Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

tweety0555

benıde aranıza alıııınnnn :crybaby2: :crybaby2:
63 ıle hamıs kaldım
76 ıle doguma gıttım
suan 67,5 um ve ıdealım 60 a dusmek ama mumkun mu bılemıyorum :crybaby2: :crybaby2:

ayrıca sımdı sedada 15 dal maydonuzu ıkıye bol dalıyla beraber ustune bır lımon sık ve yarımbardaktan fazla su koy blendırdan gecır hersaah kahvaltıdan once ıc dıyor 15 gun sonra 1 hafta ara sonra tekrar...bu yaglanmayı azaltıyormus yagları erıtıyormus...tabııkı yerlesmedı ıse :ehi: :ehi: :ehi:

DİLVİN

ÇOK KILOLU DEĞİLSİN NAGİŞCİMMM AMA FAZLALIKLARIN VAR BENIM GİBİ

BENDE ŞİMDİ AYNI SENIN GİBİYİMM

BEN YARIN TARTILCAMM

BAKALIM 1 KILO DAHA VERMIŞMIYM

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

fıstık

selcancım maalesef benim popodan yana hiç şansım yok dümdüzdür tahta gibi ama şimdi biraz var zayıflamasammıki acaba  :ehi: :ehi: :ehi:

DİLVİN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 07 Mayıs , 2010, 13:04:58
benıde aranıza alıııınnnn :crybaby2: :crybaby2:
63 ıle hamıs kaldım
76 ıle doguma gıttım
suan 67,5 um ve ıdealım 60 a dusmek ama mumkun mu bılemıyorum :crybaby2: :crybaby2:

ayrıca sımdı sedada 15 dal maydonuzu ıkıye bol dalıyla beraber ustune bır lımon sık ve yarımbardaktan fazla su koy blendırdan gecır hersaah kahvaltıdan once ıc dıyor 15 gun sonra 1 hafta ara sonra tekrar...bu yaglanmayı azaltıyormus yagları erıtıyormus...tabııkı yerlesmedı ıse :ehi: :ehi: :ehi:

SONRA BLENDIRI KIM YIKAYACAKKK  :k06: :k06: :k06: :k06:

MAYDONOZU ÖLE YESEK OLMAZMI ÜSTÜNEDE LİMONLU SU İÇERİZZZ
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

neslihan

ben birinciyim hep 1.kalıcam diet işi bir haftadır sürüyor ama kilom ne durumda bilmiyorum.Şu angelina jolie çayı ne onu da bir deneyeyim.güya ilaç içiyorum bir fayda görmedim.santevit acai berry alma düşüncesi olan varsa almasın

DİLVİN

BENIMDE ÜST BÖLGEM FAZLA YOKK

AHH O BASENLERRR

ÇOK ÇİRKİN  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

NESLİHANCIM BEN ASLA ZAYIFLAMA İLACI DOĞALDA OLSA KULLANMAYIN DERIM

BENCE EN IYI YÖNTEM HER NE KADAR YAPAMASAKTA SPOR DIYORUM  :icon_thumright:

2 AY SONRA TIĞ GIBI OLCAMMM KIZLARRR  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

unicornn

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 07 Mayıs , 2010, 13:32:54
BENIMDE ÜST BÖLGEM FAZLA YOKK

AHH O BASENLERRR

ÇOK ÇİRKİN  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

NESLİHANCIM BEN ASLA ZAYIFLAMA İLACI DOĞALDA OLSA KULLANMAYIN DERIM

BENCE EN IYI YÖNTEM HER NE KADAR YAPAMASAKTA SPOR DIYORUM  :icon_thumright:

2 AY SONRA TIĞ GIBI OLCAMMM KIZLARRR  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

aynen bende popo baldır bacak !!!

unicornn

Alıntı yapılan: DER!N - 07 Mayıs , 2010, 11:26:14
Hamile kaldığınız kiloları da yazsanıza kızlar motive amaçlı.

Ben niye kendimi soyutladıysam  :k06:
Kilo vermek değilde sıkılaşmam lazım acil tarafından.  ::)

61 kilo ile hamile kaldım 72 ile doğuma girdim 56 kiloyum.

ayyy bravo derin kaç aylktı senin bebiş 5 aylı nası da daha da zayıfladın ... ???
selcan sen de çok hoş gözüüküyosun soooaki son resimleerinden de v koysana
ben de hamile kaldıım kg ye  döndum ama 65le kalmıştım ondan 2 ay  önce 62 idim gebe kalmadan biras besiledim kendimi!!!!

DER!N

Kilo vermemeyi tercih ederdim, doğumda 7 kg. gitti ilk hafta 61e düştüm sonra da devamı geldi.

Doğumdan sonra hiçbir şey yemek istemedim ben ilk zamanlar böyle oldu,
sonra da zaten Ecrinden fırsat bulup yiyemedim ne süt oldu ne bir şey doğru düzgün.

fıstık

twetty seni pazatesi dahil edicem listeye canım

neslihancım aslında senin bizden hızlı kilo vermen lazım yani birincilikte fazla kalmazsın gibi geliyo :k06:

listeyi yenileyeceğim için tartılıp yazmayı unutmayın kızlar öpüldünüz :opucuk:

sağlıklı diyetlerrrrrrrr :wave:

fıstık

balböceğim hamile misin canım tebrik ederim ne demek seve seve silerim

allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım

Balböceği

saol cnm allah razi olsunnn bu ay hamile kalmasaydim zaten diyetteydim yani bi kac krem almistim onlari
kullanacaktim ama hamile kaldim bekliyordum sukur oldu zaten dusuk yaptigim gebeliktete diyete girmistim hamile kaldim o zaman 1 kilo vermistimmm hayirlisi olsunn ben sizin yaninia insallah dogumdan sonra basliycammm tabi rabbim nasip ederse seneye olcak  :k06: :k06:

fıstık

ay inşallah seneye biz listede olmayız ama tecrübelerimizi seninle paylaşırız tabiii

inşallah sağlıklı fıstık gibi bebeişin olur emzirirkende tüüüüüüümmmmmmmmmm kilolarından kurtulursunnnnnnnn

ferda2

fıstık pazartesimi tartılayım akşammı yani tokmu açmı liste yapacaksın ona göre aklımda tutayım yoksa pazar akşamımı tarılayım bende artık tartıya haftada bir çıkacağım günde 3 kez çıkıyorum ama sonuç aynı hiç değişmiyor 6 günde neler yaptım yazayım 155dakika spor 16 litre su içtim diyet yapmadım sonuç değişmemiş :cildir: :cildir: :cildir: :violent1: :BangHead: :caca:

Balböceği

Alıntı yapılan: fıstık - 09 Mayıs , 2010, 00:14:03
ay inşallah seneye biz listede olmayız ama tecrübelerimizi seninle paylaşırız tabiii

inşallah sağlıklı fıstık gibi bebeişin olur emzirirkende tüüüüüüümmmmmmmmmm kilolarından kurtulursunnnnnnnn
aminnn aminnnn  :amin: :amin: :amin: