle sağlıklı şirin bi evlat nasip ettiği için...  :amin: :amin: :amin:

sen bana Rabbimin bi lütfusun yavrum  :love9:

Aytii

Oy kıyamam ya gülücük mü atarmış annesine  :love9:

Oğuz'da beni gördüğü zamanlarda gülüyo ama işe başlayınca kesin oda beni unutacak  :'(

birde 3,5 saat duruyo demişsin

o zaman içinde hiç mama felan içmiyomu yani  ???

°•.ℓανιηуα.•°

aytenim valla küsüyo biliyo musun. eve ilk geldiğimde bakmıyo yüzüme. bu gün yine yaptı işte öyle. babasına yapmıyo ama sadece bana yapıyo  :-[ akşama kadar anca ısınıyoz  :y25:

aytenim ben açıkçası sütümü sağıp bırakmayı düşünüyodum ama gerek kalmadı. sarper şimdi nerdeyse 4.5 aylık oldu. daha seyrek emiyo. bi de sabahları 12 ye kadar hep uyuyo. ben geldiğimde yeni yeni acıkmış oluyo. bi de öyle bi çekiyo ki sütü,vakum gibi. sanırım mide haznesi genişledi ve daha sayrek emio. ama çok emio. sanırım ondandır acıkmıyo  :dontknow:

FeHi

İyi ki Varlar Meleklerimiz  :angel12: Öznurum büyümüşde küsmeyide mi bilio yavru kırlangıç  :k06:
yerim ben onun annişine küsmesini bollll bollll kokla yerime :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

saolasın hilal teyzesi. koklarım yeine boool booollll  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

minik kuşum  :love9: :love9:

hani böööle ellerini bitişitirip,kafanı aşağı doğru indirip gıdını çıkarıp dudaklarını köfte köfte yapıp agugugugugugugu diyişin yok mu. babanla altımıza ediyoz gülmekten  :toothy10:

bi de en çok mesela emerken biri kapıyı açtığında hemen emmeyi bırakıp kapıya bakışın ve baktıktan sonra işine devam edişin öldürüyo bizi  :ehi:/color]

suzannn

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

annesinin kuzusu...

cici annen sana fış fış kayıkçıyı öğretmiş  :k06: seni dizime oturtuyorum,fış fış kayıkçı der demez başlıyosun ileri geri gidip gelmeye. başka şarkı söylüyorum yapmıyosun. sadece fış fış da  :ehi: şarkıyı kesiyorum yarısında sen de duruyosun,tekrar başlıyorum sen de başlıyosun gidip gelmeye.  :ehi:

baban sana elma uzattı dün akşam,dudaklarını şapur şupur yapıyosun. ve üstelik bunu yeni değil,uzun zaman önce yine yapmıştın...  :hungry: sanırım ek besinlere geçerken zorlanmicaz kuzum.  :hieyt:

bu gün ben okuldan gelirken kafamı bi kaldırdım evimize doğru bi baktım cici annenle pencerdesiniz. sen beni görünce başladın gülmeye. ben uçarak çıktım eve. hep böyle gül bana olur mu kuzum :love3:

seni çok seviyorum akıllı oğlum...  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

annişim... günbegün değişiyorsun kuzum. ellerini havaya dikiyosun,sonra bakıp gülüyosun,garip garip sesler çıkarıyosun,mesela dıdaklarınla baloncuk çıkararak cıvıldıyosun....

bu sabah kahkaha atarak uyanışına şahit olduk babanla ve okula o kadar zor gittik ki. seni öyle en sevimli halinle bırakıp gitmek ne kadar acı biliyo musun  :crybaby2: annen sen gülerken uykunda hemen fotoğraflarını çekti. zaten her anının fotosu var. dünya kadar fotoğraf birikti. onların hepsini tab ettiricem,PC miz bozulur mozulur nemelazım değil mi balım  :laughing7:

FeHi

:love9: :love9: :love9: MaşALLAH küçük meleğimize hep gülsün İnşALLAH

°•.ℓανιηуα.•°

amiiinnn hilalim amiiinnnn....

canım sen de açsana bi günlük. çok merak ediyorum kuzuyu  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

minnak oğluşum  :love9: :love9: :love9:

canımın içi oğlum dün sana öyle güzel şeyler aldık ki. bayramlıkların hazır bitanem  :muzz: :muzz:

veeeee ilk ayakkabımızı aldık,nike dan  :k06:

eğitici köpek de aldııııkkkk... öyle sevdin ki,resmen çıldırdın köpek konuştuğunda. bu kadarını tahmin etmioduk  :ehi:

annişinle babacınla dün izmir forum bornovanın altını üstünr getirdin bitanem. kim görse sevdi seni,sen de millete kahkahalar attın kuzucuk. o güler yüzün hiç solmasın bitanem olur mu  :love7: