23 Nisan , 2024, 14:54:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

fıstık

09 Mayıs , 2010, 01:39:26 #120 Son düzenlenme: 09 Mayıs , 2010, 01:42:33 fıstık
KIZLAR PAZARTESİ SABAH AÇ KARNINA TARTILIN VE GÜN İÇİNDE BURAYA YAZIN AKŞAM LİSTEYİ YAPARIM

AKŞAM VÜCUDUMUZ SU TOPLAMIŞ OLUYOR AKŞAMKİ TARTILAR DOĞRU OLMAZ HİÇBİR ZAMAN

AÇ KARNINA VE ÜZERİNİZDE GİYSİ YOKKEN TARTILICAKSINIZ UNUTMAYIN

ertl

of ya ben neden diyet yapamıyorum

bir başlasam devamı gelir ama başlayamıyorum ki :crybaby2:

ferda2

Alıntı yapılan: fıstık - 09 Mayıs , 2010, 01:39:26
KIZLAR PAZARTESİ SABAH AÇ KARNINA TARTILIN VE GÜN İÇİNDE BURAYA YAZIN AKŞAM LİSTEYİ YAPARIM

AKŞAM VÜCUDUMUZ SU TOPLAMIŞ OLUYOR AKŞAMKİ TARTILAR DOĞRU OLMAZ HİÇBİR ZAMAN

AÇ KARNINA VE ÜZERİNİZDE GİYSİ YOKKEN TARTILICAKSINIZ UNUTMAYIN

tamam canım saol öptm

fıstık

Alıntı yapılan: tuğba rana - 09 Mayıs , 2010, 02:36:43
of ya ben neden diyet yapamıyorum

bir başlasam devamı gelir ama başlayamıyorum ki :crybaby2:

Tatlım sadece tatlıyı hamurişlerini kaldırsan bile bir nevi diyet yapmış olursun üzülme bukadar

swen

SELAM KIZLAR BENİDE ARANIZA ALIRMISINIZ HENÜZ BEBEĞİM YOK AMA ŞİMDİDEN KİLOM ÇOK BOY 1,63 KİLO 76 ACİLEN KİLO VERMEM LAZIM AMA ÇOK İRADESİZİM YEMEK KONUSUNDA BENDE HAFTADAN HAFTAYA TARTILIP YAZACAĞIM BAKALIM NE KADAR VEREBİLECEĞİM YADA KAÇ GÜN YAPABİLECEĞİM HERKESE İYİ DİETLER
bebeğim geliyor

neslihan

düzen tutturamadım ama tutturucam kızlar zayıflıycam.ben en çok zayıflamayı 2.bebeğim için istiyorum.zamanı geldiğinde Allah ın izniyle 2.bebeğime hamile kaldığımda bu kadar kilo çok riskli olur Allah korusun

fıstık

swen listeyi yarın yapıcam tatlım senide yarın yazarım

fıstık

Kızlar tartıda yüzümüz gülmeyebilir buna bende dahilim belki çok az kilo verdik belki veremedik belkide üstüne aldık PES ETMEK YOK !

Bu haftayı bir gözden geçirmemiz lazım

_Yeterince su içtik mi?
_Yeterince egzersiz yaptık mı?
_Aburcubur yedik mi?
_Kilo veremicem diye kaygılandık mı? Bu önemli çünki düşünce gücü diye birşey var ve bu bile kilo verimini etkiliyor.

Yapabileceğimiz birkaç şeyide eklemek istiyorum

Hepimiz beğendiğimiz ama 1 beden küçük kıyafet alacağız elbise olur pantalon olur farketmez

Buzdolabindaki ve mutfak dolabındaki bütün kalorili şeyleri yok edeceğiz

Görebileceğimiz daha doğrusu gözümüzün önünde olacak biryere son çekilmiş bir resmimizi asacağız ki hırs yapalım

Tatlı börek çörek yemek zorunda kalırsak yada canımız çok isterse aklımıza onların kilolarca yağdan yapıldığını gözümüzün önüne getirip bu yağları yediğimizi düşünüp tiksineceğiz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

DÜŞÜNÜN CANIMIZ NASILDA KEK İSTİYOR KAKAOLU,MOZAİK,SADE YADA CEVİZLİ ÜZÜMLÜ ÇEŞİT ÇEŞİT MİSSSSSS GİBİDE KOKUSU

BURNUMUZA GELİYOR :hungry: :hungry: :hungry:

KEKTEN ISIRACAĞIMIZ ANI DÜŞÜNÜN NASILDA BİZİ CEZBEDİYOR KEKİ ELİMİZE ALIYORUZ TAM ISIRACAĞIZ O DA NE ELİMİZDE BİR PAKET

MARGARİN DURUYOR KOCA BİR PAKET MARGARİN ISIRIYORUZ AĞZIMIZIN İÇİ YAĞ DOLU VICIK VICIK YAĞ YİYORUZ :igrenc: :igrenc: :igrenc:

KEKİ YİYEMEDİK BU SEFER CANIMIZ CİPS İSTEDİ YADA KIZARMIŞ PATATES CİPSİ ELİMİZE ALDIK ELİMİZ YAĞ OLDU ÖNEMLİ DEĞİL

BİRAZDAN AĞZIMIZA ATACAĞIZ DERKEN ELİMİZDE BİR SÜRAHİ DOLUSU ÇİÇEKYAĞI İÇİYORUZ LIKIR LIKIR HERYERDEN YAĞLAR DAMLIYOR

MİDEMİZ BULANIYOR VE VEEEEEEE :igrenc: :igrenc: :igrenc:

EEEEEEEE NE DERSİNİZ İŞE YARADIMI KEKLER POĞAÇALR BÖREKLER MARGARİN VE YAĞ DOLU :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

ferda2

günaydın kıslar ben tartıldım 67.500 geliyorum size şu sorum olcak aç karnına ve tok tartıldığınızda aradaki fark kaç kilo yada kaç gr oluyor yazarsanız memnun olurumbende 1kilo ile 1.300gr arası değişiyor size söz veriyorum haftaya kadar tartılmayacağım bence fıstık yeni kıyafet almaya gerek yok hamile kaldığım için geçen yılki kıyafetimi giyemedim şimdide olmuyor ona bakıp iç çekiyorum :honk: :crybaby2:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş) - 06 Mayıs , 2010, 21:55:46
cnmm sen ne diosun boyun 173 55 kilo manken mi olcn kızzz :k06: 60 ii sana
[/quote
55 olamam zaten ben yaa o sadece bir hayallll.. :-\  hamilelk kiloma döneyim bari ama neyse neyse 60 ı bulayımda sonra düşüneyim demi  :) :)

Demet_dk

bende bugün itibariyle zayıflamaya karar verdim
5 kilo daha alırsam dğum kiloma ulaşmış olacağım  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

sabah kahvaltıda sadece 1 dilim ekmek yedim
çay içmedim şeker kullanmayayım diye  :basardim:

benim en büyük yanlışım abur cubur yemek cips çkolata vs
artık yemicem kesinlikle

fıstık

Lıstede olan hanımlar kilolarınızı yazın yeni liste yapabilmem için kilolarınızı bilmem lazım

Bende sabah tartıldım 68.200 geldim gram gram gidiyo mübarek angelina jolie çayıda bi işe yaramıyo bu arada

unicornn

Demet_dk