Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

sarisinn

Alıntı yapılan: fenci10 - 20 Mart , 2010, 19:54:09
Alıntı yapılan: SaRıŞıNN.. - 20 Mart , 2010, 18:58:23
Alıntı yapılan: fenci10 - 18 Mart , 2010, 14:00:24
merhaba kızlar 37+5 oldum ve dün doktor muayenemiz vardı.alttan muayene etti çatın müsait normal doğurabilirsin dedi.ve bebişimin başına değmiş öle dedi :D

kan idrar nst falan yapıldı herşey normal çıktı çok şükür.

beni iyice heyecan bastı.bi de bebiş iyice aşağı indi gibi geliyo..karnıma kramplar giriyo.

ben de normal istiyodum zaten epiduralden de vazgeçtim.çatır çatır doğurcam inş....
:muzz: :muzz: :muzz:

canım bikaç hafta sonra benide alttan muayene edecek doktor normal doğurabilirmiyim diye.bebeiş şimdide kiloluda..merak ettiğim alttan muayene çok acıtıyomu.canın fazla acıdımı..

hayır canım acımadı kendini kasma anlık bişey zaten.beni çok korkutmuşlardı ama kendi kendime cesaret verdim kasmadım ve acımadı tabi çok hoş bişey değil...
allah yardımcın olsun canım..

sağol canım.inan çok rahatlattın beni..okadar korkuttularki beni..naqpacam diye düşünüyodum.yok bileğine kadar sokuyo elini yok çok cırladım.yoknasıl dayanacan..inan doktora gitmemeyi bile düşündüm.hayırlısı olur inşallah..

✿sweet_sweet✿

bende alttan muayene olacagim 31 martta.. umarimm sorun olmazz doktorr acilma varsa bebegin basina bile dokunabiliyoruz dedi..  ::) ::)yada benmi yanlis duydumm :tongue3: :tongue3: korktum valla iyicee.. tam olarak neye bakiliyorr ve nasil olacak hicbirr bilgim yokk aklim karisti iyicee ??? ???  sanirim yine alet yardimiyla bakilacakk.. su gunlerde bi gecseydi hayirlisiylaa..

sarisin arkadasimm seninle ayni gundu sanirim dogumlarimizz ugramadin epeydirr umarim iyisindirr..

fenci seninde cokk az kaldi hadi hayirlisi canim :flowers:

sarisinn

evet canım aynı gün doğumlarımız.giriyorum ama çok durmuyorum..çok belim ağrıyo bu aralar..bebek biraz kiloluymuş beni nisanın 20sinde muayene etcek doktor.çok korkuttular valla..sen nasılsın canım..nasıl gidiyo..

vadi= muge & melis

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: SaRıŞıNN.. - 22 Mart , 2010, 15:36:58
evet canım aynı gün doğumlarımız.giriyorum ama çok durmuyorum..çok belim ağrıyo bu aralar..bebek biraz kiloluymuş beni nisanın 20sinde muayene etcek doktor.çok korkuttular valla..sen nasılsın canım..nasıl gidiyo..

canim bel agrisi oluyorr ewttt ozellikle geceleri saga sola donerkenn :-\ bende kilo aldim baya canimm 52 ile basladim simdie kadar 18 kiloya yakin aldimm doktor sekerine dikkat et dedi 2 kez glikoz testi yapildii gerekirse daha siki bir diyete sokucakmiss durmadan yiyorumm :y25: :y25: alttan muayeneden bende korkuyorum zaten o sandalyeye yatirdklari zaman basliyorum aglamaya cocuk gibi korkuyorum cokk :-[ :-[ ama pekte korkulcak bir durum yok diyor herkess o yuzden icimizi rahat tutmaya calisalimm..(bundan kacic yok zaten :k06:) birde asagilarim aciyor bu aralarr su gunler gecsede kavussak bebeklerimizee hayirlisiylaa..ara sira ugra yazz canimm yat dinlen bol boll optumm :flowers: :flowers:

vadicim hadi hayirlisii olucan 28 hafta az kaldii canimm  :opucuk:

SiRiNe

duygum canim kiloyu dusunme hic bende cok uzuluyordum ama gercekten cogu bir anda gidiyormus derlerdi inanmazidm sizde fark edeceksiniz, dogumdan 3 gun sonra tartildim tam tamina 14 kg dusuk gösterdi tarti tabiki bu dusen yag degil bebekler esleri su felan idi resimlerime baktigimda cok sasiriyorum her yerim sismis dogumdan once.rabbim kolay etsin dogumunu insaallah tum hamislerin, ben amaliyat gununun gecesi sanci ve kasilmalarla hastaneye gittim,dogum baslamisti sanirim ama benden önce acil alinmasi gereken birileri varmis beni beklettiler ve ben dogum sancisi cektim ;D 3 saat bekledim kasilmalar cok siddetliydi ama cok mutluyum cunki o agrilarida azda olsa hissettim, sezeryanda cok kan kaybettim yogun bakimda kaldim bir iki saat ama ciddi bir sey yoktu... normal dogurmadim acisini bilemem amaa asla asla rabbim bir daha göstermesin nede olsa bir amaliyat bu.......
Rabbim sizleri korusunnn

✿sweet_sweet✿

duygucum canimm agri cekmissin kiyamam olsun dedigin iki iki tane prensesin oldu sukurrr cokk mutluluk verici birseyy :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kilo olarakta tek korkum normal dogum yapamamaktan korkuyorumm sonrasina veririm sorun olmaz ondan kontrollu gitmeye calisiyorum ama olmuyor canimm yiyorum yinedee cokk :sad1: :sad1:foruma ugramaniza sevindim aysede yazmis bugunn.. ozlettirmeyin kendinizii olurmuu :love9: :love9: :love9:

bebislerini saglicakla buyut canimm simdi ikiside saldiriyodurr sana emmekk icinn masallahh :nazar:

fenci10

kızlar benim alttan muayenede alet falan sokmadı.sadece iki parmağını soktu o anda beni konuşturuyodu zaten, bişey anlamadım sıkmayın kendinizi yeter..

bebeğin başına değdim dedi..

bence bebeklerimiz için herşeye katlanmaya değer annelik bööle bişey bence... :love9:

✿sweet_sweet✿

ewett fenci.. sadece kulaga urkutucu geliyor alttan deginc.. umarim dedigin gibi aci hissedilmezz herseye degerr bebeklerimizz icinn.. :love9: :love9: :love9:

sarisinn

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 22 Mart , 2010, 18:49:45
Alıntı yapılan: SaRıŞıNN.. - 22 Mart , 2010, 15:36:58

canim bel agrisi oluyorr ewttt ozellikle geceleri saga sola donerkenn :-\ bende kilo aldim baya canimm 52 ile basladim simdie kadar 18 kiloya yakin aldimm doktor sekerine dikkat et dedi 2 kez glikoz testi yapildii gerekirse daha siki bir diyete sokucakmiss durmadan yiyorumm :y25: :y25: alttan muayeneden bende korkuyorum zaten o sandalyeye yatirdklari zaman basliyorum aglamaya cocuk gibi korkuyorum cokk :-[ :-[ ama pekte korkulcak bir durum yok diyor herkess o yuzden icimizi rahat tutmaya calisalimm..(bundan kacic yok zaten :k06:) birde asagilarim aciyor bu aralarr su gunler gecsede kavussak bebeklerimizee hayirlisiylaa..ara sira ugra yazz canimm yat dinlen bol boll optumm :flowers: :flowers:

vadicim hadi hayirlisii olucan 28 hafta az kaldii canimm  :opucuk:
[/quotecanım 18 kilo okadarda fazla değilki..kuzenim 30 kilo almıştı hiçbişeyde olmadı hemde normal doğurdu..bende 12 kiloya kadar aldım..dediğin gibi bel ağrıları çok oluyo.arda bi sancımda tutyo.erkende doğurcam die korkuyorum..arada bide bi ateş basıyo bana inan kalbim sıkışıyo gibi oluyo..biranönce kavuşmk istiyorum bebişime..allah yardımcımız olsun valla..kendine dikkat et canım..öptüm..

✿sweet_sweet✿

canim 18 kilo iste sundan dolayi sekerim biraz yuksek ciktii ondan kilo aldikcada zorlanacagimm canim ona sikiliyorr kuzenin 30 kiloyla normal dogummu yapti masallah canimm... insallahhlah bendede hersey iyi giderr seker sonucunu bekliyorum yeni yaptirdim tekrardan..  :-\ :-\ bende geceleri acayip terliyorum su gibi oluyorum sabaha kadar 3 kezz ustumu degistirdim inanmazsin.. birde wcde acayipp bir basinc oluyorr.. dedigin gibi bende diyorum erkenden olacak diye korkuyorumm.. akintimda cogaldi... haftaya doktora gidip herseyi soracagimm.. ilk hamilelik olunca tabi insan tecrubesiz oluyor ne kadarda olsaa :D :D sende kendine ve bebisine cok cokk iyi bak canim.. optum :flowers: :flowers: :flowers:

sarisinn

inşallah iyi sonuçlanır tahlilin canım..dediğin gibi insanın ilk hamilelii olunca biçok şeye yabancı oluyo.neyin neden olduğunu kesitremiyosun ve panikliyosun..hayırlısı olsun valla.bakalım hangimiz daha önce doğurcak :D

✿sweet_sweet✿

saol canimm insallahh :amin: :amin: vallahi dogru soyluyonn ama sen doguma giteden once bana yaz olurmu bende sana yazarimm  ;D ;D ;D ;D

ben iyice sistim sisecegim kadarrr dahada bebek beklermi bilmiyorumm  :D :D tabi bu isin sakasi vakti zamani geldiginde dogsun insallahh bebislerimizz  :love9: :love9: :amin: :amin:

burcum

ayşecim ALLAH analı babalı büyütsün almışsın mis kokulunu kucağına maşallah kuzuna  :nazar: sen de katıldın artık anneler kervanına darısı isteyen herkesin başına  :amin: :amin: :amin: :amin: ay pek bi manili oldu

mavişimmm

slm kızlarrr..bugun dr kontrolmuz vardııı.dr amcamızz kızımın çokk iyi oldugunuu söyledii.nasıll ağzını açıyoo görmelsinizz..uyuyodu herhaldee ılk andaa.eliyle yüzünü kapatmışşş o şekildeydii.sonra dr karnımı dürttü falan bebegım uyandııı vee bana bi koca tekmeee :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: ne oldugunu anlamadımmm.o ana bakıyoruzzz agzını bükmüşş sanki niye uyandırdınız benı der gıbııı sanki ağladı ağlıcak pozisyonuna girdiii.arkasından da bir dil çıkardı ki sormayınnn... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :
bu arada bebegım 2 kg 136 gr olmuşşş..iyi dedi dr umz ama bakalım artıkk....bebeğim iyi olsunda gerisi boşşş.....
ilk defa dr dan azar işitmeden geldimmm.ne kadar sevınclıyım anlatamamm.... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: çünkü 1 ayda 2 kilo almışımm....1 kilosu direk bebegıme gıtmış.gecen ayda 1250 gr dı.şimdi 2 kg mı geçmiş durumdaaa maşallahhhh......bugunumuz süperdi yanii....rabbım hepimizin yardımcıısıı olsunnn..... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: