Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 13 Mayıs , 2010, 10:41:09
bende sabah tartıldım 67300 olmusum 700 gr gıtmıs ama fıcı gıbı gorunuyorum ve kısa kollularımın hıc bırının kolları ve gogus kısmı olmuyor sınır oldum :BangHead: :BangHead: :caca: :caca:

tebrikler canımmm azda olmana vermene sevindımm  :hello2:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

fıstık

Alıntı yapılan: tweety0555 - 13 Mayıs , 2010, 10:41:09
bende sabah tartıldım 67300 olmusum 700 gr gıtmıs ama fıcı gıbı gorunuyorum ve kısa kollularımın hıc bırının kolları ve gogus kısmı olmuyor sınır oldum :BangHead: :BangHead: :caca: :caca:

hayatım pazartesi günü olan tartını kabul edebilirim ancak şuan listeye yazamam o yüzden istersen hafta içi tartılma

ferda2

fıstık şaka maka ender saraçı aratmıyorsun bilgiler için saaol :opucuk:

fıstık

Alıntı yapılan: ferda2 - 13 Mayıs , 2010, 23:49:11
fıstık şaka maka ender saraçı aratmıyorsun bilgiler için saaol :opucuk:

rica ederim ne demek sizin için çalışıyorum :k06:

fıstık

aslında 1 günde zayıflatan 1 günde bizi eski halimize döndürebilecek bişiler arıyorum ama daha bulamadım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tweety0555

yok ben sadece sevıncımı yazmıstım fıstık cım:)))ama sabah komsuma ogleden sonra hamur alıpta hamur yapalım deme gafletınde bulundum yaw :'( :'(
bu arada sabah tonlarca gomlek pantolon verdım komsuma hemde severek gıydıklerımı...karın erıtmem lazım ama coook zor benım ısım cokk sekıl olark cok kotu duruyorum :crybaby2: :crybaby2:

fıstık

niye verdim kıyafetlerini tatlım yaaaa verme giyicez onları eski halimize kavuşucaz buna inanın lütfeeeeeeeeennnn

ferda2

Alıntı yapılan: fıstık - 14 Mayıs , 2010, 00:27:14
aslında 1 günde zayıflatan 1 günde bizi eski halimize döndürebilecek bişiler arıyorum ama daha bulamadım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
eşim bana diyorki sen git aydınlık oruçuna destek ol 1 haftada tığ gibi  olursun diyor :toothy10:

KUZEY

emzirdiğimiz için olmuyor kızlar yemeyince benden süt çıkmıyorrrrrrr :caca:

fıstık

inşallah bu ayın sonunda memeden keseceğim kızımı belki ondan sonra zayıflamam hızlanır

fıstık

bugün doktoruma dedimki zayıflayamıyorum terlemiyorum kullandığım ilaçların etkisi var mı ?

Napcan sahneye mi çıkıcan annesin sen kilonda iyi dedi :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

KUZEY

:BangHead: :BangHead: :BangHead:  kızlarbugünkına elbisemin içine girdim ama göbeğim yarım metre önden gidiyorrrr :BangHead: :BangHead:

fıstık

bende kına elbiseme sığıyorum ama o zaman bol gelen elbise şimdi üzerime oturuyor

tweety0555

hehe bende gırıyorum ama benımkı esnek oldugu ıcın :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

pazartesi yaklaşıyor bakalım kilolar ne alemde ben veremedim bu hafta sanırım ışıl hasta hiç yürüyüşte yapamadım artık görücez