Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ezoo - 11 Mart , 2010, 13:21:32
Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 11 Mart , 2010, 11:01:18
pazartesı gıtcem canım dr la tarıh belırlıcez eger kordon yıne bogazındaysa :crybaby2:

eger duzelmısse normal gunumu beklıcem ama ben karar verdım sezeyan olcam ...muhtemelen 21 mart  :-\

ayşem üzme sen kendini bişey olmıycak Allahın izniyle yavrumuza  :amin: :amin: :amin: hareketlerini takip et hayatım

:occasion5: :occasion5: :occasion5: eymenimizde geliyor  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

hayırlısı olsun önemli olan sizin sağlığınız doğum şekli hiç önemli değil canım stres yapma sakın  :opucuk: :opucuk:

takipteyim canım çok sağol...artık normalı bekleyemıcem pzartesı sezeryan ıcın gun alıcam kesın ... :y25:

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 11 Mart , 2010, 11:01:18
pazartesı gıtcem canım dr la tarıh belırlıcez eger kordon yıne bogazındaysa :crybaby2:

eger duzelmısse normal gunumu beklıcem ama ben karar verdım sezeyan olcam ...muhtemelen 21 mart  :-\

aysecimmm kendini varya cokk yipratiyorsun yiyip bitiriyorsun ama boyle olmaz canimmm biraz olumlu dusunmeye caliss surekli birsey olucakmis gibi hareket etme.. sen oturusuna egilip kalkmana dikkat et canim yeter..  :opucuk: :opucuk:anliyorum seni kim olsa boyle birseye uzulur ama hersey doktorunun kontrolu altinda neticede.. hastaneden geldiginden beri surekli bu konuda korku olumsuz seyler yaziyorsun kuzumm.. yipratma kendini bu kadar.. sen uzulme bak bizide uzme burada olurmuu canim.. :flowers: :flowers:

мiŁenα.

:sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

elimde olsa ama diyorum ya şuan haraketler iyionun için biraz daha iyiyim :'(

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

мiŁenα.

sarisinn

ayşe canım nasılsın..şimdi okudum...kesin sezeryanmı olacaksın..herşeyin hayırlısı olsun.kendini üzme olurmu..allahın izniyle bebeğini kucağına alacaksın...

мiŁenα.

amin canım benim...dinleniyorum bol bol ...az kaldı pazartesi gün isticem kavuşim artık ogluma :amin: :amin: :amin:

betüs26

AYŞECİM AZ KALDI HADİ HAYIRLISI ALLAH SAĞLIKLI BİŞEKİLDE KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİNDE  SEZERYAN NORMAL FARKETMEZ BİTANEM NE GÜZEL OĞLUNU KOKLIYCAKSIN YAKINDA ÖPÜCEKSİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

burcum

şekercim benim bildiğim sırt üstü yatmak iyi değil kordon dolanması için de sol tarafına yat en güzeli
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin

мiŁenα.

burcucum tşk ederim cnaım...dr da aynısını dedi bugün ben sag yada sol tarafa yatsam oglum tekmelıyordu hep korkuyordum meger ole daha ıyımıs...artık sol veya sagıma yatıcam :muzz: :muzz:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 12 Mart , 2010, 21:39:34
burcucum tşk ederim cnaım...dr da aynısını dedi bugün ben sag yada sol tarafa yatsam oglum tekmelıyordu hep korkuyordum meger ole daha ıyımıs...artık sol veya sagıma yatıcam :muzz: :muzz:
eveeet canimmm her zaman sag ve soluna yat özellikle soluna.. bende korkardim ezecegim diyee onlari dusunceye bakk insan nasil ezebilirki ;D ben ne sagimda nede solumda rahatim tekmeler basliyor o zaman,  sirt ustu yatmayin  diyor doktorlar.

мiŁenα.

evet canıım benım ya dr ole dedı ben korkuyordum yatmaya sagıma soluma cunku cok tekmelıyordu meger kan akımı daha rahat oluyormus...

bugece hep sag ve sol yaptım ama kasık agrısından geberdım :suclu: