Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

fıstık

26 Nisan , 2010, 22:31:57 Son düzenlenme: 30 Nisan , 2010, 09:17:01 g10ca
Kızlar sizde benim gibi doğum sonrası kilolarınızdan şikayetçi misiniz?

Zayıflamak istiyor diyete başlayıp 3 gün sonra ara mı veriyorsunuz.

O zaman birlikten kuvvet doğar düşüncesiyle bende bu konuyu açtım

Her pazartesi buraya kilolarımızı yazalım bakalım herkes ne kadar zayıflamış birbirimizi motive edelim

Ayrıca yaptığımız diyetleri yada o gün yediğimiz şeyleride buraya yazabiliriz

İLK olarak ben yazayım 68,6 kilom hedefim 60 kilo olmak bakalım kaç ayda ulaşıcam bu kiloya

fıstık

SABAH

2 dilim kepekli etimek

1 dilim beyaz peynir

domates salatalık

ÖĞLE

1 kase çorba

1 kase yoğurt

1 adet elma

AKŞAM

1 kase çorba

4 adet köfte

salata

ARA ÖĞÜNLER

elma ve yulaflı bisküvi yedim çay içtim bakalım sizler neler yediniz

fıstık

herkes zayıf anlaşılan napalım bende kendimle yarışırım

βαlκιz

benimde kilo vermem gerekiyoooo  :sad1:
ama ben rejim yapamam gece yemesem kilo vercem ama ben asıl gece çok yiyorum
:sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

mrb canım ben nagehan

bende o kiloları gece çikolata yediğim için aldım şimdi gece acıkırsam kuru kayısı ve yulaflı bisküvi yiyorum 72 kilodan 2 ayda 68.6 kg ye düştüm

eğer sende böyle yaparsan verebilirsin

βαlκιz

ben gülşah merhaba
ben sabah kahvaltı yapmıyorum ance eşim yada başkası olursa kahvaltı yaparım
direk yemek yiyorum yada hiç bişey yemiyorum akşama kadar
akşam olunca çok yiyorum  :crybaby2: geçen hafta tartıldım 58 kiloydum 8 kilosu gitsee yeter
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

işte akşama kadar bişi yemeyip akşam yiyince çok yiyosun oruçtaki gibi canın herşeyi istiyo

ben artık hamur işlerini kurabiyeleri tatlıları bıraktım yemiyorum kepekli yulaflı bisküvi yiyorum canım tatlı bişi isteyince yada kurukayısı

birde funda ve yeşil çay içiyorum çok şükür bebeğimede dokunmuyo

βαlκιz

ben bi ara çok kilo verdim hiç yemek yemiyodum
sonra durdum durdum bogazım bi açıldı daha durduramıyorum  :k06:
aslında takmıyorum kiloyu ama olmfasada iyi olur  :'(

ferda2

ben de rejim yapmaya çalışanlardanım ama adet oluyorum kilom arttı adetim bitince eskiye inermi ben 68 kiloyum 63 e düşmek istiyorum ben önceden çoooook yiyordum şimdi daha az yiyorum ama tatlıyı seviyorum emzirirken ayda 2 kilo verdiren diyeti yapmaya çalışıyorum haftada 4 yada 3 kez kendimce spor yapıyorum 20 dakika ile 40 dakika arasında değişiyor kilom ama şimdi ara vrdim ben ve kızlarım hastayız :honk:

fıstık

ferda 2 geçmiş olsun canım ben adet olamayanlardanım kilomu ona bağlıyorum çünki adet olmayınca metabolizma yavaşlıyormuş

doğum yapalı 11 ay oldu ve sanırım süt koruyo adet olmuyorum

aslında doğum yaptım 79 kiloyla sonra 73 den 64 e düştüm 2 ayda ama ne olduysa ondan sonra iştahım açıldı tekrar 72 kiloya çıktım

acayip tatlı isteğim vardı öyle çok çikolata yiyordum ki hele gece emzirmeye kalkınca offff

şimdi güç bela 2 ayda 3,5 kiloyu zor verdim

istiyorumki yanımda diyet arkadaşlarım olsun ve beraber zayıflayalım

ertl

bende zayılamayı istiyorum ama nedense olmuyo

kızımda 17 kilo vermistim ama oğlumdan sonra aldığım kiloları veemedim daha  :y25: :y25: :y25: :y25:

fıstık

tuğba rana mrb hoşgeldin

burda inşallah hep beraber zayıflayacağız birbirimizi motive edelim gidecek bu kilolar diyelim eski halimize dönelim ben çooooooookkk istiyorum

ertl

ben artık iyice sıkıldım şu kilolardan

emzirdiğim için tam bir diyet yapamıyorum

inş gider  :-\

enin kaç kilo fazlan var canım

fıstık

eski kiloma tam 10 kilo var boyum 177 şuan 68 kiloyum eskiden 58dim hamile kalmadan önce yani

5 kilosunu bile versem razıyım

sen kaç kilosun

ertl

ben 78 im ama 60 65 arası olmam lazım nerden baksan 15 kilo gidecek inşallah  ::)