2 ay sonra anne olucam ve hiç bişey bilmiyorum

Başlatan berrak, 24 Temmuz , 2007, 23:54:31

« önceki - sonraki »

berrak

tek değilmişim herkes çok sabırsız.kızlar sıranızı bekleyin ben hala doğurmadım.bir haftada geçti, benimki herhalde 12 aylık doğan ilk bebek olacak  :k06:

berrak

biz doğuma gitmek için beklerken birde başıma kulak rahatsızlıgı çıktı.perşembe gecesi kulağımda bir sızıyla yattım.saat üç civarı uyandığımda kulağım tıkanmış duymuyordum,ağrısınıda tahmin edersiniz ogeceyi nasıl sabah ettim bilmiyorum.şimdi napıcam ilaçta kullanamam diye ağlıyorum. :cildir: çünkü ilaç kullanırsam bebeğime zarar veririm diye düşünüyorum.sabah hemen dr.gittimdoktor bu konuda beni çok rahatlattı,endişeleme kulağın iltihap yapmış, sadece damla ve ağrı kesici vereceğim bunların bebeğe hiç zararı yok,hatta doğumdan sonra bile rahatlıkla kullanabilirsin dedi.bende boşuna üzüldümü anladım, zaten hemen ogün iyileştim.ne zaman aman dikkat edeyim hastalanmıyayım ilaç kullanmak zorunda kalmayayım desem, hemen hasta oluyorum.en iyisi herşeyi oluruna bırakıp fazla düşünmemek.  :-[

esra_yesiloz

berrakçım 3gündür bişi yazmayınca sitye bende doğurdun sandım erkek bekler diyolar zaten bak doğruymuş maaşallah çok rahatki çıkmak istemiyo yaramaz içini rahat tut bu arada çok geçmiş olsun kulağın için bebiş gelsin bak hiçbişeyin kalmaz inşallahh güzel haberlerini bekliyoruz ona göre  :k06:

sevda

berrakcım

Bitanem çoooook geçmiş olsun bebeğim nasılsın umarım şimdi iyisindir  :amin: güzelim sen kendini hiç üzme güzel annem benim o orda iyi sende yukarda iyi olduktan sonra sorun yoktur demektir sen evhamlanma bitanem bak gününde yaklaşmış zaten dinlenmene bak kafana bişey takma herşey allahın izniyle güzel olucak böyle düşün meleğini düşün oldumu? Biz seni ve oğluşumuzu çok öpüyoruz arhanla teyzesi.. :opucuk:

ღ°cerenay.♥.

berrak geçmiş olsun canım,
esra sen uzun zamandır foruma girmiyormuydun yoksa benmi denk gelmiyorum sana...
seninde az kalmış hayırlısıyla...

esra_yesiloz

ben buralardayım cerenaycım genelde eylül_ekim_kasım 2007 bölümündeyim

berrak

merhaba arkadaşlar.ben hala doğurmadım.eşimle beklemekten dokuz doğurduk.geçen pazartesi dr.gittiğimde bir hafta bekleyelim demişti bir haftada doldu,yarın tekrar gidicem, inşallah hakkımazda hayırlısı neyse o olsun.artık normal yada sezeryan diye düşünmüyorum bir an önce bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum.nerdeyse 9 ay 10gün oldu bundan sonra bebek için endişeleniyorum.gerçi onun rahatı yerinde galiba. karnım okadar şiştiki oğlum olimpik havuzda yüzüp duruyo  :toothy10: yarın eğer doğurtmaya,yada sezeryana almaya karar vermezlerse gelince size yazarım,eğer yazmamıışsam anlayınki hastanedeyim.benim için lütfen dua edin.ya buarada az daha unutuyordum dün gece benden 4 gün sonra doğurması gereken eşim tarafından akrabamızın, 1 haftalık olan bebeğini görmeye gittik.ve yine beni çok şaşırttılar.biz ordayken başka misafirler gitmek için kalktıklarında bebeğin annesi kapıya kadar misafirleri uğurladı, bu arada kayınvalidesi güle güle deme diye kızı uyarınca merak adip sordum,lohusa kadın güle güle derse sütüde gidermiş   :ehi: ya böyle şeylere nasıl inanıyorlar valla anlamıyorum.  :dontknow:

esra_yesiloz

berrakçım ben 37. haftada dayanamıyom gelsin diye bekliyom sen günün geçiyo nasıl bekliyosun allah sabır vermiş sana yawww inanma canım öyle şeylere batıl inanç çocuk 40ını çıkarana kadar neler demiyolarkii hepsini yapsann ooooo

sevda

Canım allah yardımcın olsun hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin senin ve senin gibi bütün hamile arkadaşlarıma allah sağlık sıhhat versin bütün dualarım sizinle.. :amin:

berrak

kızlarrrr doktorumuz 2 gün daha izin verdi bize.bu süredede olmazsa perşembe sabahı doğuma gidiyoruz.nihayet hiç doğuramıyacağım sanmıştım  :k06: ya çok mutluyum.bu gün oğlumun yüzünü gördüm,çok güzeldi.ya tek korkum 4 kilo olmuş, inşallah normal doğumda bir sorun çıkarmaz.öncelikle normal doğumu deneyecek doktor olmazsa sezeryan olacak.allah hepimizin yardımcısı olsun :amin:

esra_yesiloz

berrakçım allah yardımcın olsun dualarımız seninle  :amin:  :amin: bitanem müjdeli haberlerini bekliyoruz  canımmm  :k06:

sevda

Bitanem allah hayırlısını versin sen canını sıkma bak yiğenin 4,030 gr normal doğdu biliyorsun bence yapabilirsin canını sıkma sadece kendini rahat bırak ve hep olumlu düşün  :amin:ilk önce sen görüceksin sen dokunucaksın ve en önemlisi ilk defa sen bu güzel duyguyu derinden yaşıycaksın ve annelerimizin kıymetini onu doğurunca daha iyi anlıycaksın ben sana sonsuz güveniyorum ve sizi çok seviyorum çok uzakta hiç tanımadan. :opucuk:..

berrak

sevdacım yazdıkların bana öyle iyi moral veriyorki,inanki yanımda yakınımdaki insanlarla konuşmak bile beni bu kadar rahatlatmıyor.allah senden razı olsun.  :love7: uzakta olsan  sen bana evimdeki bilgisayar uzaklığındasın.her zaman her konuda yardıma ihtiyacım olduğunda biliyorumki sen hep yanımdasın ve buda beni çok mutlu ediyor.  :-[    Esracığım duaların için saol canım inşallah hayırlısıyla bunuda atlatıp bende senin için dua edicem.hayırlı haberlerini bekliycem  :love7:allah bütün hamilelerin yardımcısı olsun  :amin:

sevda

Bitanem ben seni çok seviyorum tanımıyorum ama annelik içgüdüsüyle ve hamileliği yaşamanın vermiş olduğu heyecanla seni okadar iyi anlıyorumki o nedenle bütün hamilelere ve sonradan anne olmuş olanlara hep ne yapabilirim nasıl yardımcı olabilirim diyorum kıymetini bilmek lazım bazı şeylerin hayattayken ve ben bunu yapmaya çalışıyorum insanların kıymetini bilip değer veriyorum hep kaybettim ama bir gün daha çok kazanıcam umuduyla devam ediyorum hayatımdaki değerlere ve sende değerlisin benim için bunu unutma seni ve oğluşumu çok seven uzaktada olsa bir teyzesi ve arkadaşın var bunu hep aklının bir köşesinde tut oldumu perşembe günü bütün kalbim seninle olucak sana dua da okıycam tez ve rahat doğum yapasın diye burda öyle yapıyorlar allah yardımcın olsun sağlıklı haberlerini bekliyorum tez zamanda ...

berrak

sevdacım allah herkese senin gibi bir arkadaş nasip etsin.iyiki bu siteye girip seni tanımışım.senden çok şey öğrendim inşallah öğrenmeyede devam edicem.sen benim için çok kıymetlisin,seninle yazışınca kendimi daha iyi ve güçlü hissediyorum.canım hep kaybettim demişsin ama iyiler mutlaka bir gün kazanır,ümidini hiç kaybetme hem sen çok güzel bir bebeğe sahip olmakla zaten kazanmışsın.allah oğlunuzu size bağışlasın dürüst ve hayırlı bir evlat yetiştirmenizde size ve hepimize yardımcı olsun.canım bende doğum niye herkez gibi sancılanıp belirtileri başlayıp olmuyo diye üzülüyorum.9 ayı 10 gün geçtik ne bir ağrı ne sancı var.yarın sabah yedide doğuma alıcaklar sanırım suni sancıyla önce normal doğumu deneyecek.suni sancınında çok kötü olduğunu duymuştum,umarım çektiğim sancıya değerde sonunda normal olur, bide okadar sancıdan sonra olmazsa sezeryana alıcaklar,sezeryan olucağıma değilde boşuna çektiğim sancıya yanarım.dualarını bizden eksik etmediğin için sağol canım.bir daha ne zaman fırsat bulup yazarım bilmiyorum.anlrsın evde bir sürü insan olacak,ama ilk fırsatta sana durumumuzu bildiririm seni ve arhanı öpüyorum.bende sizi çok seviyorum.  :love9: