Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

betüs26

DUYGUCUM HADİ HAYIRLISIYLA İNŞALLAH YARINDA GEÇSİN TÜM SIKINTILARIN BİTİCEK MELEĞİNE KAVUŞACAKSIN ALLAHIN İZNİYLE MELEĞİNDE SENDE ALLAHA EMANET OLUN CANIM

SiRiNe

Alıntı yapılan: betüs26 - 15 Mart , 2010, 22:32:23
DUYGUCUM HADİ HAYIRLISIYLA İNŞALLAH YARINDA GEÇSİN TÜM SIKINTILARIN BİTİCEK MELEĞİNE KAVUŞACAKSIN ALLAHIN İZNİYLE MELEĞİNDE SENDE ALLAHA EMANET OLUN CANIM
betuscum sag olasinn canimm guzel dualarin icinn aminn insaalah az kaldi  :amin: sende sagliklica minigine kavusursun insaaallah  :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

duygucum nasılsın tatlım  :opucuk:
yarın doguma gıdecekmısın

SiRiNe

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 16 Mart , 2010, 00:37:11
duygucum nasılsın tatlım  :opucuk:
yarın doguma gıdecekmısın
sibel canimm iyiyim sukurler olsunn sen nasilsinn  :opucuk: yok canim yarin tahlill verip son islemleri yaptiracagim carsamba gunu sabaha insaallah dogum, aslinda yarinaydi ama doktor cuma gunu arayip tekrar bir gun ileri atti tarihi ... yani carsambaya insaallah dua edinnn  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ıyıyım canım annem umreye gıttı bıraz huzunluyum aslında kutsal yere gıttıgı içinde sevınıyorum ne bıleyım işte gecer ınsallah  :y25: :y25:
canım ınan hep dua edıyorum aklıma gelen herkese rabbım yardımcın olsun ınsallah saglıkla yavrularını kucagına alacaksın  :amin: :amin: :amin:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 16 Mart , 2010, 00:43:02
ıyıyım canım annem umreye gıttı bıraz huzunluyum aslında kutsal yere gıttıgı içinde sevınıyorum ne bıleyım işte gecer ınsallah  :y25: :y25:
canım ınan hep dua edıyorum aklıma gelen herkese rabbım yardımcın olsun ınsallah saglıkla yavrularını kucagına alacaksın  :amin: :amin: :amin:

ayy masaallah teyzemizee Rabbim kabul etsinn umresini bizede nasib olur insaallah, :amin: sag olasin canimm bende sizlere dua ediyorum doguma gitmeden önce kagida yazacagim isimleriniiz girmeden dua edecegim hepinize dogum yapan kadinin  duasi kabul olurmus can verirse o yolda sehit olur dinimizce

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: SiRiNe - 16 Mart , 2010, 00:46:48

ayy masaallah teyzemizee Rabbim kabul etsinn umresini bizede nasib olur insaallah, :amin: sag olasin canimm bende sizlere dua ediyorum doguma gitmeden önce kagida yazacagim isimleriniiz girmeden dua edecegim hepinize dogum yapan kadinin  duasi kabul olurmus can verirse o yolda sehit olur dinimizce
amın  canım bende çok gıtmek ıstıyorum babam soz verdı ılerde benıde goturecek
ayyyy canım allah razı olsun senden
için rahat olsun ben burada senın için dua okuyacam
allahım kolaylık versın ınsallah  :amin: :amin: :amin:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 16 Mart , 2010, 00:50:30
Alıntı yapılan: SiRiNe - 16 Mart , 2010, 00:46:48

amın  canım bende çok gıtmek ıstıyorum babam soz verdı ılerde benıde goturecek
ayyyy canım allah razı olsun senden
için rahat olsun ben burada senın için dua okuyacam
allahım kolaylık versın ınsallah  :amin: :amin: :amin:

amiiiiiiiin canim  :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

fenci10

merhaba kızlar 37+5 oldum ve dün doktor muayenemiz vardı.alttan muayene etti çatın müsait normal doğurabilirsin dedi.ve bebişimin başına değmiş öle dedi :D

kan idrar nst falan yapıldı herşey normal çıktı çok şükür.

beni iyice heyecan bastı.bi de bebiş iyice aşağı indi gibi geliyo..karnıma kramplar giriyo.

ben de normal istiyodum zaten epiduralden de vazgeçtim.çatır çatır doğurcam inş....
:muzz: :muzz: :muzz:

мiŁenα.

sevindimc anım benım oh ne guzel haber :nazar: :nazar:

bende normal ıstıyrodum hemde epıdural almadan :basardim: :basardim: ama olmadı :'(

:love9: :love7: :love9:

fenci10

olsun ayşecim hayırlısı böleymiş bebişlerimiz sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil.
senin de az kaldı rabbim sağlıklı doğumlar versin...

sarisinn

Alıntı yapılan: fenci10 - 18 Mart , 2010, 14:00:24
merhaba kızlar 37+5 oldum ve dün doktor muayenemiz vardı.alttan muayene etti çatın müsait normal doğurabilirsin dedi.ve bebişimin başına değmiş öle dedi :D

beni iyice heyecan bastı.bi de bebiş iyice aşağı indi gibi geliyo..karnıma kramplar giriyo.

ben de normal istiyodum zaten epiduralden de vazgeçtim.çatır çatır doğurcam inş....

canım bikaç hafta sonra benide alttan muayene edecek doktor normal doğurabilirmiyim diye.bebeiş şimdide kiloluda..merak ettiğim alttan muayene çok acıtıyomu.canın fazla acıdımı..

fenci10

Alıntı yapılan: SaRıŞıNN.. - 20 Mart , 2010, 18:58:23
Alıntı yapılan: fenci10 - 18 Mart , 2010, 14:00:24

canım bikaç hafta sonra benide alttan muayene edecek doktor normal doğurabilirmiyim diye.bebeiş şimdide kiloluda..merak ettiğim alttan muayene çok acıtıyomu.canın fazla acıdımı..

hayır canım acımadı kendini kasma anlık bişey zaten.beni çok korkutmuşlardı ama kendi kendime cesaret verdim kasmadım ve acımadı tabi çok hoş bişey değil...
allah yardımcın olsun canım..

✿sweet_sweet✿