♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

ne güzel bayramlıkları hazır demekki maşallah oğluşuna  bizimki nasip olursa bayramdan sonra gelicek cuma günü bayramda aramızda degil yine karnımda olucak  :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°•.ℓανιηуα.•°

bu arada oğluşum ilk montunu da geçen hafta 21 ekimde aldık. turkuaz rengi... bunu neden yazıyorum: annişin buraya yazdığımız ilklerini günlüğe geçirecek. unutur balık hafızalı anan kuzum  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: nagihannn - 28 Ekim , 2011, 12:14:12
ne güzel bayramlıkları hazır demekki maşallah oğluşuna  bizimki nasip olursa bayramdan sonra gelicek cuma günü bayramda aramızda degil yine karnımda olucak  :k06:

ayyyy ne güzel ama yaaa.. bayram hediyesi gibi olucak sıpa  :love9: annesinden bol bol beslensin bayramda.  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 28 Ekim , 2011, 12:17:49
Alıntı yapılan: nagihannn - 28 Ekim , 2011, 12:14:12

ayyyy ne güzel ama yaaa.. bayram hediyesi gibi olucak sıpa  :love9: annesinden bol bol beslensin bayramda.  :opucuk:

oyle olucak teyzesi hediye gibi gelicek inş oğlum sonra bizde sizin gibi buraya ilklerimizi yazarız inş
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°•.ℓανιηуα.•°

minişimmmm  :love3:

hafta sonunda izmirde deli gibi gezdik annecim. sen herkesin maskotu oldun tabi ki  :laughing7: çok değiştin be bitanem... saçların upuzun oldu,kilon arttı,boyun iyice uzadı.... bu gün babanla yine alışverişe çıkıcaz ve sana cam rende alıcaz  ;D yakında 5. ayın dolacak kuzum ve 6. ayının içindeyken sana yavaş yavaş elma suyu vercez  :icon_thumright:

büyük halan hafta sonu limon kesti verdi ve sen nasıl yaladın,suyunu emdin ve hiç yüzün bile ekşimedi  :k06: mandalina kemirdin,armut kemirdin. sanırım ek besinlere yavaş yavaş hazırsın kuzum  :love3:

annen seni koltuk altından tutuyo,sen resmen koşuyosun kuzum,adım ata ata gidiosun,hem de süratle,inanamıyorum,acık ayına göre davran kuzum  :ehi:

bu arada salyaların iyice arttı ve beni emerken resmen ısırıyosun. parmağımı yakaladığında damaklarını sürtüyosun maymun  :k06: deli gibi sürtüyosun hem de. kesin diş çıkıcak yavrucum....

sen bu dünyanın en tatlı,en değerli varlığısın benim için... herkes "ne var böyle çocuk büyütmeye" diyor... hep böyle akıllı ol annecim olur mu. seni çok ama çok seviyorum  :love3: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

maşallahhh sarpere akıllı bıdık allahım nazarlardan esirgesinnnn :nazar: :nazar: :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

amiiin bitanem...   :opucuk:

bazen diyorum,Allahın sevgili kuluymuşum...

aratmadı,çok şükür tadaviye gerek kalmadan mucizevi bi şekilde hamile kaldım...

çok kolay normal doğum yaşadım...

oğlum çok düzenli,kolay kolay ağlamaz,beni hep emdi şimdiye kadar,su bile vermedim...

Rabbim hep böyle devam ettirsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

ne gzel canım allah hepimize böyle sini nasip etsin inş

Aytii

anaaam yerim ben Sarperi  :hungry:

gözümde canlandırdım o hallerini  :love9: minnoş şeeyy  :opucuk: maşallah ona  :nazar: şimdi veletler çok fena çok  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 31 Ekim , 2011, 14:43:35

oğlum çok düzenli,kolay kolay ağlamaz,beni hep emdi şimdiye kadar,su bile vermedim...

cidden çok şanslı gittin bu zamana kadar bebek konusunda bundan sonrada hep şanslı ol canım benimm her şey gönlüne göre olsun sarperde annesini hep mutlu eden bi çocuk olsun ömrü boyunca allahım nazarlardan esirgesin  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 31 Ekim , 2011, 14:44:49
ne gzel canım allah hepimize böyle sini nasip etsin inş

amin canoşum... bak sanırım sırrı rahat bi hamilelik,bol bol klasik müzik dinletmek ve onu çok yürekten istemek  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 31 Ekim , 2011, 14:45:15
anaaam yerim ben Sarperi  :hungry:

gözümde canlandırdım o hallerini  :love9: minnoş şeeyy  :opucuk: maşallah ona  :nazar: şimdi veletler çok fena çok  :k06:

ah keşke canlısını görebilsen ayten,çok sıpa çoookkkkk...  :love9: hakikaten şimdikiler çok cadılar,herşeyleri önden gidio. ben kendi adıma mesela çok saftirikmişim  :laughing7:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 31 Ekim , 2011, 14:46:34
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 31 Ekim , 2011, 14:43:35

cidden çok şanslı gittin bu zamana kadar bebek konusunda bundan sonrada hep şanslı ol canım benimm her şey gönlüne göre olsun sarperde annesini hep mutlu eden bi çocuk olsun ömrü boyunca allahım nazarlardan esirgesin  :opucuk:

amin bitanem... oğuzum da  hep akıllı,hayırlı bi evlat olur  inşallah  :amin:

Aytii

bizim nesil öyleydi evet :D annemde hep anlatırda hakkat çok safmışız  :k06:

hani derler ya bebekler annenin babanın en iyi 10 genini alır diye senden benden zeki oluyolar işte  ::)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤