Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

mavişimmm

sevilcimm normal bunlarrr.ben yaklaık1 haftaya yakındır aynısınıyaşıyorummm.ağrılarr çokk kötü geliyooo.yüreyemiycek hale gelıyorummm.amaa bu ağrıların en iyi ilacı uzanmakk canımm.dikkat et kendıneeee

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

uzaniyorum saten cnm koltugu cürütdüm saten hamilelik boyunca  :k06: :k06:

yedigimi geri cikardim offf baslamasin bu bulantilar yine yaaa ..... :amin: :amin:

мiŁenα.

bendede mıgde bulantısı var canım son ayalra dogru oluyor snarsam

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ay ilk aylar ne cekdim ben bulantilar yüzünden bide aynisini son aylarda mi cekicez ya offfffffffff....

ecrin hanim sen bi dogda bak ben sana ne yapcam  :binkybaby: :binkybaby:

мiŁenα.

< ESLAL >

hiç heveslenmeyen kızlar onlar doğduktan sonrada çektirmeye devam ediyorlar  bende öyle diyordum ama daha bana sıra gelmedi :laughing7:
biz 2 gecedir ayaktayız avaz avaz ağlıyor babamız isyanlarda öflaye pöfleye bi kaldı bu gece  :suclu:

мiŁenα.

:k06: :k06: :k06: kocan erken sıkılmıs :k06: :k06: :k06: :k06: aferın pamuguma uyutmamıs sızı :k06: :k06:

anam benım oglumda dogcakta annesını uyutmıcakmı yerım onun popişini :D :D

< ESLAL >

:k06: :k06: valla sorma sıkılmak değil değil hayatım nie ağlıyo die hiç ağlamıycak onun kızı dayanamıyormuş ben napim diyrum olsun ben varken ağlamasın dio  :k06:
nisa 2 gündür gündüzleri uyumuyor doğru düzgün akşam oluncuda uyku iice sıkıyor ve zabdedilmez hale gele geliyor  :y25: napıcam hiç bilmiyorum  :dontknow:

мiŁenα.

kıyamam pamuguma ;D

anason falan otur bırsreyelr ver uyusun dıye...acaba agrısı sıkıntısı mı varda uyumuyor yoksa keyıftenmı :binkybaby:

SiRiNe

asiri derecede midem yaniyorr asitli icecekler iyi gelirmis dogrumu? kizlar bende bu belirtiler cok gec basladi yani normalinde 30 haftalarin basinda derlerdi ama , mide yanmasi kabizlik felan,simdi basladi..

мiŁenα.

canım hıc baslaayanlar var bendede mıgde bulantısı ılk 3 ay oldu sonrasında olmadı son aylarımda yıne basladı ama cok hafıf :igrenc:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 03 Mart , 2010, 15:49:51
canım hıc baslaayanlar var bendede mıgde bulantısı ılk 3 ay oldu sonrasında olmadı son aylarımda yıne basladı ama cok hafıf :igrenc:
benimde tam tersi mide bulantimm gectiii Allahimm ;D ;D ;D

мiŁenα.

vadi= muge & melis

3 haftaam kaldııııııııı sonra ben de burdayım  :muzz: :muzz:  :occasion5:

мiŁenα.