25 Nisan , 2024, 20:59:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Sorma ya tamda indirim sezonu magazalara girsem bile alik alik bakiyorum kedinin cigere baktigi gibi bi kiyafetlere bi gobegime  :k06:  dedigin gibi cocuk magazalari favorim bu aralar

Esime diyorum hamilelikten sonra butun bu giydiklerimi aticam  nefret ettim cunku donusumlu giymekten dolabimi bastan yenilemek istiyorum yandik diyor  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Ağustos , 2013, 00:35:02
Sorma ya tamda indirim sezonu magazalara girsem bile alik alik bakiyorum kedinin cigere baktigi gibi bi kiyafetlere bi gobegime  :k06:  dedigin gibi cocuk magazalari favorim bu aralar

Esime diyorum hamilelikten sonra butun bu giydiklerimi aticam  nefret ettim cunku donusumlu giymekten dolabimi bastan yenilemek istiyorum yandik diyor  :k06:
aynen bende igrendim resmen hamile elbiselerimden  :igrenc: cok cesit var ama yetmiyo hergün bitane giysem haftaya gene bastan  :ehi: :ehi: :ehi: bide yaz olunca kötü hergün disardasin insan özeniyo ama napalim az kaldi  :hello2: :hello2: :hello2: kis boyu  evdeyiz vercez kilolari yaza kadar zayiflicaz veee elbiseler alcaz kendimize  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

**fatoş**

slmlar arkadaşlar ben doğum yapalı iki buçuk yıl oldu yani kızım büyüdü hamilelik kilolarımdan çoktan kurtuldum ama tabii boğazını tutamayan biriyim şu an 64 65 arası gidip geliyorum hedefim 60 kiloya ulaşmak boyum 1 69 tek başıma yapamıyorum burdaki arkadaşların bana cesaret ve destek olacağını ümit ediyorum bencede lütfen birlikte zayıflayalım .. :) :k06:

xxcansuxx

fatoş bu sayfa sayesinde verilen kilolar havada uçuştu çoğu arkadaş istedikleri hedeflerin altına bile düştü...
inş. sende kurtulursun kilolardan veeee 2.bebek gelir belki  :k06: :k06: :k06:
bende herkesi 2ye davet ediyorum noluyorsa bana  :ehi: :ehi:

**fatoş**

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Ağustos , 2013, 21:50:41
fatoş bu sayfa sayesinde verilen kilolar havada uçuştu çoğu arkadaş istedikleri hedeflerin altına bile düştü...

üçüncü demek istedin sanırım ben zaten iki çocuk annesiyim :) inş bende kurtulurum bu kilolalardan kendimi sevmiyorum böyle :(

xxcansuxx

Alıntı yapılan: **fatoş** - 15 Ağustos , 2013, 22:44:14
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Ağustos , 2013, 21:50:41

üçüncü demek istedin sanırım ben zaten iki çocuk annesiyim :) inş bende kurtulurum bu kilolalardan kendimi sevmiyorum böyle :(
evet arkadaşım ya 2 çocuk varmış sende maşaallah genç yaşta  :nazar: :nazar:

**fatoş**

rabbim bağışlarsa evet büyük konuşmayım ama çocuk devri kapandı bizde son noktayı koyduk yani darısı isteyenlerin başına .. erken evlenmenin zararımı faydasımı desem :)

**fatoş**

bugün itibarı ile diyetime başlamış bulunmaktayım aslında bikaç gün oldu başlayalı ama ablamlar filan geldi ve dayanamayıp yedim o yüzden bugün başlamış sayıyorum kendimi sabah tartıldım ve 64,4 kilo kg geldim 12 gün sonra hem doğum günüm hem evlilik yıl dönümümüz o yüzden ozamana kadar ne kadar zayıflayabilirsem kar benim için ama hedefime ulaşırmıyım kısa zamanda bilmiyorum ama bi yerden başlamak gerek bol şans kendime .. :hello2:

swen

BU GECE ÇOK BAŞARI HİKAYESİ OKUDUM BU KONUDA VE ÇOK SİNİRİM BOZULDU ASLINDA AKŞAM PANTOLON ALDIM 2 TANE 46 BEDEN  :crybaby2: BÖYLE NEREYE KADAR GİDİCEM BEN YA 80 KİLOYUM HAMİLELİKTE ALDIĞIM KİLOLARI VERDİM (99.5) LA DOĞUMA GİRDİM KIZIM 14 AYLIK  20 KİLO NASIL GİTTİ ANLAMADIM BAŞA DÖNDÜM YANİ KOCAM ZAYIFLAMAMI ÇOK İSTİYOR YAŞINDAN ÇOK BÜYÜK GÖSTERİYOSUN DİYOR BUARADA 30 YAŞINDAYIM VE 164 CM BOYUM 
SONUÇ OLARAK KENDİMİ ACAYİP MUTSUZ HİSSEDİYORUM BEN BU KADAR İRADESİZ Bİ KADIN DEĞİLİM YARIN BAŞLIYORUM AZ YEMEYE DİYET YAPAMIYORUM DÜZENLİ BAKALIM SONUM NE OLACAK 3-5 GÜN AZ  YİYEBİLSEM MİDEM HEMEN KÜÇÜLÜYOR GİBİ OLUYOR  OFFFF YİNEMİ KENDİMİ KANDIRIYORUM ACEBA  YA KARNIM TOKKEN HEP TAMAM BAŞLIYORUM DİYETE DİYORUM AÇKEN GÖZÜM DÖNÜYOR  :violent1:
bebeğim geliyor

**fatoş**

Alıntı yapılan: swen - 17 Ağustos , 2013, 00:22:06
BU GECE ÇOK BAŞARI HİKAYESİ OKUDUM BU KONUDA VE ÇOK SİNİRİM BOZULDU ASLINDA AKŞAM PANTOLON ALDIM 2 TANE 46 BEDEN  :crybaby2: BÖYLE NEREYE KADAR GİDİCEM BEN YA 80 KİLOYUM HAMİLELİKTE ALDIĞIM KİLOLARI VERDİM (99.5) LA DOĞUMA GİRDİM KIZIM 14 AYLIK  20 KİLO NASIL GİTTİ ANLAMADIM BAŞA DÖNDÜM YANİ KOCAM ZAYIFLAMAMI ÇOK İSTİYOR YAŞINDAN ÇOK BÜYÜK GÖSTERİYOSUN DİYOR BUARADA 30 YAŞINDAYIM VE 164 CM BOYUM 
SONUÇ OLARAK KENDİMİ ACAYİP MUTSUZ HİSSEDİYORUM BEN BU KADAR İRADESİZ Bİ KADIN DEĞİLİM YARIN BAŞLIYORUM AZ YEMEYE DİYET YAPAMIYORUM DÜZENLİ BAKALIM SONUM NE OLACAK 3-5 GÜN AZ  YİYEBİLSEM MİDEM HEMEN KÜÇÜLÜYOR GİBİ OLUYOR  OFFFF YİNEMİ KENDİMİ KANDIRIYORUM ACEBA  YA KARNIM TOKKEN HEP TAMAM BAŞLIYORUM DİYETE DİYORUM AÇKEN GÖZÜM DÖNÜYOR  :violent1:

insan istedikten sonra yapamayacağı hiç bişey yoktur bence canım yeterki iste ve kararından dönme benimde vermem gereken 4 5 kilom var bence insan yanında birilerini olduğunu anlayınca gerçekten başarıyo ben diyet yapmaktan nefret ediyoerum çünki yemeği çok seviyorum ama zayıfta kalmak istiyorum ( he rkadın gibi ) bence birlikte başarabilirizz... umudunu yitirme herkes neler başarmış sende yapabilirsin :icon_thumright:

Esmaa

benimde 4 5 kilo fazlam var bende zayıflamak istiyorum ama bir türlü beceremiyorum doğum yapalı 11 ay olcak kızım hala emiyorbenim daha çok sıkılaşmaya ihtiyacım var pilates yapmak istiyorum nasıl yapcaksam artık bu iradesizlikle :suclu: :suclu: :suclu:

**fatoş**

diyete başladım bir türlü devamını getiremedim bir haftadır gelen giden misafir eksik olmadı bahane sanki nefret ediyorum kendimden yaa offf vereceğime aldım sanki kendimi toplayıp yarın yeniden devam etmeliyim irademe sahip olamıyorum  :violent1: :violent1: :violent1:

swen

Ben her zayif birini gordugumde yarin kesin diyete basliyorum diyorum ama
Sabah olunca bitiyor bu kadar iradesiz bi. Ben varım herhalde ya kendimden
Nefret ediyorum resmen allahım bi mucize olsa. Zayıflasam:-)
bebeğim geliyor