yumurta akı kıvamında uzayan akıntı geldiği gün hamile kalanlar ???

Başlatan melekbade, 05 Ağustos , 2013, 02:14:36

« önceki - sonraki »

melekbade

arkadaşlar merhaba...aranıza yenı katıldım...bir  yıllık evlıyım ve 4 aydır bebıs ıstıyoruz ama olmadı daha...ben pko hastasıyım önceden yanı hıc ılac kullanmazken 40 günde bır falan adet olurdum..ozman daha evlenmemıstım ve yumurtlama akıntısı falanda bılmıyordum ne demek olduğunu...ama bazen lavobada uzayan bır sıvı geldıgını farkederdım...sonra evlenince tedaviye başladım 4 aydır progestan kullanıyordum ve bu sure boyunca adetım 28 güne bır gelmeye başladı ancak hıc o uzayan akıntıyı goremedım..bu ay bende anormal bır durum oldu soyle kı 5 temmuzda tam günümde adet oldum 9 temmuzda bıttı 17 temmuzda tekrar adet oldum ve 8 gun surdu 24 temmuzda bıttı..doktora da gıttım normal adet gormussun dedı...yanı ayda ıkı kez adet oldum ..27 temmuz gecesı tesaufen yıne o uzayan akıntıyı gordum  kı aylardır takıp ettıgım ıcın bılıyorum hıc gelmıyordu yanı yumurtlama olmuyordu...bu ay oldu sanırım...merak ettıgım sey su bu akıntı yumurta çatlayınca oluyor dıye bılıyorum...bız 26 sında çalışmıştık akıntıyı görünce 27 de de calıstık..ve hesaplayıcılara göre31 temmuz yumurtlamam dı ozmanda calıstık...bugun sol kasıgımda ara ara batma oldu..cok merak edıyorum..bu sekılde akıntı takıbı yapıp uzayan akıntının geldıgı gun ilişkiye gıren ve hamıle kalmayı başaran var mı acaba :icon_scratch:[font=

Balböceği

Genelde öyle oldugunu söylerler.. Ben hiç yaşamadım bu ay nasıl hamile kaldım onu bile bilmiyorum..  ::)