Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

özlem meryem süresi 6 sy falan şimdiden niyetlen hergün oku evde sayısı önemli değil...
şu mübarek günlerde rabbim kolay doğumlar nasip etsin kendi sancılarınızla açılmanız olsunda pırtlayıversin kuzular  :amin: :amin:

Aşkk

heee o zaman senin çatıyı biliyo canım  ::) senin sıpa da inşallah çok bekletmez artık  :k06:
özlemcim sana katılıyorum bende bi kaç kere okudum  :-* etrafta korkutmaya bayılan insan çok  :caca:
kulak asmıyorum çünkü herkes farklı cansunun dediği gibi rabbim bize kaldıramayacağımız yükler vermez  :amin:
az kaldı yaşayıp görcez  :k06:

xxcansuxx

kızlar nasılsınız bgn kontroldeydim oğlum dönmüş çok şükür  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
dr çok hayret etti hareketliliğine normalde azalır ama demek yaramaz olcak dedi...
o değilde benim sanki açılmam oldu kızlar ya alt tarafımda baskı var nstyede girdik alt tarafımda tırmalanır gibi olduğu zaman sancılar 20lerden yukarı çıkıyor demek o sancı oluyor dedim... tabi bunlar doğum sancıları değil 80-100ü buluyor sanırım doğum sancılarında

2 haftaya indirdi kontrolü dr 2 hafta sonra her hafta çağıracağım bundan sonra doğsa bile normal süreç erken doğum denmez dedi... ben erken gelir mi ki diye sorduydumda böyle dedi  :k06: :k06: :k06:

bakalım benim oğlan ne zaman teşrif edecek  :love9: :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Ağustos , 2013, 19:30:14
kızlar nasılsınız bgn kontroldeydim oğlum dönmüş çok şükür  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
dr çok hayret etti hareketliliğine normalde azalır ama demek yaramaz olcak dedi...
o değilde benim sanki açılmam oldu kızlar ya alt tarafımda baskı var nstyede girdik alt tarafımda tırmalanır gibi olduğu zaman sancılar 20lerden yukarı çıkıyor demek o sancı oluyor dedim... tabi bunlar doğum sancıları değil 80-100ü buluyor sanırım doğum sancılarında

2 haftaya indirdi kontrolü dr 2 hafta sonra her hafta çağıracağım bundan sonra doğsa bile normal süreç erken doğum denmez dedi... ben erken gelir mi ki diye sorduydumda böyle dedi  :k06: :k06: :k06:

bakalım benim oğlan ne zaman teşrif edecek  :love9: :love9: :love9:
hayret ben kac haftadir haftada bir gidiyom sen hala aralikli gidiyon  :k06: :k06: nst de benimde bazen 20leri buluyo ama doktor onu sancidan saymiyo o zaten kücük sanci bisey deil benim ecrinde 35.haftalarda 80leri bile buluodu  :ehi: insallah erken gelmzler zamaninda gelirler  :amin: bide allta baski bende cok var sanki hep cisim varmi gibi bide bastiriyo ya nefesim kesiliyo karnin sert oluyo hep  :icon_pale:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

dr çok yoğun zaten gül sıkı sıkı tembihliyor kanaman suyun gelirse sancın olurda hareketleri azalırsa mutlaka geliyorsun diye zaten öyle bir şey olsa demesine kalmaz giderimde  :k06: :k06: şimdilik hiç sorun yok suyunda normal dedi kzımda gittiğim dr bu son aylar her hafta hele son 2 hafta 2-3 güne bir çağırmıştı yok suyun azalıyor vs diye çok yorucu oluyor hastane böyle iyi  :suclu: :suclu:

benim buğlemde 20leri falan hiç görmemiştim 10lara zor çıkardı bu haftalar ben bir sancı gördüm ondada doğurdum zaten  :ehi: :ehi: öncesinde hafifde olsa sancın var demedi dr ben  sancı gelmesi için ne yapmalıyım diye ne yemeliyim diye sormuştum düşün son hafta  :k06: :k06:

baskı oluyor ya bunda sen çok hissediyorsun ecrin hep ters olduğu için anlamamışsındır başı çok baskı yapıyor döndüklerinde

ยรlคภ๓คz göภlüm

cananyakut

Canım bu tamamen hormonlarla alakalı doğum yaklaştığından dolayı normal bi durum yani

ยรlคภ๓คz göภlüm